Repelent SS + I am Pentagon + War Reporter

redakce | | 10.02.2016

Zlej hard core. Kapela, kde Morava si podala ruce s Prahou. Rychlý, drtivý HC v duchu kanadské školy let 90tých (stopy vedou k Left For Dead, The Swärm, Acrid), s krátkou stopáží a skvělými texty. Po debutu, přichází Repelenťáči s novou deskou (Damage Done records), na kterém jsou cítit nejen jizvy času, ale také hudební vývoj a tak nesmlouvavá rychlost dostává na gradaci díky občasným vyhrávkám a volnějšímu tempu, trvajícímu tak akorát na nadechnutí. Allstar team tvoří sestava ve které rozpoznáme staré i známé z Mindlock, Gospel Of the Future, Kevorkian, Flowers For Whores, Dussander, Proletáři všech zemí, Tummo, Quentin Tarantino, Mother, Tomáš Palucha, Hanba… Jestli jejich koncert v bajkáči bude zase skandál, nevíme. A naštěstí to neví ani samotná kapela.

Hodnej hard core. I AM PENTAGON je samozřejmě skvělá skladba od THE MAKE UP, ale taky stroj času, který nás transportuje na konec 90tek a počátku novýho tisíciletí. Krev bublá ve středním tempu, vzduchem lítá chytrá melodická kytara a energie se dá krátit. Tady si doslova přijdou na své milovoníci a milovnice kapel GRADE a nebo třeba tuzemských BALACLAVA. Ostatně hned zpěvák Banán, tady zpívá a jeho team tvoří neméně ostřílení členové kapel DUSSANDER, KEVORKIAN, EASTERN STAR.

Info

Repelent SS + I am Pentagon + War Reporter
17. 3. 2016 20:00
Bajkazyl, Brno

www.facebook.com/events/180969518928136
www.repelentss.bandcamp.com
www.iampentagon.bandcamp.com
www.facebook.com/bjkzlbrno

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace