Zprávy / Pozvánky

Dorazí Casey Lowry i Jimmy Carr

Dorazí Casey Lowry i Jimmy Carr

redakce | Zprávy / Pozvánky | 11.12.2023

Po letošním raketově vyprodaném koncertu v Café V lese se tentokrát britský písničkář Casey Lowry představí v klubu Rock Café. Těšit se na něj můžeme už 22. ledna 2024. Jimmy Carr v rámci evropského turné se stand-upem Terribly Funny přijede na dvě česká vystoupení. Vystoupí 22. února 2024 v Brně (Zoner Bobyhall) a 23. února 2024 v Praze (Kongresové centrum).

Indiepopový písničkář Casey Lowry si bere to nejlepší z oblíbeného žánru a aktualizuje jej pro miliony svých sledujících na sociálních sítích. Vtipnou písničkou dokáže reagovat na jakýkoliv toxický komentář i sebepodivnější sexistické video. Popularita citlivého duetu s Walk off the Earth na TikToku měla takový úspěch, že ji i přes původní nevoli labelu společně vydali jako singl. Přestože jsou jeho písně mnohdy emotivní až melancholické, ve své tvorbě se zaměřuje převážně na pozitivní až povzbuzující emoce. Na svá turné si jej pozvali kapela Lany, Conor Maynard nebo Jack & Jack.


Z žádného jiného komika nevypadne za tak málo času tolik vtipů jako z Jimmyho Carra. Ten se stal globálním fenoménem nejen díky svému nezaměnitelnému smíchu, ale zejména díky vtipům, které lámou publikum v pase smíchy, ale taky dráždí svědomí. Carr se ve svém humoru nebojí pouštět i na ten nejtenčí led, mnohdy mu stačí jen pár vět nebo dokonce slov, aby dokázal být ukrutně vtipný. Mezi kontroverzními tématy ale narozdíl od některých jiných stand-up komiků dokáže bruslit bez odéru zhrzenosti, že mu ujíždí vlak.

Carr patří mezi nejvýraznější osobnosti současného standupu, jen málo komiků je globálně tak známých, v Británii pak jeho jméno vyloženě zdomácnělo. Pro Channel 4 moderuje již přes deset let pořad 8 out of 10 Cats, svými vystoupeními v různorodých talk shows už dokázal vyhodit z konceptu herecké celebrity od Cameron Diaz po Antonia Banderase. Některé vtipy pronáší Carr s kamennou tváří, jindy se nebojí sám oddat smíchu, který ale někdy vyznívá jako zlověstná výhružka.

Info

Casey Lowry (uk)
22. 1. 2024 20:00
Rock Café, Praha
Fb událost

Jimmy Carr (uk/irl)
22. 2. 2024 20:00
Zoner Bobyhall, Brno
Fb událost

Jimmy Carr (uk/irl)
23. 2. 2024 20:00
Kongresové centrum, Praha
Fb událost

foto © se svolením Fource Entertainment

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

The Cult v pražském prostoru Archa+

redakce 19.04.2024

V rámci výročního turné opráší kapela The Cult všech jedenáct alb diskografie.

Bratři Orffové vyráží na turné

redakce 17.04.2024

Pro fanoušky přichystali Orffové i malé překvapení - vydání Písně pro Stefanii Sauer na streamovacích platformách.

Bára Zmeková pokřtí novou desku

redakce 16.04.2024

O tom, že živá vystoupení Báry Zmekové jsou unikátní zážitek, svědčí i její předchozí Live at Gong.

Cari Cari a Nauzea Orchestra v Kasárnách

redakce 16.04.2024

Jak se často zmiňuje v recenzích, hudba Cari Cari je jako soundtrack nekonečných letních roadtripů a oslava osobní svobody.

Nový singl a album Role

redakce 11.04.2024

Zůstávají věrní kytarám, přesto posouvají svůj zvukový a muzikantský rejstřík o kus dál.

Wave-Gotik-Treffen 2024 mystický

redakce 11.04.2024

Vystoupení se budou konat například na historickém městském koupališti, v kupoli Volkspalastu nebo v historických sklepeních Moritzbastei.

Festival Bonjour Brno slaví

redakce 11.04.2024

Brno ožije francouzskou kulturou. Prožijte ji všemi smysly na některé z mnoha akcí, které se tematicky zaměří na surrealismus a nechají se inspirovat i letošními olympijskými hrami.

Lord Spikeheart v Underdogs'

redakce 10.04.2024

Na nahrávání nové desky si přizval pestré spektrum hudebníků a hudebnic, od Backxwash nebo Brodinského až po Safety Trance.

Fource uvádí: Aurora, Alfie Jukes a Oska

redakce 08.04.2024

„We Are the Earth“ – tak zněl nadpis textu, který změnil Aurořin pohled na svět.

Duben s Rachotem

redakce 08.04.2024

Aquaserge vznikli v jihofrancouzském Toulouse a sami sebe definují především jako kolektiv, který se v průběhu času stále obnovuje a proměňuje.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace