Zprávy

White Place vydávajú nový singel Extro

White Place vydávajú nový singel Extro

redakce | Zprávy | 28.09.2020

Ako to vyzerá, keď oblejete biele plátno paletou farieb ukazuje v novom hudobnom videu slovenská zostava White Place. Singel s príznačným názvom Extro sa totiž nevychyľuje len z ich pôvodných čiernobielych vizuálov, ale s atmosférickými vokálmi, dynamickým gitarovým riffom a finálnou navrstvenou zvukovou stenou prináša tiež drzý zvukový posun.

„Je to nahnevaná reakcia introverta na všadeprítomný spoločenský tlak, správať sa ako extrovert.“ Hovorí frontman Dano Jenčo a dodáva: „Klip prezentuje Jungovo tvrdenie, že zatiaľ čo introvert tvorí zo svojho vnútra, extrovert tvorí z vonku, preto sme v úvode za nástrojmi farební my, no v závere sa topíme pod zvukovo-farebným nánosom extroverzie.“

Jenčo sa na rozdiel od predchádzajúcich hudobných videí k skladbám Breathe, Well a Books profiluje do role tanečníka so svojskou gestikuláciou, čo predstavuje určitú živočíšnu reakciu na zasadené frontmanské stereotypy o výstrednostiach, sebavedomí, charizme a sugescii. Svojpomocne natočený a postprodukčne upravený klip vznikal v domácom prostredí s pomocou Cube Art Pictures. Vystupujú v ňom len členovia kapely.

info o klipu Books zde

Info

White Place
fb kapely

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Estonský producent Mart Avi je zpět s novým singlem

redakce 20.10.2020

Mart Avi se pohybuje mezi smyslným ambientním popem a futuristickým funkem.

Bazaar Festival přivede své Superhrdinky až do obýváků

Martina Wes 20.10.2020

Šestý ročník divadelního a tanečního festivalu , který se soustředí na tvůrce nezávislé scény střední a východní Evropy, se přesouvá do online verze.

Letošní Blues Alive neproběhne

redakce 20.10.2020

Letošní ročník mezinárodního festivalu Blues Alive je bohužel z důvodu koronavirových opatření a celkové epidemické situace zrušen.

Kapela February vydává singl Oust

redakce 19.10.2020

Agrese, konflikt, převrat, úzkost pronásledovaných i pronásledujících. S těmito motivy pracovali February při tvorbě nového singlu Oust.

Radio 1 začalo vysílat před třiceti lety jako Radio Stalin

redakce 19.10.2020

Dnes je to bude přesně třicet let, kdy začalo pirátsky vysílat Radio Stalin z katakomb pod bývalým Stalinovým pomníkem v Praze.

Moje kino Live a Aerovod rozšiřují nabídku

redakce 19.10.2020

I v době, kdy jsou kinosály zavřené, mají filmoví fanoušci možnost zhlédnout kvalitní a pečlivě vybrané snímky a při tom podpořit svá oblíbená kina.

Kálí na mrtvole, Golden Spine v lese

redakce 18.10.2020

Život v těle, síla Země a zrození dává tak najevo vědomí, duchu a ohnivému intelektu, že bez sestoupení do hmotné existence si tady neškrtne.

Druhé album Elbe vyjde na podzim

redakce 18.10.2020

Nové album se nese v poněkud temnějších a hudebně syrovějších vodách a liší se samozřejmě i samotným konceptem.

Olaf Olafsonn and the Big Bad Trip představí nový klip

redakce 17.10.2020

Po výtvarné a konceptuální stránce je klip dílem Karla Brauna, Filip Smrž poté dílo složil a rozpohyboval do finální podoby.

James Blake má nové EP a vystoupí v rámci série Boiler Room

redakce 16.10.2020

Přestože album vznikalo v karanténě, je taneční a vrací se k dobám, kdy byl Blake častěji viděn v malých klubech než na velkých scénách.