Zprávy

White Place vydávajú nový singel Extro

White Place vydávajú nový singel Extro

redakce | Zprávy | 28.09.2020

Ako to vyzerá, keď oblejete biele plátno paletou farieb ukazuje v novom hudobnom videu slovenská zostava White Place. Singel s príznačným názvom Extro sa totiž nevychyľuje len z ich pôvodných čiernobielych vizuálov, ale s atmosférickými vokálmi, dynamickým gitarovým riffom a finálnou navrstvenou zvukovou stenou prináša tiež drzý zvukový posun.

„Je to nahnevaná reakcia introverta na všadeprítomný spoločenský tlak, správať sa ako extrovert.“ Hovorí frontman Dano Jenčo a dodáva: „Klip prezentuje Jungovo tvrdenie, že zatiaľ čo introvert tvorí zo svojho vnútra, extrovert tvorí z vonku, preto sme v úvode za nástrojmi farební my, no v závere sa topíme pod zvukovo-farebným nánosom extroverzie.“

Jenčo sa na rozdiel od predchádzajúcich hudobných videí k skladbám Breathe, Well a Books profiluje do role tanečníka so svojskou gestikuláciou, čo predstavuje určitú živočíšnu reakciu na zasadené frontmanské stereotypy o výstrednostiach, sebavedomí, charizme a sugescii. Svojpomocne natočený a postprodukčne upravený klip vznikal v domácom prostredí s pomocou Cube Art Pictures. Vystupujú v ňom len členovia kapely.

info o klipu Books zde

Info

White Place
fb kapely

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Oslava narozenin vydavatelství Polí5

redakce 13.06.2021

Velký večer alternativní hudby po covidovém půstu. Načeva, Hm... a další zahrají svá „nová“ alba z labelu Polí5.

Punkový Barrák music hrad

redakce 13.06.2021

Novinkou druhého ročníku Barrák music hrad je celodenní festival punkových kapel za účasti českých i zahraničních interpretů.

Srbský Exit zveřejnil kompletní program

redakce 13.06.2021

EXIT Festival zveřejnil kompletní program hlavních pódií. Proč navštívit největší festival na Balkáně?

Colours The Killers, Martina Garrixe nebo LP

redakce 12.06.2021

Vedle zahraničních i domácích kapel nabídne tradičně na mnoha pódiích bohatý doprovodný program - mezinárodní fórum Meltingpot, divadla, workshopy, filmy či výtvarné instalace.

Kreativní Evropa představila rozpočet. Získá podporu zrovna váš projekt?

redakce 12.06.2021

Sháníte finance na kulturní projekt? Pomoci by vám mohl program Kreativní Evropa. Ten má čerstvě schválený rozpočet až do roku 2027. A vyhlašuje nové výzvy.

Desátý ročník festivalu Hradby Samoty se blíží

redakce 11.06.2021

Hradby Samoty se každoročně zaměřují na audiovizuální projekty, dotýkající se žánrů jako je dark ambient, dark folk, drone, industrial nebo noise.

Los Bitchos přivezou nakažlivou směsku psychedelie a cumbie

redakce 11.06.2021

Co začalo jako studiový pokus o moderní verzi peruánské cumbie, je nyní plnohodnotnou kapelou s nevídaným drajvem. Nerozlijte si koktejly!

Beseda se spojila s kyjovskými Fakin Sessions

redakce 11.06.2021

Kyjovské sessions dávají prostor malým a opomíjeným kapelám na okraji žánrů, které by se k takové příležitosti dostaly jen stěží.

Potrvá otevírá koncertní sezónu

redakce 10.06.2021

Během června chystá dejvická kavárna tři vystoupení. Představí se Jiří Imlauf, Šimanský/Niesner a UKW.

Divočina karlínského brownfieldu aneb program Přístavu 18600

redakce 10.06.2021

Úterní večery v Přístavu 18600 jsou určeny přednáškám, středy divadlu, čtvrtky koncertům, pátky podvečerním DJ setům.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace