Reklama
Reklama

Make rock'n'roll great again v Café V lese

fullmoonzine.cz
fullmoonzine.cz

Pod hlavičkou Two Guns Country se v Café V lese uskuteční další ze série tematických večerů s názvem Make rock'n'roll great again.

Reklama

Pod hlavičkou Two Guns Country se 25. dubna v Café V lese uskuteční další ze série tematických večerů s názvem Make rock'n'roll great again, věnovaných rock and rollu. Two Guns Country tím tak navazuje na tradici, kterou v roce 2012 v Café V lese započalo tematickými večery zaměřenými na žánry country music a americana.

V průběhu večera se představí minimalistická inkognito surf-punková jízda v maskách Panda Surfer. Těšte se na zběsilej set, kterej se prožene rychleji než příboj v Santa Cruz. Další nálož je femme fatale kapela Sour Bitch, připravená svou energickou show s punk-rockovým drajvem explodovat fanouškům přímo do tváře.

Vše završí unikátní kolaborace Janny Richter & Band of Heysek. Psychedelický cowboy a neúnavný desperát Janny Richter se spojil s mistry swamp rocku Band of Heysek a výsledkem je nekajícné blues, které přetvoří jeviště do větrem ošlehaných pahorků a bohem zapomenutých plání. Show těchto pistolníků míří od pasu dolů.

Reklama

Pauzy mezi kapelami, před nimi i po nich vyplní DJ Reverend Fuzz (ex Candy Flip DJs). Vše bude podpořeno vintage videoprojekcí.

Tento článek je zdarma. Pořiďte si předplatné a můžete číst všechny naše články.

digital

79 Kč/měsíc
  • Základní digitální přístup, pouze na 1 měsíc
  • Veškerý obsah webu
  • Prémiové články

digital+

83 Kč/měsíc
Navíc oproti digital
  • Veškerý obsah webu bez reklam
  • Unikátní playlisty
  • Podcasty
  • Možnost odemknout 3 texty měsíčně pro ostatní
Možnost kdykoliv zrušit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama