Reklama
Reklama

Láska bude magická: John Grant

Tři roky po vydání svého dosud posledního sólového alba se John Grant vrací s novinkou pojmenovanou příznačně Love Is Magic.

Reklama

Přesně tři roky po vydání svého dosud posledního sólového alba Grey Tickles, Black Pressure se John Grant vrací s novinkou pojmenovanou příznačně Love Is Magic. Album vyjde pod značkou Bella Union 12. října a již nyní Grant sdílí video k titulnímu tracku, které režíroval Kieran Evans.

Na svém samostatném debutu Queen of Denmark z roku 2010 přinesl John Grant celou řadu příjemných soft rockových balad protkaných vesmírnými syntezátory. Postupem let však začal stále více experimentovat s nejrůznějšími ruchy, šumy, vlivy nu-disca, chladné elektroniky a výsledkem bylo ceněné album Pale Green Ghosts (2013). Na očekávané novince Love Is Magic pokračuje ve své hudební evoluci i ve spolupráci s Bengem (Ben Edwards), specialistou na analogové syntezátory a členem elektronického tria Wrangler.

"Tohle album zas o něco blíže k tomu, jak jsem vždycky chtěl, aby moje nahrávky zazněly, ale netušil jsem, jak to přesně udělat," říká Grant k Love Is Magic, které si sám produkoval (tedy společně s Bengem a Paulem Alexanderem). Právě basák Paul Alexander z folk rockových Midlake na albu také hostuje, včetně doprovodných vokálů. Jak to celé dopadne si budete, mimo jiné, moct přečíst v říjnovém čísle magazínu Full Moon.

Tento článek je zdarma. Pořiďte si předplatné a můžete číst všechny naše články.

digital

79 Kč/měsíc
  • Základní digitální přístup, pouze na 1 měsíc
  • Veškerý obsah webu
  • Prémiové články

digital+

83 Kč/měsíc
Navíc oproti digital
  • Veškerý obsah webu bez reklam
  • Unikátní playlisty
  • Podcasty
  • Možnost odemknout 3 texty měsíčně pro ostatní
Možnost kdykoliv zrušit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama