Zprávy / Pozvánky

Kittchen v plném složení

Kittchen v plném složení

redakce | Zprávy / Pozvánky | 03.04.2022

Maskovaný hudebník Kittchen, stojící mimo jiné i za projektem Zvíře jménem podzim, vydal první album Menu v roce 2011. Druhá deska, Radio, kterou Kittchen nahráli už jako dvoučlenná kapela, si v roce 2013 odnesla Anděla Nejlepší alternativní album roku. V dalších letech Kittchen sbíral zkušenosti z tuzemských i zahraničních pódií a v roce 2015 vyšlo třetí řadové album, Kontakt. V roce 2018 doplnil maskovaného kuchaře a Tomáše Neuwertha třetí člen kapely, multiinstrumentalista a producent Aid Kid. Během pandemického roku 2020 spolu trio natočilo album Puls.

Ve Fuchs2 vystoupí Kittchen v plném složení tedy: legendární bubeník a producent Tomáš Neuwerth (Lu, Nierika, Kafka Band, Tata bojs), mladý elektronický mág Aid Kid (Ondřej Mikula), baskytarista Štěpán Růžička (Parta vynikajících lidí) a samotný Kittchen (Jakub König). Výživnou audiovizuální podívanou doplní projekce Lindy Arbanové a na všechny si posvítí Tasya.

fotogalerie ze vzniku videoklipu Za všechny zde

Info

Kittchen
6. 4. 2022 20:00
Fuchs2, Praha
Fb událost

foto © Anežka Nováková

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nový singl a album Role

redakce 11.04.2024

Zůstávají věrní kytarám, přesto posouvají svůj zvukový a muzikantský rejstřík o kus dál.

Wave-Gotik-Treffen 2024 mystický

redakce 11.04.2024

Vystoupení se budou konat například na historickém městském koupališti, v kupoli Volkspalastu nebo v historických sklepeních Moritzbastei.

Festival Bonjour Brno slaví

redakce 11.04.2024

Brno ožije francouzskou kulturou. Prožijte ji všemi smysly na některé z mnoha akcí, které se tematicky zaměří na surrealismus a nechají se inspirovat i letošními olympijskými hrami.

Lord Spikeheart v Underdogs'

redakce 10.04.2024

Na nahrávání nové desky si přizval pestré spektrum hudebníků a hudebnic, od Backxwash nebo Brodinského až po Safety Trance.

Fource uvádí: Aurora, Alfie Jukes a Oska

redakce 08.04.2024

„We Are the Earth“ – tak zněl nadpis textu, který změnil Aurořin pohled na svět.

Duben s Rachotem

redakce 08.04.2024

Aquaserge vznikli v jihofrancouzském Toulouse a sami sebe definují především jako kolektiv, který se v průběhu času stále obnovuje a proměňuje.

Jednota v noci: live set Azu Tiwaline i strhující destrukce Shapednoise

redakce 05.04.2024

Headlinuje zvukový extremista, který kombinuje industrial, hip hop, bass a techno a za doprovodu vizuálního umělce Seviho Ika Dømochevskyho představí aktuální album.

Smash Into Pieces na podzim v Roxy

redakce 05.04.2024

V téhle muzice slyšíte progressive rock i pop rock, je v ní alternativní metal i industrial a přitom prvky EDM.

Duben v Bike_Jesus

redakce 04.04.2024

Eklekticismus ve jménu „low bass“, alternativní elektronika, tajný vesmír Olivera Torra a autentická osa Praha - Kyjev - Varšava. Na Štvanici.

Ghost-Note se vrací s novým albem

redakce 03.04.2024

Žánrově navazují na funkové základy, které položili Fela Kuti, Talking Heads či James Brown.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace