Zprávy / Pozvánky

Birds in Row opět zahnízdí na Sedmičce

Birds in Row opět zahnízdí na Sedmičce

redakce | Zprávy / Pozvánky | 10.11.2015

Ospalý počasí plný mlhy a nepříjemnýho mrholení je jako stvořený pro probuzení svejch temnejch stránek. Dnes vás čeká hned trojitej zásah nabroušeným hrotem do odvrácený strany srdce. Birds in Row se vrací na místo činu a doprovází je předvoj, kterej by jim i Satanovo spřežení závidělo.

"Je to pět let, co jsem tuhle kapelu viděl poprvé. Na koncert mě přilákalo spojení "hardcore, Francie", který je pro mě určitou zárukou kvalitního večera. Už poprvé mi ale bylo jasný, že tady se nejedná o pouhej surf na vlně nastolenýho trendu." Neuvěřitelná neurotičnost Celeste, naléhavost Amanda Woodward, úzkostlivost Anomie a energie čerstvých Belladone. Birds in Row jen těžko zapadnou do škatulky, kterou ste jim vybrali. Turné jedou k nové desce Personal War, která vychází v listopadu opět na Deatwish Inc. Na tom labelu, kterej ustájil většinu kapel, který ovlivnily náš život. Je skoro zbytečný tady psát něco dál, protože kdo ví, ten ví.


Souhra okolností je často víc, než jen náhodnej souběh událostí. "Když mě Tomáš požádal o zajišťění koncertu těmhle dvěma taliánskejm sebrankám, ještě mi hned nedocházelo, jak moc to do sebe pasuje. Zapínám Bandcamp, pouštím "BIOS" a jímá mě déjà vu – takhle mě na první dobrou naposled chytly HOLY, taktéž ze země proklatě černýho kafe." Zeit, energie, žádný táhlý intra a drahý efekty, žádná póza, žádnej úsměvnej paradox. Dřevěná podlaha, tenisky, roztrhaný triko s odérem cibule a jede se do plnejch.

Uf. Jen nezklouznout do ulízanýho patosu, ale The Mild doplňujou tuhle skládačku jak poslední díl puzzle. A čekejte všechno, ale rozhodně ne cokoliv "mild". Nekompromisní mix black metalu, grindcore, a violence je to, čim se zhruba budete snažit popsat tu smršť, která vás nemine.

Info

Birds in Row (fr)
Support: Zeit (it) + The Mild (it)
10. 11. 2015 19:00
Klub 007 Strahov, Praha

www.facebook.com/events/513521132147161
www.birdsinrow.com
www.facebook.com/klub007strahov

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Sonic Meditation v kostele U Salvátora

redakce 17.06.2024

Nový koncept hudebně-komunitních událostí varhanice Katty, bude hostit její přátele z hudebního prostředí.

Performance mapující vývoj heavy metalu v podání Johna Dorana

redakce 16.06.2024

Editor, hudební publicista, autor a moderátor John Doran (The Quietus, The Guardian, BBC) v MeetFactory před koncertem Chelsea Wolfe.

Multimediální výstava Singularita.

redakce 16.06.2024

Skupina Homo_Digitalis_3.2.1 odhalí v Hradci Králové svou multimediální instalaci #Singularity - Human Expiration: 2045 vytvořenou za pomocí AI nástrojů.

Sungazer v Kampusu Hybernská hned dvakrát

redakce 14.06.2024

V rámci akce Sustain: Hudba a udržitelnost kapela vystoupí hned dvakrát.

Letní kino MeetFactory se vrací na dvorek

redakce 11.06.2024

Filmový program sezóny nese podtitul Save the World a nabídne sérii dvanáct snímků tematizujících globální společenské fenomény.

Jann, Been Stellar i Sam Tompkins v Praze

redakce 10.06.2024

Jak zní New York dnešních dní? Been Stellar v sobě mají dravost The Strokes i melodramatičnost The 1975... Tři jména v režii Fource.

Puuluup v letním saunoví Nuuk

redakce 09.06.2024

Misionáři hudebního nástroje talharpa, který vypadá jako obří kráječ na vajíčka, ale zní jako ta nejdivočejší tancovačka i sladká ukolébavka zároveň.

Jessica Pratt přiveze do Futura nové album

redakce 09.06.2024

Podmanivý folk, který láká posluchače k návratu do minulosti, ale zároveň je moderní.

Model/Actriz a Lip Critic poprvé do Česka

redakce 07.06.2024

Živá vystoupení Lip Critic jsou v kontrastu s hyperstylizovanou produkcí desek zaměřená na improvizaci a experimentování.

Červnový Kabinet múz

redakce 07.06.2024

Silný večer slibuje spojení islandské kapely Gróa, slovenských Shallov a Dominika Proka. Od nekontrolovaného hněvu až po formulovanou existenciální úzkost. A dál.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace