Zprávy / Pozvánky

Live sound engineering, DJing nebo management se Skvot Czech

Live sound engineering, DJing nebo management se Skvot Czech

redakce | Zprávy / Pozvánky | 30.01.2024

Skvot je inovativní vzdělávací platforma zaměřená na podporu kreativity a osobního rozvoje prostřednictvím kurzů z oblasti designu, umění a marketingu. Jejich výukové programy nejsou pouhým předáváním informací, ale spíše transformací pohledu na dané oblasti a vytvářením nových směrů. Skvot poskytuje on/offline prostředí, kde je možné nově získané dovednosti prakticky uplatnit.

Exkluzivně pro naše čtenáře nabízíme slevu 50 % na všechny krátkodobé kurzy Skvotu v rámci dárků k předplatnému Full Moonu.

Live sound engineer / Zvukař
Jak lze lidem zprostředkovat perfektně ozvučený hudební zážitek? Na kurzu s Vojtěchem Panenkou pochopíte zvukové charakteristiky lidského hlasu a populárních hudebních nástrojů a staněte se specialist(k)ou na živý zvuk. Zorientujete se v teorii, vybavení i kabeláži a porozumíte práci s mixážním pultem. Naučíte se základy akustiky a signálovou distribuci, funkční stage plan a fungování ekvalizéru i kompresoru.

DJing pro začátečníky
Mikuláš Příhoda aka Kewu vás provede kurzem DJingu od začátku. Během 7 týdnů se o DJingu naučíte všechno, co potřebujete – jak mixovat hudbu, jak pracovat s DJ softwarem a i to, kde se inspirovat. Naučíte se pracovat s efekty, s ekvalizérem, osvojíte si základní i pokročilé techniky DJingu. Zorientujete se v hudebním světě a objevíte cesty sebepropagace.

Event management
Na kurzu Event managementu s Arturem Khmelevskyym se naučíte přípravovat akce, koncerty a festivaly v 10 lekcích. Pod vedením zkušeného lektora, který organizoval přes 200 eventů pro nejznámější brandy, objevite svět managementu a pochopíte jeho základy. Kurz ocení úplní začátečníci v oboru i ti, kteří už nějaké skills mají. Čeká vás jízda plná informací z praxe, setkání se s lidmi z branže, získání nových dovedností a kontaktů.

Info

Skvot
web

foto © Skvot

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Sonic Meditation v kostele U Salvátora

redakce 17.06.2024

Nový koncept hudebně-komunitních událostí varhanice Katty, bude hostit její přátele z hudebního prostředí.

Performance mapující vývoj heavy metalu v podání Johna Dorana

redakce 16.06.2024

Editor, hudební publicista, autor a moderátor John Doran (The Quietus, The Guardian, BBC) v MeetFactory před koncertem Chelsea Wolfe.

Multimediální výstava Singularita.

redakce 16.06.2024

Skupina Homo_Digitalis_3.2.1 odhalí v Hradci Králové svou multimediální instalaci #Singularity - Human Expiration: 2045 vytvořenou za pomocí AI nástrojů.

Sungazer v Kampusu Hybernská hned dvakrát

redakce 14.06.2024

V rámci akce Sustain: Hudba a udržitelnost kapela vystoupí hned dvakrát.

Letní kino MeetFactory se vrací na dvorek

redakce 11.06.2024

Filmový program sezóny nese podtitul Save the World a nabídne sérii dvanáct snímků tematizujících globální společenské fenomény.

Jann, Been Stellar i Sam Tompkins v Praze

redakce 10.06.2024

Jak zní New York dnešních dní? Been Stellar v sobě mají dravost The Strokes i melodramatičnost The 1975... Tři jména v režii Fource.

Puuluup v letním saunoví Nuuk

redakce 09.06.2024

Misionáři hudebního nástroje talharpa, který vypadá jako obří kráječ na vajíčka, ale zní jako ta nejdivočejší tancovačka i sladká ukolébavka zároveň.

Jessica Pratt přiveze do Futura nové album

redakce 09.06.2024

Podmanivý folk, který láká posluchače k návratu do minulosti, ale zároveň je moderní.

Model/Actriz a Lip Critic poprvé do Česka

redakce 07.06.2024

Živá vystoupení Lip Critic jsou v kontrastu s hyperstylizovanou produkcí desek zaměřená na improvizaci a experimentování.

Červnový Kabinet múz

redakce 07.06.2024

Silný večer slibuje spojení islandské kapely Gróa, slovenských Shallov a Dominika Proka. Od nekontrolovaného hněvu až po formulovanou existenciální úzkost. A dál.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace