Zprávy / Pozvánky

Produkce hudby, Současné umění a Marketing v kultuře se Skvot Czech

Produkce hudby, Současné umění a Marketing v kultuře se Skvot Czech

redakce | Zprávy / Pozvánky | 29.02.2024

Skvot je moderní vzdělávací platforma, která se zaměřuje na podporu kreativity a individuálního rozvoje prostřednictvím široké škály kurzů v oblasti designu, umění a marketingu. Exkluzivně pro naše předplatitele nabízíme 50% slevu na všechny krátkodobé kurzy Skvotu v rámci dárků k předplatnému Full Moonu.


Produkce hudby
Jak tvořit vlastní hudbu a objevit svůj jedinečný tvůrčí hudební styl? Na kurzu s Patrikem Veltruským ve 20 lekcích objevíte říší hudební tvorby. Proniknete do oblasti samplování, nahrávání zvuku, aranžování, mixování a masteringu. Dostanete návod na práci se zvukovými efekty, jejich použití v postprodukci a naučíte se využívat softwarové syntezátory.


Současné umění
Kurátor Miloslav Vorlíček vás provede světem současného umění. V průběhu kurzu vytvoříte vlastní projekt od financování a realizaci přes marketingový plán včetně SWOT analýzy po prezentaci k investici do vybraného uměleckého díla.

Propagace umění a kultury
Vedoucí marketingu a komunikace Signal Festivalu Karolína Kostková rozšíři vaše marketingové dovednosti až za hranice všednosti. Pootevře charakteristiky kulturních projektů a naučí vás dělat úspěšné marketingové kampaně včetně strategií, které publikum usadí do hlediště nebo pošle na výstavu. Představí kombinaci osvědčených metod a čerstvých trendů, kterými svět umění a kultury žije.

Info

Skvot
web

foto © Skvot

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nový singl a album Role

redakce 11.04.2024

Zůstávají věrní kytarám, přesto posouvají svůj zvukový a muzikantský rejstřík o kus dál.

Wave-Gotik-Treffen 2024 mystický

redakce 11.04.2024

Vystoupení se budou konat například na historickém městském koupališti, v kupoli Volkspalastu nebo v historických sklepeních Moritzbastei.

Festival Bonjour Brno slaví

redakce 11.04.2024

Brno ožije francouzskou kulturou. Prožijte ji všemi smysly na některé z mnoha akcí, které se tematicky zaměří na surrealismus a nechají se inspirovat i letošními olympijskými hrami.

Lord Spikeheart v Underdogs'

redakce 10.04.2024

Na nahrávání nové desky si přizval pestré spektrum hudebníků a hudebnic, od Backxwash nebo Brodinského až po Safety Trance.

Fource uvádí: Aurora, Alfie Jukes a Oska

redakce 08.04.2024

„We Are the Earth“ – tak zněl nadpis textu, který změnil Aurořin pohled na svět.

Duben s Rachotem

redakce 08.04.2024

Aquaserge vznikli v jihofrancouzském Toulouse a sami sebe definují především jako kolektiv, který se v průběhu času stále obnovuje a proměňuje.

Jednota v noci: live set Azu Tiwaline i strhující destrukce Shapednoise

redakce 05.04.2024

Headlinuje zvukový extremista, který kombinuje industrial, hip hop, bass a techno a za doprovodu vizuálního umělce Seviho Ika Dømochevskyho představí aktuální album.

Smash Into Pieces na podzim v Roxy

redakce 05.04.2024

V téhle muzice slyšíte progressive rock i pop rock, je v ní alternativní metal i industrial a přitom prvky EDM.

Duben v Bike_Jesus

redakce 04.04.2024

Eklekticismus ve jménu „low bass“, alternativní elektronika, tajný vesmír Olivera Torra a autentická osa Praha - Kyjev - Varšava. Na Štvanici.

Ghost-Note se vrací s novým albem

redakce 03.04.2024

Žánrově navazují na funkové základy, které položili Fela Kuti, Talking Heads či James Brown.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace