Zprávy / Pozvánky

Aurora přesouvá koncert, Injury Reserve přijedou pod psa, The Luka State už na jaře

Aurora přesouvá koncert, Injury Reserve přijedou pod psa, The Luka State už na jaře

redakce | Zprávy / Pozvánky | 29.01.2022

Kytarovka, kterou je a ještě bude slyšet – do Prahy přijedou The Luka State. Kvůli zvýšeným případům nákazy omicronem a nejistým podmínkám napříč Evropou se ale jiní umělci a umělkyně rozhodli přesunout své koncertní tour.

Aurora tak do pražského Fora Karlín přijede představit svou novou desku The Gods We Can Touch 22. června 2022. Na koncert zbývají poslední vstupenky. Fanoušci amerických The Lumineers si na své oblíbence budou muset ještě počkat, koncert původně plánovaný 1. února 2022 je v současné době přesunut na neznámý termín. S kapelou právě řešíme možnosti pražského koncertu a doufáme, že již brzy přineseme dobré zprávy. Stejně tak jsou prozatím na neznámý termín odloženy koncerty The Driver Era, Nogy Erez a The Districts. Britská formace Palace se v Praze představí až 10. září. Namísto původního Café V lese vystoupí v Rock Café, kam byl jejich koncert přesunut pro velký zájem. 24. listopadu pak v klubu Underdogs’ vystoupí americké alternativní rapové duo Injury Reserve, které zde představí svou kriticky ceněnou desku By the Time I Get to Phoenix.

Do Prahy přijedou The Luka State, kteří mají solidně nakročeno k tomu, aby se stali další hvězdnou britskou kytarovkou. Svůj zápal pro věc a odhodlání vtiskli i do svého loňského debutu Fall In Fall Out. Ostatně nezastavila je ani pandemie a vlna opatření, když během loňského roku stihli odehrát desítky koncertů. Ani během pandemie formace nepřestala skládat nové písně. Starší singly se stále objevují v playlistech vlivných rádií jako BBC 6 nebo Radio X, teď ale svou frustraci ze současné situace vypsali do čerstvé skladby Oxygen Thief. The Luka State se proslavili hymnickým rock’n’rollem s nemalou dávkou drzosti, na novince se více než dříve opřeli do divokého punkového zvuku, který znovu nabírá na oblibě nejen na ostrovní scéně. Na své první velké evropské turné se ale teprve chystají – a jejich čas právě nastává. V pražském klubu Bike Jesus vystoupí 5. května 2022.

Info

The Luka State (uk)
5. 5. 2022 20:00
Bike Jesus, Praha
Fb událost

Aurora (no)
22. 6. 2022 20:00
Forum Karlín, Praha
Fb událost

Palace (uk)
10. 9. 2022 19:00
Rock Café, Praha
Fb událost

Injury Reserve (us)
24. 11. 2022 20:00
Underdogs’, Praha
Fb událost

foto © se svolením Fource

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Sonic Meditation v kostele U Salvátora

redakce 17.06.2024

Nový koncept hudebně-komunitních událostí varhanice Katty, bude hostit její přátele z hudebního prostředí.

Performance mapující vývoj heavy metalu v podání Johna Dorana

redakce 16.06.2024

Editor, hudební publicista, autor a moderátor John Doran (The Quietus, The Guardian, BBC) v MeetFactory před koncertem Chelsea Wolfe.

Multimediální výstava Singularita.

redakce 16.06.2024

Skupina Homo_Digitalis_3.2.1 odhalí v Hradci Králové svou multimediální instalaci #Singularity - Human Expiration: 2045 vytvořenou za pomocí AI nástrojů.

Sungazer v Kampusu Hybernská hned dvakrát

redakce 14.06.2024

V rámci akce Sustain: Hudba a udržitelnost kapela vystoupí hned dvakrát.

Letní kino MeetFactory se vrací na dvorek

redakce 11.06.2024

Filmový program sezóny nese podtitul Save the World a nabídne sérii dvanáct snímků tematizujících globální společenské fenomény.

Jann, Been Stellar i Sam Tompkins v Praze

redakce 10.06.2024

Jak zní New York dnešních dní? Been Stellar v sobě mají dravost The Strokes i melodramatičnost The 1975... Tři jména v režii Fource.

Puuluup v letním saunoví Nuuk

redakce 09.06.2024

Misionáři hudebního nástroje talharpa, který vypadá jako obří kráječ na vajíčka, ale zní jako ta nejdivočejší tancovačka i sladká ukolébavka zároveň.

Jessica Pratt přiveze do Futura nové album

redakce 09.06.2024

Podmanivý folk, který láká posluchače k návratu do minulosti, ale zároveň je moderní.

Model/Actriz a Lip Critic poprvé do Česka

redakce 07.06.2024

Živá vystoupení Lip Critic jsou v kontrastu s hyperstylizovanou produkcí desek zaměřená na improvizaci a experimentování.

Červnový Kabinet múz

redakce 07.06.2024

Silný večer slibuje spojení islandské kapely Gróa, slovenských Shallov a Dominika Proka. Od nekontrolovaného hněvu až po formulovanou existenciální úzkost. A dál.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace