Reklama
Reklama

Hospital Records se vrací do Prahy

Britský drum and bassový label Hospital Records se znovu vrací do Prahy. Hospitality night nabídne melodický drum & bass a liquid funk.

Reklama

Oblíbené rakouské duo Camo & Krooked sklízející jeden úspěch za druhým se letos opět vrací na Hospitality Prague 2016, aby potěšilo své fanoušky DJ setem. Za svou dosavadní kariéru zvládli vydat tři studiová alba, několik singlů, nespočet dalších desek a remixů. Line-up dále doplní Fred Vahrman a Josh Jackson alias Fred V & Grafix, kteří podepsali smlouvu s vydavatelstvím Hospital Records v roce 2011. Od té doby se jejich produkce pravidelně objevuje na BBC Radio 1Xtra a úspěšně si vybudovali i své zasloužené a respektované místo na současné d'n'b scéně.

V říjnu se v rámci Hospitality představí vycházející hvězda liquid drum and bassu Maduk. S produkcí elektronické hudby začal Maduk v roce 2010. Na hudební scéně dal o sobě poprvé vědět v roce 2011, kdy byl vydán jeho první track s názvem Avalon, a to vydavatelstvím Luquicity Records. Zahraniční line up uzavírá dvojce nadějných producentů. Prvním z nich je britský Krakota, který před nedávnem vydal své první album Strange System, které vyšlo na labelu Hospital Records. Do Prahy také zavítá nejmladší z umělců, a to zástupce Med school music Keeno. DJs za mikrofonem doplní dvorní MCs Fava a Dynamite.

Hospitality Prague 2016 se odehraje v areálu pražského Výstaviště v pátek 21. 10. 2016. Již tradičně si vybrali jeden z Křižíkových pavilonů. Vstupenky můžete pořídit prostřednictvím Goout.cz.

Tento článek je zdarma. Pořiďte si předplatné a můžete číst všechny naše články.

digital

79 Kč/měsíc
  • Základní digitální přístup, pouze na 1 měsíc
  • Veškerý obsah webu
  • Prémiové články

digital+

83 Kč/měsíc
Navíc oproti digital
  • Veškerý obsah webu bez reklam
  • Unikátní playlisty
  • Podcasty
  • Možnost odemknout 3 texty měsíčně pro ostatní
Možnost kdykoliv zrušit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama