Zprávy / Festivalové

Ruinfest na hradě Rabí

Ruinfest na hradě Rabí

redakce | Zprávy / Festivalové | 27.05.2024

Festival Ruinfest přináší návštěvníkům již 12. ročník svého programu, který se uskuteční tradičně na hradě Rabí 8. června 2024. Festival se zaměřuje na alternativní a elektronickou hudbu a i letos bude hostit výběr skvělých vystupujících.

Na hlavní scéně "Ruin Stage" zahraje kapela Dukla, psychedeličtí Branko's Bridge a Marcel Gidote's Holy Crab, vítězka soutěže Startér 2022 Radia Wave Marjari s kapelou a zakončí o v noci industriální new wave senzace Ginny Andro. Diváci tak můžou zažít průřez současnou alternativní, elektronickou a psychedelicko-rockovou scénou. Kromě toho se návštěvníci mohou těšit na dvě osobnější vystoupení na scéně "Bašta Stage". Těmi budou letošní vítězka Startér Radia Wave Máří a písničkářka a tanečnice Dashi Stardust. Tato scéna nabídne návštěvníkům intimnější prostředí, které umožní větší spojení s umělci.


Na "Tracklist.cz stage" v podhradí bude probíhat elektronická varianta k hlavnímu programu od začátku do konce festivalu. O to se postarají DJs z Tracklist.cz crew - Stuart, Pavel Aeling a hosté kteří nabídnou nezapomenutelnou taneční atmosféru a skvělé tracky. Doplněni jsou o dva live sety od new-synth-wave barristy Bistro Praha Supersonic a eklektického elektronického mága Toma Holiče.

Info

Ruinfest
8. 6. 2024
hrad Rabí
web festivalu

foto © Adéla Michalčíková

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Hosti MFF Karlovy Vary a zahajovací koncert Kosheen

redakce 21.06.2024

Respektovaný tvůrce uvede své dva filmy Kafka a Mr. Kneff, zařazené do sekce Touha stát se Indiánem: Kafka a film.

Grape ohlásil Michaela Kiwanuku, Toma Odella nebo Charlotte De Witte

redakce 18.06.2024

Hip hop má aj tento rok dramaturgicky na starosti NobodyListen s jeho projektom Addict.

Unsound a první vlna jmen

redakce 17.06.2024

To nejlepší z alternativní a elektronické scény, letos pod mottem NOISE. Kali Malone, Mica Levi, Actress a mraky dalších.

Hudební maraton Bear Stone v nedotčené příhodě

redakce 16.06.2024

Headlinery jako High On Fire a Kadavar doplní třeba Colour Haze, 1000mods a Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs a další.

Knižní lázně na čtyři dny

redakce 15.06.2024

Vedle autorských čtení a rozhovorů Knižní lázně připomenou také výročí Franze Kafky, který Mariánské Lázně navštívil uprostřed první světové války.

Kompletní program festivalu Vivat vila!

redakce 14.06.2024

Pro pátý ročník si dramaturgický tým dává za úkol inovativnější využití přilehlé zahrady za vilou, kde se odehrají táborové koncerty folkového zaměření.

HALP prinesie klubový zvuk do historického kaštieľu

redakce 13.06.2024

Na pôde kaštieľa v Moravanoch nad Váhom bude znieť techno, post-club, jungle, východoafrické polyrytmy, extatické zvukové krajiny aj industriálne ozveny.

Festival Břeh podruhé v Ostravě

redakce 12.06.2024

Mezi domácími interprety je například EBM projekt Bunkerer nebo experimentální audiovizuální raperka Klara Wodehn.

Olomouc (o)žije pouličním festivalem

redakce 12.06.2024

Je na divácích, zda se rozhodnou některého z nich během vystoupení podpořit, ať už příhozem do kasičky nebo digitálně prostřednictvím QR kódu.

Prague Sounds: Branford Marsalis, Nubya Garcia, Tigran Hamasyan nebo Oneohtrix Point Never

redakce 11.06.2024

Velká světová jména jazzu, vokální hudby, elektroniky, alternativního hip hopu i world music na pomezí s klasikou, české premiéry a unikátní jednorázové projekty.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace