Zprávy

Temný roadtrip v klipu Hard to Frame

Temný roadtrip v klipu Hard to Frame

redakce | Zprávy | 01.03.2023

Nový klip Hard to Frame vás zavede do podmanivých zákoutí modřanského sídliště. Stranger in your Heart představí osamělé silnice, benzínové pumpy a přejezdy přes jednokolejku vedoucí odnikud nikam, tvořící kulisu roadtripu mezi snem a realitou. Vypráví příběh o samotářském nočním bloudění, objevování vlastních démonů a cestě za vlastním osvobozením.

„Každej rodilej Pražák brzy zjistí, že na procházky musí na okraj. Opuštěný dělnický čtvrti, starý vlečky, beton a jiný lidi. Jsi tam na návštěvě. Tak trochu cizinec a někdy ti to místní daj najevo i pohledem. Často vodplouvám. Nechám se unášet těma mikrosvětama, co nacházím a mezi tím vidím, co se tam vlastně děje. Stejně jako Stranger, ani ty se nesmíš bát hledat i za tmy a hlavně ve špatným počasí. Pak to má totiž koule,“ říká Filip Kaleta, hlavní tvůrce klipu.

Hard to Frame vystihuje barevná kombinace elektronické a akustické hudby s prvky jazzu podtržená křehkým hlasem zpěvačky Karoliny. Její jemný až zasněný projev je v kontrastu s hlubokými beaty, které nezapřou inspiraci v dubstepu, d'n'b nebo minimalistickém technu. Tvorbou kapely se táhne jasně čitelný Oczeho producentský rukopis. Kapela Hard to Frame v současné době dokončuje svou druhou dlouhohrající desku a singlem Stranger in your Heart začíná psát novou kapitolu. Premiéra klipu proběhne online na YouTube kanálu 28. února a bude doprovázena online chatem s tvůrci klipu a členy kapely.

Info

Hard to Frame
Fb kapely

foto © Vendy

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Cari Cari a Nauzea Orchestra v Kasárnách

redakce 16.04.2024

Jak se často zmiňuje v recenzích, hudba Cari Cari je jako soundtrack nekonečných letních roadtripů a oslava osobní svobody.

Koncert Symphony for Humanity upozorní na xenofobii

redakce 16.04.2024

Pražské ostrovy budou patřit žánrově pestré náloži neoposlouchaných hudebních tónů ze všech zemí evropské sedmadvacítky.

Chorobopop je Svobodě na stopě

redakce 15.04.2024

Kapela na své třetí desce nastavuje dvě tváře, postpunkovou a synthpopovou.

Aiko vypouští další singl

redakce 15.04.2024

Aiko už na své poslední desce ukázala, že směřuje k rockovějšímu zvuku a chce využívat těžších kytarových riffů.

Kompletní lineup Meltu

redakce 15.04.2024

Z novější vlny domácích interpretů a interpretek zahrají např. Souly nebo Domiziana, která ve své tvorbě šikovně kombinuje hyperpop a eurodance.

estimates vydávají první singl

redakce 14.04.2024

Singl je předzvěstí dalších tří, které budou následovat v nadcházejících týdnech a zároveň i příslibem dalších nahrávek naplánovaných na konec roku.

Ji.hlava se letos prodlužuje na deset dní

redakce 13.04.2024

Návštěvníci a návštěvnice si nově budou moci vybrat, zda přijedou na první polovinu festivalu či na druhou. Je možné si koupit i akreditaci na celých deset dní.

Einstürzende Neubauten vydávají nové dvojalbum

redakce 13.04.2024

Nahrávka vychází z volných živých improvizací, které členové této legendární německé kapely hráli před dvěma roky na turné k tehdy aktuální desce Alles in Allem.

The Valentines vydávají debutové album

redakce 12.04.2024

Písně v sobě kombinují kytary, synťáky a mix indie popu, indie rocku, 80s zvuků a moderního popu

Metronome Prague přiveze Raye

redakce 12.04.2024

V letošním roce se zapsala do historie Brit Awards, když sedm nominací proměnila v hned šest cen.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace