Zprávy / Nové desky

 90+ a nové EP z Ostravy: MC Zuzka

90+ a nové EP z Ostravy: MC Zuzka

redakce | Zprávy / Nové desky | 28.10.2022

Ostravská herečka a rapperka Zuzana Truplová útočí na rap scénu a 1. listopadu vydá své první EP Ještě žiju a to taky není málo. Na tomto projektu spolupracovali i další ostravští umělci a kreativci, jako je například producent Raklo Rukono, Donaldzr, Myca$h, Adam Sodomka, Peter Gábor a další. EP obsahuje pět tracků a jeden bonusový singl.


Na projektu autorka pracovala s účastí ryze domácích osobností, protože věří, že se v Ostravě nachází velké množství talentovaných lidí. Samotné album nahrávala v Busty Dust Studio a kompletní podobu díla dotváří vydáním hudebního videoklipu k písni 90+, jejímž producentem se stal Myca$h.

Kameramanem byl Jan Husák, který jako jediný v Ostravě nežije, ale má k ní blízko. Ve videoklipu se divák dočká směsice kreativních projevů, které doplňují hlavní hudební linku. Jedná se například o bodypainting, světelné show nebo také umělecké instalace Jana Vlčka.

Info

MC Zuzka
Fb interpretky

Živě:
MC Zuzka a hosté
19. 11. 2022 19:00 Dock, Ostrava
Fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Zimní pneu. Cudné i maniakální.

redakce 07.12.2022

Potměšilost dvou vědců ze špatně financované hudební laboratoře, vypočítavost shořela, prim tady tvoří nadšení a snaha dělat hudbu s něžným fakáčem světu po svém.

Slowlick debutují

redakce 06.12.2022

Melancholické a psychedelické harmónie chvíľami prechádzajú do tanečných basov a miestami dokonca do akejsi slowlickovskej verzie súčasného bluegrassu.

Miroslav Černý vydává Surrealistickou operu Frankenstein

redakce 28.11.2022

Album vyjde pouze na vinylu, součástí limitované edice bude ručně číslovaný a signovaný grafický list od umělce Františka Skály.

Blame Your Genes vydáva EP Skins

redakce 27.11.2022

Blame Your Genes vydáva svoje štvrté EP v spolupráci s bratislavským labelom Well Played Records prvýkrát aj na priehľadnom limitovanom vinyle.

Martin Zajko predstavuje sólový album

redakce 25.11.2022

Gény muzikanta má v krvi a za sebou nespočetne hudobných spoluprác s Richardom Müllerom, Janou Kirschner či Simou Magušinovou.

Andre Šulcová vydává Opportunities

redakce 25.11.2022

Její suverénní hlasový projev a autorský rukopis jdou ruku v ruce s tím nejlepším ze současného amerického písničkářství.

Urn vydáva tretí sólový album

redakce 24.11.2022

Album nie je plne elektronický ani akustický. Nejde o jazz ani trap, ale… Presvitá z neho veľa.

Heiden na vinylu

redakce 21.11.2022

Deska pojednává o životě a lidech v Bílých Karpatech, tamní nehostinné přírodě, vnitřních nejistotách a strachu z otázek, na které se mnohdy nedaří najít odpovědi.

Album Ľuba Burgra plný nečakaných spoluprác

redakce 21.11.2022

Citlivý a hravý, no zároveň drzý, mrazivý a priamy. Razantnou rytmikou sa necháte vtiahnuť a pokyvkávať, a nenechá vás ľahostajným.

Sklizeň Polí5

redakce 20.11.2022

Jistěže by bylo ideální sklizeň pohodlně rozložit rovnoměrně do celého roku. Občas se to daří, ale život kapel je živelný, řídí se vlastními pravidly.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace