Zprávy / Pozvánky

Blockhead s Arms and Sleepers a il:lo v Kabinetu

Blockhead s Arms and Sleepers a il:lo v Kabinetu

redakce | Zprávy / Pozvánky | 23.05.2022

Newyorský beatmaker Blockhead opět spojí síly se spřáteleným producentem Arms and Sleepers na čtrnáct koncertů čítající turné v květnu 2022. Pro oba umělce jde o první evropskou tour od začátku pandemie. Na vybraných koncertech se objeví i francouzské elektronické duo il:lo. Brněnská zastávka proběhne už ve středu 25. května 2022 v Kabinetu múz.

Nejnovější album Space Werewolves Will Be The End Of Us All někdejšího člena labelu Ninja Tune vydali Future Archive Recordings v září 2021. Rozebírané a ceněné bylo kritikou mimo jiné ze strany BBC a KEXP. Následující počin podnikl Blockhead v kolaboraci s Aesop Rockem, a to sice v listopadu 2021 pod názvem Garbology a labelem Rhymesayers. Producent, globálně považovaný za jednoho ze soudobých mistrů instrumentálního hip-hopu, odprezentuje eklektický live-set doplněný vizuály a mapující jeho dvacet let trvající plodnou kariéru.

Arms and Sleepers, v Berlíně žijící rodák z Bostonu, vydává hudbu od roku 2006 a nadšením z jeho tvorby se netají NPR, Clash Magazine, The Line Of Best Fit, XLR8R, Earmilk, ani nespočet dalších. Po dobu aktivní tvorby si na své konto Arms and Sleepers připsal přes 30 vydaných počinů, 2 000 živých vystoupení a nespočet umístění v televizi a filmech. Třináctá studiová deska, kolaborativně vydaná SlyVinyl Records a DXFXWXU Collectivem, former kingdoms vyšla 10. května. Francouzské elektronické duo il:lo vzniklo roku 2010 a v současné době vydává hudbu pod Batbird a Anjunadeep. Na kontě má také remixy Emancipator či CloZee.

Info

Blockhead (us) + Arms and Sleepers (us) + il:lo (fr)
25. 5. 2022 20:00
Kabinet múz, Brno
Fb událost

foto © se svolením Kabinetu múz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Teri Gender Bender v Café V lese

redakce 23.03.2023

Teri Gender Bender přinese fanouškům své unikátní hudební zážitky, které kombinují prvky punku, experimentálních zvuků a rockové energie.

Touché Amoré se staví v Praze

redakce 22.03.2023

Touché Amoré patří ke kapelám, které nezůstávají stát na místě a troufají si přizpůsobovat svou tvorbu realitě, kterou jednotliví členové zažívají.

Dry Cleaning dorazí do Prahy s novou deskou

redakce 20.03.2023

Britští Dry Cleaning přivezou do Prahy svou nálož hypnotického postpunkového storytellingu, a to rovnou ve formě nového alba a dokonce i nového EP.

Dubnový Rachot

redakce 20.03.2023

Rachot přiveze pouštní blues, kytarové legendy, jazz i krautrock.

Bukahara v Café V lese

redakce 19.03.2023

Kapelu sice můžeme zaškatulkovat do folk-popu, severoafrických vlivů a písničkářství, ale kdo jejich strhující energii nezažije na vlastní kůži, ten nepochopí.

Jaro v Jazz Docku, Jazz čtyř kontinentů

redakce 19.03.2023

Více než deset zahraničních kapel přivítá pražský Jazz Dock v rámci jarní části svého festivalu.

Lauren Ruth Ward ve Futurum Music Baru

redakce 18.03.2023

Hudební kritika o ní mluví jako o spojení Janis Joplin, Florence Welch a Courtney Barnett.

The Soft Moon zahrá na Veľkonočnú nedeľu

redakce 17.03.2023

Po takmer štyroch rokoch sa do Bratislavy vráti americká neo-postpunková kapela The Soft Moon.

crave se v dubnu vrací se spring edition

redakce 15.03.2023

Memphis LK je dvacetiletá zpěvačka, producentka a DJka, která uhranula tiktok kombinací popových melodií a raveu inspirovaného detroitským technem, chicagským housem a UK garage.

Kabinet múz se ponoří do temného rapu a kytar

redakce 14.03.2023

Brněnský Kabinet na konci března potemní ve jménu rapu a bude se i křtít!

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace