Reklama
Reklama

Lucy Dacus ani James Arthur v Praze nevystoupí, Easy Life a IAMX ano

fullmoonzine.cz
fullmoonzine.cz

Odložené jarní akustické turné Chrise Cornera a jeho tajuplného projektu IAMX i koncert Easy Life znají nové termíny.

Reklama

Zatímco kluby a haly po celém světě osiřely, vyhlížíme dny, kdy se do nich zase vrátí život a s tím souvisí i aktuální přehled změn v plánovaných akcích.

„Moc nás mrzí, že zklameme všechny fanoušky,“ píše management Jamese Arthura s tím, že se v současné situaci ukázalo „jako nemožné najít nový termín pro koncert původně naplánovaný na 28. ledna do Fora Karlín.“ Neuskuteční se ani zbytek předčasně přerušeného evropského turné. Ani napodruhé nevyšel návrat Lucy Dacus, její vystoupení naplánované na 23. dubna do Chapeau Rouge se ruší. „Asi to nikoho nepřekvapí,“ píše Lucy, „ale musím zrušit všechny evropské koncerty naplánované na duben a květen. Uděláme všechno proto, abych se do všech měst, která jsem měla v plánu, dříve nebo později vrátila.“ Vstupné za obě zrušené akce bude vráceno v plné výši v místě nákupu.

Koncert stoupajících britských hvězd Easy Life, původně plánovaný na 30. března, zná nový termín a nové – větší – místo konání. Na extatický koncert Easy Life se můžete těšit 6. dubna, nově v prostorách smíchovského klubu MeetFactory. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, předprodej do nového klubu pokračuje za stejnou cenu (440 Kč). Odložené jarní akustické turné Chrise Cornera a jeho tajuplného projektu IAMX zná nové termíny. V pražském Kině Lucerna vystoupí britský hudebník 12. dubna, zbývající vstupenky za 790 korun jsou k dostání na fource.cz a prodejních sítí GoOut a Ticketmaster. „Pochopitelně nás nesmírně tíží, že jsme museli akustické turné posunout, protože svět, jak ho známe, se hroutí. Na druhou stranu nemůžeme být šťastnější z toho, že náš management společně s promotéry vykouzlili nové termíny všem posunutým koncertům,“ říká k tomu Corner.

Tento článek je zdarma. Pořiďte si předplatné a můžete číst všechny naše články.

digital

79 Kč/měsíc
  • Základní digitální přístup, pouze na 1 měsíc
  • Veškerý obsah webu
  • Prémiové články

digital+

83 Kč/měsíc
Navíc oproti digital
  • Veškerý obsah webu bez reklam
  • Unikátní playlisty
  • Podcasty
  • Možnost odemknout 3 texty měsíčně pro ostatní
Možnost kdykoliv zrušit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama