Zprávy / Offtopic-Novinky

Pět důvodů, proč jsou nové Galaxy Buds FE jasnou volbou

Pět důvodů, proč jsou nové Galaxy Buds FE jasnou volbou

komerční článek | Zprávy / Offtopic-Novinky | 31.10.2023

Telefon, peněženka, klíče, je to všechno? Nezapomeňme na sluchátka! Ta se stala jedním z předmětů, které nám zkrátka po ruce nesmějí chybět. Ať už chceme poslouchat hudbu ráno v autobuse nebo vyřizovat četné hovory, správný výběr sluchátek pomůže nejen pracovat efektivněji, ale také skutečně relaxovat, kdykoliv máme tu možnost.

Jaká ale vybrat, aby se přizpůsobila našemu životnímu stylu a abychom je mohli využít kdykoliv a k čemukoliv? Samsung zkraje října představil nové Galaxy Buds FE splňující hned pět parametrů, které u sluchátek na každodenní nošení zkrátka nesmějí chybět.

Čistý a bohatý zvuk, který si upravíte přesně podle sebe
A začneme hned tím nejdůležitějším. Ať už sluchátka využíváte v průběhu dne k čemukoliv, perfektní zvuk oceníte vždycky. Galaxy Buds FE se můžou pyšnit prémiovou kvalitou zvuku i impozantní hloubkou basů. Díky promyšlenému jednopásmovému reproduktoru si tak vychutnáte veškeré tóny a každý styl hudby si užijete naplno. V aplikaci Galaxy Wearable navíc najdete ekvalizér, s jehož pomocí si můžete nastavit zvukový výstup tak, aby odpovídal vašemu vkusu.

Pohodlné po celý den
Probouzíte se a usínáte s hudbou? Nový model Galaxy Buds z rodiny FE vás překvapí svým ergonomickým designem, který se dokonale přizpůsobí vašim uším. Na výběr máte ze tří ušních adaptérů a dvou velikostí, takže se hodí opravdu pro každého. Díky extrémně dlouhé výdrži své baterie vás navíc sluchátka ani přes celodenní nošení nezklamou. Zvládnou až 8,5 hodiny přehrávání, v kombinaci s pouzdrem potom i neuvěřitelných 30 hodin.

Pouze to, co potřebujete slyšet
Mějte jistotu, že se maximálně soustředíte na hudbu, hovor, seriál nebo video. I když je kolem vás rušno, s režimem aktivního potlačení šumu můžete vypnout nepříjemné zvuky okolí a naplno se věnovat tomu, co zajímá vás. Kromě toho sluchátka nabízejí další dva režimy okolního zvuku. Pouhým dotykem a podržením povrchu sluchátek přejdete do režimu vypnutí nebo okolní zvuk, díky němuž dobře uslyšíte, co se děje kolem, i bez sundání sluchátek.

Nejen na hudbu, ale i na telefonování
Posloucháte oblíbené písničky a někdo vám volá? Nesundávejte sluchátka, abyste se s volajícím dobře slyšeli. Galaxy Buds FE se skvěle hodí i k telefonování. Jsou totiž vybavená třemi mikrofony, které zaručují až 3x efektivnější přenos hlasu s využitím hlavního, vedlejšího a vnitřního mikrofonu. V kombinaci s chytrým algoritmem potlačení hluku můžete mít jistotu, že druhá strana uslyší jen váš hlas, a to bez vedlejších šumů a ruchů.

Už žádná ztracená sluchátka
Sluchátka s kabely už jsou minulostí, a zatímco bezdrátová sluchátka nabízejí široké množství výhod, každý jistě zná jednu jejich velkou nevýhodu. Snadněji se ztrácejí. Právě proto však Samsung umožňuje uživatelům kdykoliv zjistit jejich přesnou polohu. Pokud se navíc od sluchátek začnete vzdalovat, systém vás na to ihned upozorní, a vy se tak pro ně můžete včas vrátit. Pokud zařízení ale přece jen někdo najde dřív, zobrazí se na chytrém telefonu nálezce zpráva s vašimi kontaktními údaji spolu s informací, že sluchátka postrádáte.

Nový model Galaxy Buds FE je tak ideální volbou, pokud hledáte sluchátka ke každodennímu nošení. Nejenže nabízejí špičkový zvuk, ale také skvěle tlumí okolní hluk a díky svému ergonomickému provedení vyhovují širokému okruhu uživatelů. Dostupné jsou v České republice na e-shopu Samsung.cz a partnerů Samsungu ve dvou klasických odstínech, grafitové a bílé, a to za doporučenou maloobchodní cenu 2 690 Kč.

Info

foto © Samsung.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nové výstavy v GMU: ergonomické objekty i diferencované struktury

redakce 24.02.2024

GMU v Hradci Králové otevřela v únoru tři nové výstavy, v nichž představuje tvorbu českých umělců napříč generacemi.

Brněnská kultura bilancuje

redakce 22.12.2023

Mezi mimořádné projekty patří ZET9, který zájemcům z brněnské umělecké scény poskytl prostory sloužící jako zkušebny či ateliéry.

Kulturní převlékání v maďarských barvách

redakce 22.12.2023

Publikace s podtitulem umění na troskách socialismu a na vrcholcích nacionalismu přináší český překlad dvou knih přední maďarské historičky umění Edit András.

Elektrosalon: From the Rave to the Gallery

redakce 28.10.2023

V hlubinách jeskyně, kde první lidé kdysi objevili ohněm prosvětlenou tmu, se narodila touha po spojení, rituálu, umění, sebevyjádření a svobodě

FOM pokračuje v cestách po vinyl shopoch

Dagmar Lauková Petrášová 03.07.2023

Z Viedne sa podarilo natočiť zábery len z record shopu Substance, nakoľko v ostatných nebolo dovolené natáčať.

Kolumbus jindy a dnes, monografie GMU

redakce 27.05.2023

Kolektivní monografie mapující reflexi legendární postavy Kryštofa Kolumba v kontextu českého umění a kultury.

Světlý speciál Insania Pale Ale

redakce 07.12.2022

Brněnští Insania nadělují s pivovorem Duck&Dog.

První kniha o českém rapu

redakce 25.09.2022

V knize českej rap se ponoříte do světa českého rapu od jeho začátků přes první boomy až po mainstreamovou současnost.

Vychází Lymfom City – ponuře úsměvný černobílý sitkomiks

redakce 02.05.2021

Lucie Trávníčková ve své knize svérázně zaznamenává autobiografii své onkologické léčby. Podpořte na Hithitu!

Slovensko sa zapojilo do prípravy Nového európskeho Bauhausu

redakce 18.04.2021

Cieľom tejto medzinárodnej iniciatívy je spájať udržateľnosť, kultúru, rozvoj komunít a investície tak, aby pomohla naplniť zámery Európskej zelenej dohody.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace