Zprávy / Pozvánky

Reflektor oslaví pět let v Akropoli

Reflektor oslaví pět let v Akropoli

redakce | Zprávy / Pozvánky | 29.04.2024

Musí to ven. Hudebně obsedantní magazín Reflektor, který znáte z vysílání Radia 1, oslaví své páté narozeniny. Ve středu 1. května proběhne živá show z prostorů pražského Paláce Akropolis. Večerem provedou autoři pořadu – hudební publicista a dramaturg Vojtěch Tkáč a programový ředitel Radia 1 Zdeněk Lichnovský. Jako hosté se představí nositelka Ceny Anděl Anna Vaverková, skupina post-hudba, dvojice Mat213 a Zdena a virtuální hudebnice NIVVA s producentem Aid Kidem. Nedílnou součástí večera budou také DJs nevertouch a TMA. Celou oslavu můžete zároveň poslouchat živě ve vysílání Radia 1.


První epizoda pořadu Reflektor se na Radiu 1 odvysílala 1. května 2019. U příležitosti oslavy polokulatého jubilea zamíří hudebně obsedantní magazín do Paláce Akropolis v rámci koncertní série Pulz. „Už 5 let se potkáváme každou středu a pořád si máme co říct. Ještě podivuhodnější je, že to někdo doopravdy chce poslouchat. Jsme zralá jablíčka tuzemské hudební žurnalistiky a společně se chystáme sklidit formou velké oslavy v Paláci Akropolis,“ vzkazuje spoluautor Reflektoru Zdeněk Lichnovský a pokračuje: „Vždycky jsem miloval koncept amerických late night shows a tenhle večer jim může zasadit smrtelnou ránu navždy. Musíte za náma ven, fakt.“

Po vyprodání Malé scény Paláce Akropolis se oslava pěti let Reflektoru přesouvá do Velkého sálu. Publiku nabídne možnost sezení i celkově lepší zážitek – během koncertů bude využita LED obrazovka nebo klavírní křídlo. Živé vysílání i vystoupení v rámci květnové live talk show doplní DJ Martin Nouza, známý pod pseudonymem nevertouch. Po vysílání bude následovat afterparty, o kterou se postará DJ a producent TMA. Tečkou za celým večerem bude Reflektor DJ set.

Info

Reflektor 5 let
1. 5. 2024 20:00
Palác Akropolis, Praha
Fb událost

foto © Tobias Humble

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Sonic Meditation v kostele U Salvátora

redakce 17.06.2024

Nový koncept hudebně-komunitních událostí varhanice Katty, bude hostit její přátele z hudebního prostředí.

Performance mapující vývoj heavy metalu v podání Johna Dorana

redakce 16.06.2024

Editor, hudební publicista, autor a moderátor John Doran (The Quietus, The Guardian, BBC) v MeetFactory před koncertem Chelsea Wolfe.

Multimediální výstava Singularita.

redakce 16.06.2024

Skupina Homo_Digitalis_3.2.1 odhalí v Hradci Králové svou multimediální instalaci #Singularity - Human Expiration: 2045 vytvořenou za pomocí AI nástrojů.

Sungazer v Kampusu Hybernská hned dvakrát

redakce 14.06.2024

V rámci akce Sustain: Hudba a udržitelnost kapela vystoupí hned dvakrát.

Letní kino MeetFactory se vrací na dvorek

redakce 11.06.2024

Filmový program sezóny nese podtitul Save the World a nabídne sérii dvanáct snímků tematizujících globální společenské fenomény.

Jann, Been Stellar i Sam Tompkins v Praze

redakce 10.06.2024

Jak zní New York dnešních dní? Been Stellar v sobě mají dravost The Strokes i melodramatičnost The 1975... Tři jména v režii Fource.

Puuluup v letním saunoví Nuuk

redakce 09.06.2024

Misionáři hudebního nástroje talharpa, který vypadá jako obří kráječ na vajíčka, ale zní jako ta nejdivočejší tancovačka i sladká ukolébavka zároveň.

Jessica Pratt přiveze do Futura nové album

redakce 09.06.2024

Podmanivý folk, který láká posluchače k návratu do minulosti, ale zároveň je moderní.

Model/Actriz a Lip Critic poprvé do Česka

redakce 07.06.2024

Živá vystoupení Lip Critic jsou v kontrastu s hyperstylizovanou produkcí desek zaměřená na improvizaci a experimentování.

Červnový Kabinet múz

redakce 07.06.2024

Silný večer slibuje spojení islandské kapely Gróa, slovenských Shallov a Dominika Proka. Od nekontrolovaného hněvu až po formulovanou existenciální úzkost. A dál.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace