Reklama

Vstupní prohlídka: Good Times Only

29/4/2019
fullmoonzine.cz
fullmoonzine.cz

Post-popová skupina z Prahy? Škatulky nechme být anebo si vystačme s indie popem, důležitější je, že jde o jednu z trojice finálových kapel soutěže Full Moonu 1band2play.

Reklama

Post-popová skupina z Prahy? Škatulky nechme být anebo si vystačme s indie popem, důležitější je, že jde o jednu z trojice finálových kapel soutěže Full Moonu 1band2play. Ostatně se soutěžemi mají Good Times Only své zkušenosti, se singlem Letní třesně bejvaj nejsladší vyhráli Startér Radia Wave. Pomáhá jim Kuba Kaifosz i Martin Havlen ve studiu Resound a tam by měli nahrát i debutovou desku. A my jim ji vydáme, pokud vyhrají finále.

Co tě inspirovalo k hudebnímu stylu, který hraješ?

Zdenda: Hudební styl… To se asi nedá tak specifikovat. Je to proces, co se u mě mění a neustále mě překvapuje. Hodně teď poslouchám Halfnoise a Men I Trust.

Kryštof: Tame Impala, +-0, Role.

Reklama

Filip: Cokoliv, co denně slyším, mění se to časem. Inspirujou mě hodně živáky. Většinou chceš hrát to, co na tebe osobně funguje, na co sám můžeš koukat hodiny, nebo naopak to, co ti k poslechu chybí.

Čím se bavíš/živíš vedle hudby?

Reklama

Zdenda: Pracuju v Pražský energetice a finišuju strojní Fakultu na ČVUTu. Hudba se zatím nejeví jako výdělečná činnost.

Filip: Už roky makám po večerech v divadle, teď jsem nově nastoupil jako externí moderátor Radia Wave. Taky jsem notorickej třídič Spotify playlistů.

Matěj: Už pár let pracuju v litografický dílně jako tiskař.

Co je nejhoršího na hraní v kapele/hraní bez kapely?

Reklama

Zdenda: Nosit věci a prohrát o to, kdo bude řídit z koncertu.

Filip: Asi nošení věcí.

Reklama

Matěj: Nošení věcí.

Co bezpečně rozhodí tvoji pozornost?

Zdenda: To můžu odpovědět i za kluky: když se vyčerpá kapelní účet na baru.

Filip: Když mě zklame album, který měsíce očekávám.

Reklama

Matěj: Když mi basák utíká z tempa!

Bez jakého jídla a pití by se neměla obejít žádná koncertní backstage?

Reklama

Zdenda: Rozhodně matéčko a cokoliv od pizzy po kebab. Dlábes je důležitej.

Filip: Popelník.

Matěj: Club-Mate.

Za co utrácíš peníze/čas, co se týče hudby?

Reklama

Zdenda: Za kytarový efekty a Spotify.

Filip: Utrácim moc za gear, na kterej nemám, a muzice věnuju míň času, než bych chtěl.

Reklama

Matěj: Za všechno možný, co patří k bubnům.

Jak bys charakterizoval současný svět ve třech větách?

Filip: Hodně nás toho baví. Moc nás toho rozptyluje. A nakonec na to nemáme čas.

Matěj: Filip to krásně shrnul.

Reklama

Tento článek je zdarma. Pořiďte si předplatné a můžete číst všechny naše články.

digital

79 Kč/měsíc
  • Základní digitální přístup, pouze na 1 měsíc
  • Veškerý obsah webu
  • Prémiové články

digital+

83 Kč/měsíc
Navíc oproti digital
  • Veškerý obsah webu bez reklam
  • Unikátní playlisty
  • Podcasty
  • Možnost odemknout 3 texty měsíčně pro ostatní
Možnost kdykoliv zrušit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama