Zprávy

White Place vydávajú klip k skladbe Books

White Place vydávajú klip k skladbe Books

redakce | Zprávy | 24.04.2020

Psych-popová štvorica White Place z východného Slovenska vypúšťa do sveta ďalšie hudobné video. Vizuálnej formy sa dočkala pieseň Books z debutového albumu Room, ktorý bol vydaný koncom augusta minulého roka.

Neobvyklý čiernobiely vizuál piesne reprezentuje vášeň, s ktorou frontman Daniel Jenčo pristúpil k tvorbe debutu. Celkové infantilné prevedenie zjemňuje ťaživé posolstvo vzdávajúce hold každému dôslednému tvorcovi. Videoklip ilustruje, ako umelcom ich vášeň dláždi cestu, ktorou sa vzďaľujú od ľudí. Príbeh je metaforou osudu najviac odsudzovaných čudákov svojich dôb - Stravinského, Freuda, Baudelaira, Nietzscheho, a ďalších, ktorí sa kvôli nesmiernej hĺbke svojej tvorby vzdialili ľuďom natoľko, že im už takmer nikto nerozumel.

info o klipu k písni Well zde

White Place tvorí okrem Dana Jenča jeho brat Majo Jenčo, Lukáš Fabian a Stanislav Čorej. Zvuk kapely je charakteristický spleťou elektronicko-akustickej rytmiky, spirituálne komponovaných vokálov aj hrejivých gitarových a klavírnych liniek.

Info

White Place
web kapely

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Metronome potvrzuje Underworld

redakce 29.09.2021

Kariéra Underworld je ve světovém kontextu zajímavá i tím, že nikdy neztratili chuť a vůli posouvat svoji hudbu, experimentovat a spolupracovat i s řadou jiných umělců.

Frankie & The Deadbeats vydali debutové album

redakce 28.09.2021

Pětice hudebníků se spojila na popud frontmanovy touhy tvořit hudbu s jistou dávkou kýče, sebeironie a fascinace americkou popkulturou.

Vyšlo nové album Vladimíra Mišíka

redakce 28.09.2021

Repertoár alba Noční obraz tvoří Mišíkovy vlastní texty a zhudebněné básně Jana Skácela, Václava Hraběte, Jiřího Ortena a Františka Hrubína.

Začíná Lunchmeat Festival

redakce 27.09.2021

Mezinárodní akce věnovaná aktuální nezávislé elektronické hudbě a digitálnímu umění se koná tento týden ve čtyřech lokacích po celé Praze.

Japonské eposy, matematika a prog: Jednota uvádí projekt Poil Ueda

redakce 27.09.2021

Progově velkolepé plochy i mathová rozlámanost, syrovost lidové hudby i sofistikovanost: to je projekt PoiL Ueda, který se představí v Punctu.

Underdogs' slaví páté narozeniny

redakce 27.09.2021

Akce se uskuteční na dvou pódiích se vystřídá široké hudební spektrum tuzemských i zahraničních vystupujících.

Sisa Fehér vydáva album KHI

redakce 27.09.2021

Album pojednáva o vyrovnávaní sa s tlakom vonkajšieho okolia.

Bratři debutují

redakce 27.09.2021

Elektronické bicí, analogové a modulární syntezátory, to jsou základní kameny hudby dvojčat Jirky a Ondry Veselých.

Martin M. Šimečka a Modré hory bežia rap na dlhé trate

redakce 26.09.2021

Vznikla skladba o koncertovaní a behaní, zmiešaná s filozofickými úvahami o mysli, pohybe či existenciálnej clivote.

Přehlídka MaMA Festival and Convention se blíží

redakce 26.09.2021

Na festivale a konferenci MaMa se každoročně potkává více než šest tisíc hudebních profesionálů a je tak největším setkáním podobného druhu ve Francii.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace