Zprávy

Benefiční kompilace 4UA labelu Unizone

Benefiční kompilace 4UA labelu Unizone

redakce | Zprávy | 09.03.2022

Devatenáct českých a v Česku usazených producentek a producentů se sjednotilo proti agresivní okupaci suverénního ukrajinského státu. Dne 24. února 2022 započala ruská armáda údajně mírovou misi a nabídla „bratrskou pomoc“ Ukrajině. Podobnou „pomoc“ vyslala vojska Varšavské smlouvy v čele se Sovětským svazem i 21. srpna 1968 a okupace trvala další čtyři dekády. Label Unizone spolu s hudebníky a hudebnicemi jasně hlásají: „Ne invazi! Fuck off imperialismu všeho druhu!“ a vydávají benefiční kompilaci 4UA.

Na kompilaci se podílela špička elektronické scény, působící v Česku, producent*ky A+++, Aid Kid, Ancestral Vision, Atch, BoLs/sLoB, C4AT, dj bingo, Dmitrievna, Evil Medved, Exhausted Modern, GWD, INTT, krabs, Martyyna, mʊdʌki, Oliver Torr, Roughboi, Trauma nebo i čerstvě oceněná Ursula Sereghy. Veškerý obdržený výtěžek z této benefiční kompilace rozdělí Unizone mezi několik neziskovek a charit, které pomáhají potřebným na Ukrajině. Organizace můžete podpořit také přímo zde, případně tady.

O Unizone se více dočtete v nadcházejícím čísle Full Moonu, které vychází 17. března.

Info

Unizone
Bandcamp

Vizuál © Petra Hermanová

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

prazdniny s letním singlem

redakce 26.06.2022

Prazdniny nejsou jen pop z nákupáku, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Půlnoc umění, nová výstava Kunsthalle Praha

redakce 26.06.2022

Letní výstava představí soukromou sbírku a aktivity Karla Babíčka – významného kulturního hybatele a zakladatele legendární pražské galerie Behémót v 90. letech.

OFF Festival začne speciálními warm-upy

redakce 25.06.2022

Katovický OFF Festival přichází se zajímavou novinkou, letošní ročník začne o den dříve, a to speciálními warm-upy na speciálních místech.

Světové premiéry na NODO už od soboty

redakce 24.06.2022

Trojhalí Karolina se promění v jeden vyzvánějící zvon – hudební svátek, který je možné zakusit asi jen jednou za život.

Na festivale Flaam Sega Bodega, Sykur i HMLTD

redakce 23.06.2022

Pre Flaam je typickým dôraz na vizuálnu stránku festivalového zážitku – od komunikácie až po podobu samotného areálu.

Dobršská brána upoutá zvukem trubky

redakce 23.06.2022

Letní festival se zaměřuje vždy na konkrétní nástroj. V loňském roce to byly bicí, v letošním, šestém ročníku upoutá především zvukem trubky.

V Underdogs' neofolkový Of the Wand And the Moon

redakce 22.06.2022

Kim Larsen již tuto sobotu představí nové album, na které milovníci neofolku čekali dlouhých deset let od poslední, fenomenální desky The Lone Descent.

Hradby Samoty načínají druhou dekádu existence

redakce 22.06.2022

Temná hudba nejrůznějších žánrů na místech, kde je za noci možné místo bzukotu měst, slyšet šeptem pronášené příběhy ze starých legend a pověstí.

Grape dopĺňa o mená lokálnej scény

redakce 22.06.2022

V prvej osmičke zverejnených mien sú Karin Ann, Fallgrapp, Le Payaco, Para, Billy Barman, Tolstoys, Korben Dallas a Malalata.

Fobia Kid křtí ve čtvrtek na Altenburgu

redakce 21.06.2022

Po roční pauze od hudby i sociálních sítí se slovenský rapper vrací objevovat zákoutí digitálních glitchů a hyperaktivních beatů.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace