Zprávy / Pozvánky

PechaKucha Night a taky Midi Lidi

PechaKucha Night a taky Midi Lidi

redakce | Zprávy / Pozvánky | 09.09.2015

Unikátní příležitost setkat se osobně se špičkovými osobnosti české umělecké scény bude 26. září v ostravském Trojhalí Karolina. Již od brzkých odpoledních hodin si jej totiž vezme do parády celosvětově rozšířená akce PechaKucha Night. V Ostravě jubilejně po dvacáté a s ambicí překonat hranici 2000 návštěvníků.

"Návštěvníci se mohou těšit na bohatý doprovodný program od 14:00. Navštivte design zónu, pozorujte živě tvorbu graffiti nebo prostě relaxujte v pop up čajovně," vybízí hlavní produkční akce Filip Košťálek. "Největším tahákem budou jednoznačně koncerty kapel Midi Lidi a Calm Season. Odlišný druh zábavy nabídne improvizační divadlo Impéčko." V design zóně najdou návštěvníci mix české tvorby včetně lokálních značek. "Potvrzenými vystavujícími jsou například Woodies, City Folklore, MUXU, Daniel Rychter nebo BeWooden," uvádí produkční Kristýna Lindovská.


Akce vyvrcholí svižnými prezentacemi zajímavých osobností ve formátu 20 snímků po 20 sekundách. Se svou prezentací vystoupí přední český pop artový umělec Pasta Oner, tatér Ondrash, designér Jan Čapek nebo uznávaný sochař Čestmír Suška. Chybět nebudou ani zástupci Baru, který neexistuje nebo módní návrháři LaFormela. Organizátoři mají za cíl spojit ty nejúspěšnější vystoupení z uplynulých PechaKucha Nights a doplnit je novými zvučnými jmény.

Potkat se s prezentujícími, ale i s dalšími významnými hosty bude možné na tradiční neformální afterparty, kterou odstartuje svérázný DJ Ventolin. Vstup na akci je zdarma, je však nutno si včas rezervovat své místo na předprodejním serveru GoOut.cz. Oficiálně je dnes pryč přes 1000 kusů vstupenek.

Info

PechaKucha Night Ostrava #20
26. 9. 2015 14:00
Trojhalí Karolina, Ostrava

www.facebook.com/events/1673793706174015
www.facebook.com/PechaKuchaNight
www.pkno.cz
www.facebook.com/Trojhali

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Bratři Orffové vyráží na turné

redakce 17.04.2024

Pro fanoušky přichystali Orffové i malé překvapení - vydání Písně pro Stefanii Sauer na streamovacích platformách.

Bára Zmeková pokřtí novou desku

redakce 16.04.2024

O tom, že živá vystoupení Báry Zmekové jsou unikátní zážitek, svědčí i její předchozí Live at Gong.

Cari Cari a Nauzea Orchestra v Kasárnách

redakce 16.04.2024

Jak se často zmiňuje v recenzích, hudba Cari Cari je jako soundtrack nekonečných letních roadtripů a oslava osobní svobody.

Nový singl a album Role

redakce 11.04.2024

Zůstávají věrní kytarám, přesto posouvají svůj zvukový a muzikantský rejstřík o kus dál.

Wave-Gotik-Treffen 2024 mystický

redakce 11.04.2024

Vystoupení se budou konat například na historickém městském koupališti, v kupoli Volkspalastu nebo v historických sklepeních Moritzbastei.

Festival Bonjour Brno slaví

redakce 11.04.2024

Brno ožije francouzskou kulturou. Prožijte ji všemi smysly na některé z mnoha akcí, které se tematicky zaměří na surrealismus a nechají se inspirovat i letošními olympijskými hrami.

Lord Spikeheart v Underdogs'

redakce 10.04.2024

Na nahrávání nové desky si přizval pestré spektrum hudebníků a hudebnic, od Backxwash nebo Brodinského až po Safety Trance.

Fource uvádí: Aurora, Alfie Jukes a Oska

redakce 08.04.2024

„We Are the Earth“ – tak zněl nadpis textu, který změnil Aurořin pohled na svět.

Duben s Rachotem

redakce 08.04.2024

Aquaserge vznikli v jihofrancouzském Toulouse a sami sebe definují především jako kolektiv, který se v průběhu času stále obnovuje a proměňuje.

Jednota v noci: live set Azu Tiwaline i strhující destrukce Shapednoise

redakce 05.04.2024

Headlinuje zvukový extremista, který kombinuje industrial, hip hop, bass a techno a za doprovodu vizuálního umělce Seviho Ika Dømochevskyho představí aktuální album.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace