Zprávy

Nový singel Analogrunnera

Nový singel Analogrunnera

redakce | Zprávy | 12.04.2022

Po niečo viac ako ročnej odmlke sa opäť hlási o slovo Analogrunner. Skladba Autism Hymn ohlasuje blížiace sa vydanie nového albumu Echo Cube, ktoré je plánované vo vydavateľstve Deadred Records na apríl 2022.

Po vydarenom EP Kolorika sa Matúš Bluem a.k.a. Analogrunner začal hudobne uberať trochu iným smerom. Posledné releasy naznačovali, v akých elektronických vodách sa bude pohybovať - skladby Haze of Sirens s estónskou speváckou divou Possimiste, Gauche s talentovanou a na slovenskej scéne už etablovanou sýrčankou Larou Abou Hamdan, alebo spolupráca s Bobsanom v tracku BPM Bible udávajú smer ako novému singlu, tak aj celému albumu. Autism Hymn má chytľavú hlavnú melodickú tému, jednotlivé vrstvy skladby, zdanlivo spolu nesúvisiace, sú vo výslednom zvuku nenásilne spojujúce a obklopujúce zmysly poslucháča. Skladba pulzuje v stredných tempách a doslova sa kúpe v analógových zvukových farbách. Nesie v sebe myšlienku podpory prehliadanej komunity, ktorá sa každodenne stretáva s neprijatím vačšinovej spoločnosti.


Autism Hymn zložil, nahral a produkoval Analogrunner v Underhill Studio v Piešťanoch a o finálny zvuk sa masteringom postaral Tomáš Karásek v Gargle & Expel Studio v Prahe. Autorom artworku je Allan Kudrna.

Info

Analogrunner
web vydavatelství

foto © Kata Sedlak

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nylon Jail oslaví dekádu na Cargo Gallery

redakce 02.10.2022

Nylon Jail oslaví dekádu existence vystoupením na Cargo Gallery, koncertem také kapela oficiálně nastartuje Hithit projekt.

Pavel Klusák a GOTT v Divadle Archa

redakce 01.10.2022

Archa bude hostit multižánrový večer s bestsellerem Pavla Klusáka GOTT.

Lenka Dusilová s big bandem Cotatcha Orchestra

redakce 01.10.2022

Na koncertě v Brně zazní nové skladby, které jsou výsledkem společné tvorby.

Fléda jde do podzimu s lepším zvukem a hvězdami

redakce 01.10.2022

Seznamu zahraničních hvězd tento podzim vévodí výrazné hudebnice s novými nahrávkami.

Film a architektura uvede v Brně poctu géniům moderní architektury a designu

redakce 30.09.2022

Festival zakončí v Kině Art bizarní dokument The Bubble přibližující oblast Villages, největší komunitu důchodců v Americe.

Indigová Alen ohlašuje druhé album

redakce 30.09.2022

K albu nazvanému Tma aranžérsky a producentsky přispěl Martin Kyšperský z kapely Květy.

Na Be2Can nebude chybět Stříbrný medvěd z Berlinale nebo Zlatý lev z Benátek

redakce 30.09.2022

Filmová přehlídka, která každoročně nabízí dramaturgicky vytříbený výběr toho nejvýraznějšího z Berlinale, Benátky a Cannes, letos představí dvacet premiér.

Říjen v Underdogs'

redakce 29.09.2022

Těšit se můžeme na dekadentní acid punk VR Sex, metalcorové průkopníky Integrity, altrockovou klasiku And You Will Know Us by the Traill of Death. A další.

This Side of Town, Karol Mikloš

redakce 29.09.2022

Je to spletitý príbeh o nástrahách stredného veku v situácii novej pandémie, hrozivého mraku prichádzajúceho z východu i mnohých ďalších hrozieb.

Do Prahy přijedou The Black Angels, Easy Life nebo Royal Republic

redakce 29.09.2022

Psychedeličtí The Black Angels vychází zcela jednoznačně z estetiky kytarových kapel 60. let, jejichž odkaz ale překlápí do současných kulis.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace