Reklama

KlipyTipy: The Avalanches - Because I'm Me

27/10/2016

The Avalanches chystají vinylovou reedici svého debutu Since I Left You a zároveň sdílí zbrusu nové video k songu Because I'm Me.

Reklama

Začátkem letošního roku se The Avalanches po šestnácti letech vrátili s novou deskou Wildflower. Nyní ovšem oznamují vinylovou reedici svého debutu Since I Left You z roku 2000, o kterou se 27. ledna postará label Astralwerks. K dispozici bude na standardním černém vinylu nebo v limitované sérii 5000 na vinylu barevném, který bude k dostání výhradně v nezávislých obchodech. Aktuálně mohou fanoušci hlasovat, kterou barevou verzi by rádi (na výběr je červená, modrá, čirá nebo zlatá) a ve kterých odbchodech s deskami by se měla reedice objevit.

The Avalanches zároveň sdílí své zbrusu nové video k songu Because I'm Me (s hostujícím hiphopovým duem Camp Lo) v režii Grega Brunka. Ten pochází právě z letoší novinky Wildflower a vizuálem vás zavede do stanice metra.

Tento článek je zdarma. Pořiďte si předplatné a můžete číst všechny naše články.

digital

79 Kč/měsíc
  • Základní digitální přístup, pouze na 1 měsíc
  • Veškerý obsah webu
  • Prémiové články

digital+

83 Kč/měsíc
Navíc oproti digital
  • Veškerý obsah webu bez reklam
  • Unikátní playlisty
  • Podcasty
  • Možnost odemknout 3 texty měsíčně pro ostatní
Možnost kdykoliv zrušit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama