Zprávy / Pozvánky

Michal Prokop oslavil 69 a zve na Vánoční koncert

Michal Prokop oslavil 69 a zve na Vánoční koncert

redakce | Zprávy / Pozvánky | 17.08.2015

Ve čtvrtek 13. srpna oslavil Michal Prokop, zpěvák a skladatel, jedna z nejzásadnějších postav české hudební scény, své šedesáté deváté narozeniny. Narozeniny sice slaví na své pravidelné dovolené, kde odpočívá před podzimním koncertním turné, které vyvrcholí tradičně Vánočním koncertem. Ten se uskuteční 22. prosince. "Pro nový sál Fora Karlín jsme se rozhodli díky kladným reakcím návštěvníků v loňském roce, a také proto, že prostor nabízí spoustu pohodlných míst k sezení, která na tříhodinovém hudebním speciálu přijdou některým divákům vhod," doplňuje k výběru místa David Gaydečka, organizátor koncertu.


"Užívám si každý koncert, který mi ještě pánbu dopřeje. Ten vánoční koncert je pro nás vždycky vrcholem roku a vždycky musí obsahovat i něco jiného, než bývá na těch běžných koncertech. I letos to tak doufám bude, moc se těším. Hledám stále nějaké výzvy... A ten příští rok s kulatým výročím bychom rádi překvapili s něčím opravdu výjimečným," říká Michal Prokop.

Vstupenky na Vánoční koncert ve Foru Karlín budou k dispozici od začátku září ve vybraných předprodejích. Pro více informací sledujte stránky agentury Joe's Garage a pořadatele koncertu United Islands.

Info

Michal Prokop & Framus Five
22. 12. 2015 Fórum Karlín, Praha

www.facebook.com/Michal-Prokop
www.michalprokop.cz
www.unitedislands.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Sonitus: Kuntari a Do Shaska! v Punctu

redakce 20.04.2024

Kuntari je pozoruhodný nový přírůstek do svěží indonéské scény, který podobně jako jejich slavnější souputníci staví na spojení tradiční a moderní hudby.

Max Cooper přiveze na Flédu 3D/AV show

redakce 20.04.2024

Cooperova tvorba je intenzivním audiovizuálním zážitkem, jelikož běžně propojuje hudbu s výtvarným uměním, kde je patrný i jeho zájem o vědu.

The Cult v pražském prostoru Archa+

redakce 19.04.2024

V rámci výročního turné opráší kapela The Cult všech jedenáct alb diskografie.

Bratři Orffové vyráží na turné

redakce 17.04.2024

Pro fanoušky přichystali Orffové i malé překvapení - vydání Písně pro Stefanii Sauer na streamovacích platformách.

Bára Zmeková pokřtí novou desku

redakce 16.04.2024

O tom, že živá vystoupení Báry Zmekové jsou unikátní zážitek, svědčí i její předchozí Live at Gong.

Cari Cari a Nauzea Orchestra v Kasárnách

redakce 16.04.2024

Jak se často zmiňuje v recenzích, hudba Cari Cari je jako soundtrack nekonečných letních roadtripů a oslava osobní svobody.

Nový singl a album Role

redakce 11.04.2024

Zůstávají věrní kytarám, přesto posouvají svůj zvukový a muzikantský rejstřík o kus dál.

Wave-Gotik-Treffen 2024 mystický

redakce 11.04.2024

Vystoupení se budou konat například na historickém městském koupališti, v kupoli Volkspalastu nebo v historických sklepeních Moritzbastei.

Festival Bonjour Brno slaví

redakce 11.04.2024

Brno ožije francouzskou kulturou. Prožijte ji všemi smysly na některé z mnoha akcí, které se tematicky zaměří na surrealismus a nechají se inspirovat i letošními olympijskými hrami.

Lord Spikeheart v Underdogs'

redakce 10.04.2024

Na nahrávání nové desky si přizval pestré spektrum hudebníků a hudebnic, od Backxwash nebo Brodinského až po Safety Trance.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace