Reklama

Vstupní prohlídka: D2ti de3t2

19/3/2019
fullmoonzine.cz
fullmoonzine.cz

V Praze žádné hraní v nejbližší době, tudíž Žižkovská noc jako jasná příležitost, na něm už téměř jen nový materiál. A pár hlášek k tomu.

Reklama

Kdysi je jako industriální úderku založili Bugrr a Filda, ale když se pak přidal Marty a jeho bicí souprava, zmizely plechy a železa, a celé se to zvrtlo. Časem přibyl i Luďa s basou a naposledy jako čtvrtý druhý kytarista na podzim 2016 Toni. Letos v lednu s Ondřejem Ježkem dokončili třetí album, které se teď míchá, a Yoz pravil: „Jste v pořadí.“ A kdykoli je někde potká Vašek Havelka, znova se ptá, jestli se to fakt bude jmenovat, jak se to bude jmenovat. V létě pár festiválků, v září sebevražedný pokus v podobě turné. V Praze žádné hraní v nejbližší době, tudíž Žižkovská noc jako jasná příležitost, na něm už téměř jen nový materiál. Děti deště v kostce. D2ti de3t2.

Co tě inspirovalo k hudebnímu stylu, který hraješ?

Filda: Bugrr.

Toni: Pochopitelně. A taky trochu Silver Rocket. A koncert OTK v době, kdy jsem je znal jen já a Jana Valková, kam jim nepřišel bubeník, což jim nějak nezabránilo nevystoupit. Dál.

Reklama

Luďa: Ministry, Sonic Youth a Bugrr, protřepat, nemíchat!

Márty: Láďa Vodička.

Reklama

Bugrr: Fabrika, nezaměstnanost, dobré výsledky ve škole... a Beatles.

Čím se bavíš/živíš vedle hudby?

Filda: Ředitel.

Márty: Jídlem a pitím.

Reklama

Bugrr: DTP, občas pracákem.

Luďa: Budováním kapitalismu, electro projektem Nymphaune, hraním s Paprsky inženýra Garina a ničením kytar.

Reklama

Toni: Buzeruju jiný kapely. Třeba aby si udělaly fotku.

Co je nejhoršího na hraní v kapele/hraní bez kapely?

Filda: Je to drahý.

Bugrr: Bordel.

Reklama

Márty: Tahání cajku a kocoviny.

Toni: Nahánění opilců do auta. A kocoviny.

Reklama

Luďa: Nehraní, koncerty pro fanoušky Divoký Fixy ve čtyři odpoledne venku a věta: "Máte to moc nahlas, mi to leze do červenejch."

Co bezpečně rozhodí tvoji pozornost?

Márty: Kozy.

Bugrr: Jo. Mlha, bordel a kozy.

Reklama

Luďa: Já. Nebo zpocenej Karel Gott v moshpitu.

Filda: Pivo.

Reklama

Toni: Částečně odhalený ženský. Štěstí je, že vypadám jak vypadám, protože jinak bych skončil jako Abrhám Dalibor Vrána.

Bez jakého jídla a pití by se neměla obejít žádná koncertní backstage?

Márty: Kozy.

Reklama

Filda: Pivo.

Luďa: Minerálka, tequilla a nějaký jaderný urychlovače.

Reklama

Toni: Není podstatný co, podstatný je s kym.

Bugrr: Já jíst před hraním nemohu, takže mně je to jedno, k pití pivo a je to!

Za co utrácíš peníze/čas, co se týče hudby?

Filda: Prodlužky.

Reklama

Bugrr: Já za nic, všechno mi kupují kolegové, já věčně nemám prachy.

Luďa: Za merch na koncertech, za nástroje všeho druhu, studiovou techniku a hlavně za krabičky, aby si měli kumpáni v kapele z čeho dělat prdel, když to nefunguje.

Reklama

Toni: Krabičky. Vejlety ven. Trika. Občas nějakej ten vinyl.

Márty: Za svoje kamarády.

Jak bys charakterizoval současný svět ve třech větách?

Bugrr: Zcela kontrastní, rytmicky razantní.

Reklama

Filda: Internet. Dobrý sluha. Zlý pán.

Toni: Názvy našich songů: Hnusný. Tvrzení (proti tvrzení) a Paseka.

Reklama

Márty: ...

Luďa: Většina lidí má větší hrůzu z vybitýho telefonu než z dehytratace, hladu a nedostatku drog. Lidstvo zbytečně moc pracuje a telefonuje, a málo odpočívá. A pak je tu ještě vaginální suchost.

Tento článek je zdarma. Pořiďte si předplatné a můžete číst všechny naše články.

digital

79 Kč/měsíc
  • Základní digitální přístup, pouze na 1 měsíc
  • Veškerý obsah webu
  • Prémiové články

digital+

83 Kč/měsíc
Navíc oproti digital
  • Veškerý obsah webu bez reklam
  • Unikátní playlisty
  • Podcasty
  • Možnost odemknout 3 texty měsíčně pro ostatní
Možnost kdykoliv zrušit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama