Reklama
Reklama

Lab on Fire pokřtí v Café V lese nový klip

fullmoonzine.cz
fullmoonzine.cz

Lab on Fire začali pracovat na nových písních pro chystané debutové album a zatím vypouští videoklip.

Reklama

Pražská formace Lab on Fire do světa vypouští nový videoklip k titulní písni jejich debutového EP Imperfection, které vyšlo na podzim loňského roku.

Autorkou videoklipu je mladá režisérka Natálie Denkr. Natáčel se v průběhu dvou dnů koncem listopadu v Krkonoších na hřebenech na Zlatém návrší a v okolí Vrbatovy a Labské boudy a důležitou roli v něm má i speciální flitrovaný kostým, do nějž je oblečený herec a tanečník Jass van den Brink. Ten navrhla režisérka ve spolupráci s módní designérkou Lucií Kutálkovou (Leeda). Samotné natáčení pak mírně komplikoval fakt, že bylo občas nutné kostým sušit, jelikož se během scén podle slov režisérky několikrát proměnil v ledový krunýř. Nový videoklip Imperfection Lab on Fire oficiálně pokřtí ve středu 5. února během koncertu ve vršovickém klubu Café V lese. V koncertní sestavě je tu jak obvykle doplní kytarista Yarda Helešic, bubeník Jiří Stivín a zpěvačka Zaelbeth.

Lab on Fire, které tvoří multiinstrumentalista a producent Jan Kleník (ex-Ohm Square, Sklenik aj.) a zpěvák Prokop Svoboda (ex-Hyena Family, Sklenik) v závěru loňského roku odcestovali do Berlína, kde začali pracovat na nových písních pro chystané debutové album. Některé z nich by v podobě singlů měly vyjít ještě během první poloviny roku 2020.

Tento článek je zdarma. Pořiďte si předplatné a můžete číst všechny naše články.

digital

79 Kč/měsíc
  • Základní digitální přístup, pouze na 1 měsíc
  • Veškerý obsah webu
  • Prémiové články

digital+

83 Kč/měsíc
Navíc oproti digital
  • Veškerý obsah webu bez reklam
  • Unikátní playlisty
  • Podcasty
  • Možnost odemknout 3 texty měsíčně pro ostatní
Možnost kdykoliv zrušit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama