Zprávy

Slovenští Sam Handwich s dalším chutným singlem

Slovenští Sam Handwich s dalším chutným singlem

redakce | Zprávy | 02.02.2021

Po dvou skladbách mladé slovenské kapely Sam Handwich se na sklonku roku o vaši pozornost hlásí třetí singl s názvem GND Lift. Oproti posledním dvěma singlům, které se věnovaly zákoutím gastronomického světa, jde o výraznou změnu. Pro připomenutí, klip prvního singlu Settend vrcholil při jídelním stole se salátovými mísami a koláčky, druhý singl uuuuaaooo se zase věnoval mnohosti podob a chutí sýrových výrobků. Novinka se však věnuje významu mezilidského kontaktu a potenciálu pohnout vnitřním klimatem člověka. Připomíná sílu, jakou se dokáží dva zamilovaní lidé ovlivňovat a jak hluboké pouto mezi nimi může vzniknout.

Vzhledem k uplynulému roku jsou však pocity nostalgie a očekávání vnitřním vyjádření samotné kapely, které přetrvávající pandemie zabránila v intenzivním zkoušení a koncertování. Na klipu se podílel grafický designér MAKO – Martin Mesároš, jehož cílem bylo vystihnout hloubavou atmosféru skladby a přetavit její zvukovou dynamiku do vizuální podoby. Množství přírodních scén dotváří komplexní zážitek ze skladby a dodává ji nezaměnitelnou šťávu, kterou podtrhuje podmanivý hlas zpěváka Martina Kadlečíka. Kapela byla nominovaná nominace v kategorii Skladba roku a Objev roku v anketě Radio_Head Awards 2020 a EP plánuje vydat v tomto roce.

Info

Sam Handwich
Facebook kapely

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Timea, Two blocks away

redakce 05.12.2022

Netají sa tým, že nový singel, ktorý ako prvý vznikal v tejto zostave, je predzvesťou nového smerovania v jej tvorbe.

Predĺžte si jesenný mood skladbou Maja Jenča

redakce 05.12.2022

Po dvoch predchádzajúcich EP ide o vôbec prvú nahrávku vydanú pod pseudonymom Jeseň, na ktorej inštrumentalista spieva po slovensky.

Foals, Yungblud, M83 a Moderat na Grape festivale

redakce 05.12.2022

Na potešenie všetkých fanúšikov Moderat vydali nový album More D4ta. Rovnako ohlásili aj svoje prvé koncerty a my ich opäť uvidíme v lete na Grape.

Mart Avi s novým klipem

redakce 04.12.2022

Samuraj avant-popu vydává nový videoklip.

Konektiv se blíží

redakce 04.12.2022

Tři nová hudební vystoupení, ve kterých se setkávají čeští hudebníci s hudebníky z řad přistěhovalců a národnostních menšin.

Brighter Death Now s Raison d’être v Underdogs'

redakce 03.12.2022

Celá Karmanikova tvorba, a hlavně živá vystoupení, jsou destilovanou anarchií, přehlídkou zkaženosti a vztyčeným prostředníkem celému lidstvu.

Luna poprvé v Praze

redakce 02.12.2022

Označení tvář ukrajinské hudební revoluce vymyslel magazín Vogue. Valná část kritiků říká, že elektronický zvuk projektu vychází z pop music 90' a 00' let.

David Pomahač má klip animovaný dětmi

redakce 02.12.2022

Za animovaným videem o touze přežít a ustát i bezvýchodnou situaci stojí děti z kroužku animace Aeroškoly.

Editors a White Lies na Metronome Prague

redakce 02.12.2022

White Lies vyzkoušeli syntetické příchutě i novovlnné groovy, prozkoumali neznámé elektronické zvukové krajiny a šli i cestou progresivních experimentů.

Explicit zakončí sezónu zahraničním hostem

redakce 01.12.2022

Explicit : Connection To Collectivity bude poslední rave v září televizních obrazovek.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace