Zprávy / Pozvánky

Fuchs2 a Queer Spaces Network ohlašují spolupráci s kyjevskou queer party Veselka

Fuchs2 a Queer Spaces Network ohlašují spolupráci s kyjevskou queer party Veselka

redakce | Zprávy / Pozvánky | 08.03.2023

Fuchs2 & Queer Spaces Network ohlašují spolupráci s kyjevskou queer party Veselka, společná akce se bude na Štvanici konat 17. března 2023.

V pátek 17. března se ve Fuchsu představí belgický producent, DJ a hlava labelu Nali Jullian Muller, známý svými rychlými eklektickými sety. Ukrajinskou Veselku budou reprezentovat jeden z jejích zakladatelů Tweeman a jeho trance a goa selekce tracků a londýnská umělkyně a producentka Vani Vachi. Queer Spaces Network přizvali polského queer aktivistu, producenta, ambasadora tamní odnože Keychange a hudebního skladatele Avtomat, producenta Evil Medvěd a Djku Lil Autotune. V Salo a na main stagi se prostřídají i rezidenti klubu Fuchs2 Nastya Muravova a Martyyna.


Před klubovou nocí zvou organizátoři i na další edici na drag a burlesque show Queeriety show v režii Tonic Garbage, start je naplánovaný na osmou hodinu večer.

První Veselka (ukrajinsky duha) se konala v Kyjevě v roce 2018 a jejím hlavním posláním bylo vytvoření bezpečného prostoru pro všechny queer a lidi s otevřenou myslí. V loňském roce našla klubová noc dočasný domov v berlínském klubu RSO, který nyní využívá i jako místo pro setkávání s těmi, kterým není ruská invaze na Ukrajinu lhostejná. Posláním Veselky je šířit rovnost, toleranci a svobodu prostřednictvím tance a sebevyjádření.

Queer Spaces Network působí na Štvanici ve Fuchs2 od loňského léta. S jejich nástupem pod vedením zakladatele Terry Rivers klub transformoval bezpečností politiku, nejen na vstupu ale i uvnitř klubu a už přes rok vytváří bezpečné prostředí pro všechny návštěvníky, především pak pro LGBTQ+, FLINTA a BIPOC komunity.

Info

F2 x Frxxdom x Veselka:
Julian Muller (fr) + Tweeman (ua) + Vani Vachi (ua) + Nastya Muravova (ua) + Avtomat (pl) & more
17. 3. 2023 20:00
Fuchs2, Praha
Fb událost

foto © se svolením Fuchs2

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Sázka na zlato o muži, který objevil Kiss, Cher nebo Donnu Summer

redakce 25.03.2023

Americký hudební film popisuje cestu zakladatele nahrávací společnosti Casablanca Records, Neila Bogarta.

Teri Gender Bender v Café V lese

redakce 23.03.2023

Teri Gender Bender přinese fanouškům své unikátní hudební zážitky, které kombinují prvky punku, experimentálních zvuků a rockové energie.

Touché Amoré se staví v Praze

redakce 22.03.2023

Touché Amoré patří ke kapelám, které nezůstávají stát na místě a troufají si přizpůsobovat svou tvorbu realitě, kterou jednotliví členové zažívají.

Dry Cleaning dorazí do Prahy s novou deskou

redakce 20.03.2023

Britští Dry Cleaning přivezou do Prahy svou nálož hypnotického postpunkového storytellingu, a to rovnou ve formě nového alba a dokonce i nového EP.

Dubnový Rachot

redakce 20.03.2023

Rachot přiveze pouštní blues, kytarové legendy, jazz i krautrock.

Bukahara v Café V lese

redakce 19.03.2023

Kapelu sice můžeme zaškatulkovat do folk-popu, severoafrických vlivů a písničkářství, ale kdo jejich strhující energii nezažije na vlastní kůži, ten nepochopí.

Jaro v Jazz Docku, Jazz čtyř kontinentů

redakce 19.03.2023

Více než deset zahraničních kapel přivítá pražský Jazz Dock v rámci jarní části svého festivalu.

Lauren Ruth Ward ve Futurum Music Baru

redakce 18.03.2023

Hudební kritika o ní mluví jako o spojení Janis Joplin, Florence Welch a Courtney Barnett.

The Soft Moon zahrá na Veľkonočnú nedeľu

redakce 17.03.2023

Po takmer štyroch rokoch sa do Bratislavy vráti americká neo-postpunková kapela The Soft Moon.

crave se v dubnu vrací se spring edition

redakce 15.03.2023

Memphis LK je dvacetiletá zpěvačka, producentka a DJka, která uhranula tiktok kombinací popových melodií a raveu inspirovaného detroitským technem, chicagským housem a UK garage.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace