Akce

The Midnight do Lucerna Music Baru

The Midnight (us)
16. 07. 2024 20:00
Lucerna Music Bar, Praha

Všichni milovníci synthwavu mohou jásat. The Midnight se vrací do Prahy. Tahle parta z Los Angeles, v jejímž centru stojí hlavně duo Tyler Lyle a Tim McEwan, zavítala do Prahy poprvé v roce 2019, kdy vyprodala Futurum. 16. července se chystá do Lucerna Music Baru.

fotogalerie z vystoupení ve Futuru zde

Kapela The Midnight vznikla v roce 2012. Tyler a Tim se potkali na co-writingovém workshopu a nedlouho poté sami něco napsali. Vznikly tak singly WeMoveForward a Gloria, které za dva roky vyšly na jejich debutovém EP. Skladba Gloria je dokonce nejúspěšnější na jejich YouTube kanále, s neuvěřitelnými 11 miliony zhlédnutí. Je tak jasné, že od samého začátku bylo mezi Tylerem a Timem něco, co může muzikantsky skvěle fungovat. A funguje.

The Midnight od začátku tvoří ve specifickém stylu, je to synthwave a futuresynth, a přitom je to retro. Je to energická elektronika, a přitom chillwave. Je to víc deep než house, ale přitom je to živější než pop.

Info

The Midnight (us)
16. 7. 2024 20:00
Lucerna Music Bar, Praha
Fb událost

foto © se svolením D Smack U Promotion

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Delaney Davidson dorazí do Česka

redakce 26.05.2024

Pohybuje se na drsných hranách bažinatého blues, rozervaného milostného country a pro jistotu přidává i pikantní postpunkový přístup.

Aktuální trendy v programu Pražského jara - Prague Offspring

redakce 23.05.2024

Koncert pro padesát klavírů, cesta do pravěku, orchestr jako hejno ptáků. Co ze soudobé hudby si nesmíte nechat ujít na Pražském jaru 2024?

DJ BUNT. i Artemas roztančí Roxy

redakce 22.05.2024

Artemas a jeho píseň, která vykresluje obraz napjatého vztahu, nejistotu i zklamání, kralují TikToku.

V červenci přijedou Wolfmother

redakce 22.05.2024

Je to o hard rocku, tvrdé kytaře, rytmické base a pořádné sypačce na bicí. Navíc to zní naprosto oldschoolově, a přitom je to vlastně moderní.

Two Another i Bianca Del Rio v Praze

redakce 20.05.2024

Nejnovější stand-up se bude věnovat politice, popkultuře, politické korektnosti, ale nezapomene se ani ohlížet za nejaktuálnějšími událostmi.

The Interrupters v Praze

redakce 19.05.2024

Losangeleská parta v čele s podmanivou Aimee začala svoji činnost v roce 2011 a od té doby toho stihla opravdu hodně.

Alyona Alyona, Hellwana i rap workshop

redakce 16.05.2024

Akce se koná v rámci koncertní série Femme Fatale, která představuje výrazné současné zpěvačky a hudebnice. V Paláci Akropolis.

Dreampopoví Sunnbrella na pár koncertů u nás

redakce 15.05.2024

Po úspěšném působení na britské hudební scéně se David Žbirka vydává s pětičlennou dreampopovou kapelou zpátky k nám.

Prague International Bluenight o čtyřech aktech

redakce 15.05.2024

Bluesový kytarista, trojnásobný držitel ocenění kytarista roku v cenách British Blues Awards a člen Britské bluesové síně slávy Matt Schofield přijede se svým triem.

Blind Künstler v Resistor Sound Sessions

redakce 14.05.2024

Blind Künstler vystoupí opět naživo v červnu, tentokrát se speciálním sólovým setem, kde podpoří dalšího Novozélanďana Delaneyho Davidsona.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace