Zprávy

Wyfe singl, deska nadohled

Wyfe singl, deska nadohled

redakce | Zprávy | 22.06.2023

Pražská kapela Wyfe právě vydává letní singl s názvem High. Atmosférická stavba odkazuje na kapely jako Primal Scream a Blur, věnuje se hledání nadhledu, přátelství a jak obě věci mohou přispět k řešení vlastních problémů. Singl zároveň předznamenává druhou, zatím bezejmennou desku, která by měla přijít ještě letos.

Na skladbě High se kromě producenta Tomáše Havlena podíleli také další hudebníci. Za bicí tentokrát usedl Roman Vícha (Ewa Farna a další) a kapela angažovala také dechovou sekci (Kuba Mašek, Dimo Miščuk), která skladbě dodala pro Wyfe doposud nezvyklý zvukový rozměr. To vše předznamenává a odkrývá, jakým směrem se druhá deska Wyfe vydává. Dle slov kapely nás čeká eklektická jízda rozstřelená do různých žánrů, která si přesto udrží pro Wyfe charakteristickou atmosféru.


Přesné datum vydání desky zatím nebylo stanoveno, ale Wyfe hovoří o podzimu 2023. Kapela na svých sítích také zveřejnila, že na další písni spolupracují s producentem Kubou Kaifoszem známým jako Lazer Viking. Zároveň Wyfe vyráží na spoustu letních festivalů, kde nový materiál předvede naživo.

Info

Wyfe
Fb kapely

foto © se svolením Wyfe

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Let It Roll míří na americký South by Southwest

redakce 05.03.2024

Jako vůbec první český festival v historii totiž získal možnost kurátorovat jednu z hudebních scén festivalu.

Beseda zve na zámořské Snõõper a Kollaps i legendární Ecstasy of Saint Theresa

redakce 04.03.2024

Nashvillský punkrockový kvintet Snõõper, industriální Kollaps z Melbourne, ale také dvě české legendy, Ecstasy of Saint Theresa a Moimir Papalescu & The Nihilists. A další!

Holandský Rewire oznámil třetí vlnu jmen pro letošní ročník

redakce 04.03.2024

Festival se bude konat zkraje dubna na dvaceti různých místech v holandském Haagu.

Nový koncertní projekt Sounds of Diversity

redakce 04.03.2024

Mezinárodní koncertní turné představí na třech koncertech celkem pět autorských kompozic, které zazní ve světových premiérách, i nový ansámbl.

Březnový Kabinet múz

redakce 03.03.2024

Blíží se jaro a s ním i nabitý program našeho oblíbeného brněnského klubu a výběr z nabídky tamních koncertů.

Avéčko uvádí AV show Deeny Abdelwahed

redakce 03.03.2024

Těžkopádné beaty, dusná atmosféra a očekávání, že přijde něco velkého. Deska Jbal Rrsas.

Na Pohode Peggy Gou

redakce 03.03.2024

Peggy sa stala rýchlo populárnou vďaka svojmu štýlu, v ktorom kombinuje house, techno, electro a elementy tradičnej kórejskej hudby.

Další jména našlapaného Meltu

redakce 02.03.2024

Podle ředitele festivalu Floriana Czoka chce Melt potvrdit svou pozici na německé festivalové scéně v představování off-popové a elektronické hudby.

Letošní ročník FAMUFESTu je jubilejní

redakce 02.03.2024

Festival nabídne nejen filmy, ale i divadelní představení, koncerty a přednášky. Pozvání přijala polská režisérka Agnieszka Holland.

Rekreace na Koberci a v Kasárnách

redakce 01.03.2024

Videoklip vznikl během jednoho lednového víkendu, který byl posledním rozloučením s věcmi reprezentující společný život dvou lidí,

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace