Zprávy / Pozvánky

Reflektor oslaví pět let v Akropoli

Reflektor oslaví pět let v Akropoli

redakce | Zprávy / Pozvánky | 29.04.2024

Musí to ven. Hudebně obsedantní magazín Reflektor, který znáte z vysílání Radia 1, oslaví své páté narozeniny. Ve středu 1. května proběhne živá show z prostorů pražského Paláce Akropolis. Večerem provedou autoři pořadu – hudební publicista a dramaturg Vojtěch Tkáč a programový ředitel Radia 1 Zdeněk Lichnovský. Jako hosté se představí nositelka Ceny Anděl Anna Vaverková, skupina post-hudba, dvojice Mat213 a Zdena a virtuální hudebnice NIVVA s producentem Aid Kidem. Nedílnou součástí večera budou také DJs nevertouch a TMA. Celou oslavu můžete zároveň poslouchat živě ve vysílání Radia 1.


První epizoda pořadu Reflektor se na Radiu 1 odvysílala 1. května 2019. U příležitosti oslavy polokulatého jubilea zamíří hudebně obsedantní magazín do Paláce Akropolis v rámci koncertní série Pulz. „Už 5 let se potkáváme každou středu a pořád si máme co říct. Ještě podivuhodnější je, že to někdo doopravdy chce poslouchat. Jsme zralá jablíčka tuzemské hudební žurnalistiky a společně se chystáme sklidit formou velké oslavy v Paláci Akropolis,“ vzkazuje spoluautor Reflektoru Zdeněk Lichnovský a pokračuje: „Vždycky jsem miloval koncept amerických late night shows a tenhle večer jim může zasadit smrtelnou ránu navždy. Musíte za náma ven, fakt.“

Po vyprodání Malé scény Paláce Akropolis se oslava pěti let Reflektoru přesouvá do Velkého sálu. Publiku nabídne možnost sezení i celkově lepší zážitek – během koncertů bude využita LED obrazovka nebo klavírní křídlo. Živé vysílání i vystoupení v rámci květnové live talk show doplní DJ Martin Nouza, známý pod pseudonymem nevertouch. Po vysílání bude následovat afterparty, o kterou se postará DJ a producent TMA. Tečkou za celým večerem bude Reflektor DJ set.

Info

Reflektor 5 let
1. 5. 2024 20:00
Palác Akropolis, Praha
Fb událost

foto © Tobias Humble

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Andy the Doorbum v kopřivnické Galaxii

redakce 21.06.2024

Zapomenuté modlitby a magično nikdy nezrozeného kmene. Folkové litanie a originální kostýmní a světelná show.

Avéčko: Seaslugs

redakce 20.06.2024

Prostory kina Aero se rozezní ve vibracích magických podvodních světů, které propojí vícekanálový zvuk, světelný design a scénografii.

Glory Affairs x Glück x Lunchmeat x Rare x Wrong present Till The Last

redakce 19.06.2024

Na třech stagích se představí jednadvacet hudebních projektů, které budou doprovázeny na míru šitým světelným designem.

Black Eyed Peas v Praze

redakce 19.06.2024

Skupina neustále překonává hranice žánrů a přináší svěží a inovativní hudbu svým fanouškům po celém světě.

Molchat Doma přivezou novou desku

redakce 18.06.2024

Prorazili v roce 2020, kdy nasbírali víc než milion zhlédnutí na YouTube a stali se fenoménem na Bandcampu.

Sonic Meditation v kostele U Salvátora

redakce 17.06.2024

Nový koncept hudebně-komunitních událostí varhanice Katty, bude hostit její přátele z hudebního prostředí.

Performance mapující vývoj heavy metalu v podání Johna Dorana

redakce 16.06.2024

Editor, hudební publicista, autor a moderátor John Doran (The Quietus, The Guardian, BBC) v MeetFactory před koncertem Chelsea Wolfe.

Multimediální výstava Singularita.

redakce 16.06.2024

Skupina Homo_Digitalis_3.2.1 odhalí v Hradci Králové svou multimediální instalaci #Singularity - Human Expiration: 2045 vytvořenou za pomocí AI nástrojů.

Sungazer v Kampusu Hybernská hned dvakrát

redakce 14.06.2024

V rámci akce Sustain: Hudba a udržitelnost kapela vystoupí hned dvakrát.

Letní kino MeetFactory se vrací na dvorek

redakce 11.06.2024

Filmový program sezóny nese podtitul Save the World a nabídne sérii dvanáct snímků tematizujících globální společenské fenomény.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace