Zprávy / Pozvánky

Blockhead s Arms and Sleepers a il:lo v Kabinetu

Blockhead s Arms and Sleepers a il:lo v Kabinetu

redakce | Zprávy / Pozvánky | 23.05.2022

Newyorský beatmaker Blockhead opět spojí síly se spřáteleným producentem Arms and Sleepers na čtrnáct koncertů čítající turné v květnu 2022. Pro oba umělce jde o první evropskou tour od začátku pandemie. Na vybraných koncertech se objeví i francouzské elektronické duo il:lo. Brněnská zastávka proběhne už ve středu 25. května 2022 v Kabinetu múz.

Nejnovější album Space Werewolves Will Be The End Of Us All někdejšího člena labelu Ninja Tune vydali Future Archive Recordings v září 2021. Rozebírané a ceněné bylo kritikou mimo jiné ze strany BBC a KEXP. Následující počin podnikl Blockhead v kolaboraci s Aesop Rockem, a to sice v listopadu 2021 pod názvem Garbology a labelem Rhymesayers. Producent, globálně považovaný za jednoho ze soudobých mistrů instrumentálního hip-hopu, odprezentuje eklektický live-set doplněný vizuály a mapující jeho dvacet let trvající plodnou kariéru.

Arms and Sleepers, v Berlíně žijící rodák z Bostonu, vydává hudbu od roku 2006 a nadšením z jeho tvorby se netají NPR, Clash Magazine, The Line Of Best Fit, XLR8R, Earmilk, ani nespočet dalších. Po dobu aktivní tvorby si na své konto Arms and Sleepers připsal přes 30 vydaných počinů, 2 000 živých vystoupení a nespočet umístění v televizi a filmech. Třináctá studiová deska, kolaborativně vydaná SlyVinyl Records a DXFXWXU Collectivem, former kingdoms vyšla 10. května. Francouzské elektronické duo il:lo vzniklo roku 2010 a v současné době vydává hudbu pod Batbird a Anjunadeep. Na kontě má také remixy Emancipator či CloZee.

Info

Blockhead (us) + Arms and Sleepers (us) + il:lo (fr)
25. 5. 2022 20:00
Kabinet múz, Brno
Fb událost

foto © se svolením Kabinetu múz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

DJ BUNT. i Artemas roztančí Roxy

redakce 22.05.2024

Artemas a jeho píseň, která vykresluje obraz napjatého vztahu, nejistotu i zklamání, kralují TikToku.

V červenci přijedou Wolfmother

redakce 22.05.2024

Je to o hard rocku, tvrdé kytaře, rytmické base a pořádné sypačce na bicí. Navíc to zní naprosto oldschoolově, a přitom je to vlastně moderní.

Two Another i Bianca Del Rio v Praze

redakce 20.05.2024

Nejnovější stand-up se bude věnovat politice, popkultuře, politické korektnosti, ale nezapomene se ani ohlížet za nejaktuálnějšími událostmi.

The Interrupters v Praze

redakce 19.05.2024

Losangeleská parta v čele s podmanivou Aimee začala svoji činnost v roce 2011 a od té doby toho stihla opravdu hodně.

Alyona Alyona, Hellwana i rap workshop

redakce 16.05.2024

Akce se koná v rámci koncertní série Femme Fatale, která představuje výrazné současné zpěvačky a hudebnice. V Paláci Akropolis.

Dreampopoví Sunnbrella na pár koncertů u nás

redakce 15.05.2024

Po úspěšném působení na britské hudební scéně se David Žbirka vydává s pětičlennou dreampopovou kapelou zpátky k nám.

Prague International Bluenight o čtyřech aktech

redakce 15.05.2024

Bluesový kytarista, trojnásobný držitel ocenění kytarista roku v cenách British Blues Awards a člen Britské bluesové síně slávy Matt Schofield přijede se svým triem.

Blind Künstler v Resistor Sound Sessions

redakce 14.05.2024

Blind Künstler vystoupí opět naživo v červnu, tentokrát se speciálním sólovým setem, kde podpoří dalšího Novozélanďana Delaneyho Davidsona.

Childish Gambino v pražské O2 areně

redakce 14.05.2024

Svůj comeback letos odstartoval po boku Tylera the Creatora na hlavní stagi festivalu Coachella.

Travis Scott poprvé u nás

redakce 12.05.2024

Kulisy připomínající římské Forum Romanum, pyrotechnické efekty a dynamický Travis Scott ve formě.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace