Sunn O))) i Holly Herndon na Unsoundu

fullmoonzine.cz
fullmoonzine.cz

Sedmnácté vydání krakovského festivalu Unsound odhaluje první jména. Moor Mother, Holly Herndon či drone metaloví Sunn O))).

Reklama

Sedmnáctá ozvěna DYI podhoubí s celosvětovým dosahem. Ústředním tématem letošního vydání krakovského festivalu Unsound, které se uskuteční v termínu od 6. do 13. října, bude Solidarita. V programu akce se objevijí první potvrzená jména.

Festival znovu nabídne nejen hudbu, ale i rozsáhlý program diskuzí, rozhovorů, workshopů a filmových projekcí. V programu opět naleznete řadu premiér i zbrusu nových projektů či vracejících se umělců. Moor Mother a London Contemporary Orchestra představí zhudebněnou báseň The Great Bailout. Světovou premiéru si odbude hudební spojení The Necks a Ilan Volkov & Sinfonietta Cracovia. Stejně tak se v premiéže představí Olivia & Chino s programem Radiation 30376.

Robert Henke uvede, znovu ve světové premiéře, audiovizuální show CBM 8032 AV. Své nové album Proto přijede představit experimentátorka Holly Herndon a novou desku Life Metal představí i drone metalové legendy Sunn O))). Svou novou audiovizuální show uvede také Gabber Modus Operandi. Na filmovém plátně bude promítnut snímek SIKSA. Stabat Mater Dolorosa a pro diskuzní panel byla dosud potvrzena jména jako Ayesha Hameed, DeForrest Brown, Jr., Ewa Majewska, Jay Springett, John Higgs nebo Nathalie Olah.

Reklama

Hudební vrcholy loňského Unsoundu si můžete připomenout pod odkazem zde.

Tento článek je zdarma. Pořiďte si předplatné a můžete číst všechny naše články.

digital

79 Kč/měsíc
  • Základní digitální přístup, pouze na 1 měsíc
  • Veškerý obsah webu
  • Prémiové články

digital+

83 Kč/měsíc
Navíc oproti digital
  • Veškerý obsah webu bez reklam
  • Unikátní playlisty
  • Podcasty
  • Možnost odemknout 3 texty měsíčně pro ostatní
Možnost kdykoliv zrušit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama