Zprávy / Pozvánky

Alison Wonderland poprvé v Praze

Alison Wonderland poprvé v Praze

redakce | Zprávy / Pozvánky | 24.07.2018

Do Prahy se poprvé chystá australská zpěvačka, producentka a DJka Alison Wonderland. Drobná slečna z muzikantskými kořeny, které nedělá problém vzít do ruky violoncello nebo baskytaru, se však nakonec zhlédla v produkci elektronické hudby. Odměnou ji nyní budiž mnohatisícové davy, které navštěvují její vystoupení po celém světě a zbožňují její drsný future bass/trap s něžným vokálem.

Rok 2015 se stal pro Alison velmi úspěšným poté, co její debutové album Run vyletělo na první příčku US Billboard Electronic Chart. V tom samém roce poprvé zahrála na dvou největších amerických festivalech Coachella a Electric Daisy Carnival. K tomu nutno ještě přičíst úspěšné evropské turné a rozsáhlé australské Warehouse tour, které bylo kompletně vyprodané. Rok 2016 byl však ještě úspěšnější. Proběhlo vyprodané US tour s 30 zastávkami, včetně New Yorku, Miami a Chicaga, a v rámci EDC se ten rok stala historicky první ženou - djkou, která vystoupila na hlavní stagei tohoto prestižního festivalu.


Album Run je osobité a má široký stylový záběr - od elektroniky, future beats, trapu a dancehallu, až po klasickou hudbu a pop. Alison do alba promítla zkušenosti z jejího pobytu v Los Angeles a vyjadřuje na něm pocity z lidí, se kterými se setkala, lásky, úzkosti a zkušenosti z hudební branže. Letos přišla s novým albem Awake, kterou předeslaly první dva singly Easy a Church.Před vystoupením na belgickém Tomorrowlandu se zastaví v Praze, aby předvedla své umění naživo. Stane se tak ve čtvrtek 26. července 2018 v klubu Roxy, kde ji doplní Dj NobodyListen a dvojice DJs Vinfield a DE.

Info

Alison Wonderland (au)
26. 7. 2018 23:00
Roxy, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Katarze v Gabriel Loci

redakce 17.09.2021

Magický prostor bývalého kláštera bude vibrovat na elektronické vlně a přinese divákovi neobyčejný zážitek.

Fuchs2 zahajuje klubovou sezónu

redakce 16.09.2021

Nový dramaturgický tým má ambici představovat výrazná jména současné klubové hudby a svébytné producenty a DJs s originální tvůrčí vizí.

Audiovizuální večer Genot Centre v Plato

redakce 16.09.2021

V průběhu večera, noci a rána se v městské galerii Plato Ostrava postupně představí deset různých tuzemských i zahraničních hudebníků či hudebních uskupení.

Sýček se vrací

redakce 16.09.2021

Nové zahnízdění Sýčka přineslo i obměněnou sestavu, která ale pořád frčí na krautrockový dálnici.

Pixies se vrátí do Prahy

redakce 15.09.2021

Historie Pixies je plná rozchodů, převratů a překvapení. Po více než třiceti letech vystupování a nahrávání Pixies zřejmě nalezli kýžený klid.

Startuje XI. ročník hudebních cen Vinyla

redakce 14.09.2021

Chystají se koncerty, přednášky a nově i workshopy Vinyla Academy.

Unikátní site specific akce #5 Prostor

redakce 13.09.2021

Zažijte netradičních #5 Prostor Pražské tržnice během koncertů Hellwany, Aiko, Hlaskontrabas, Floexe s Never Sol a Vážného zájmu.

Slut slaví třicátiny beneficí

redakce 10.09.2021

Jde se do studia a je nad slunce jasnější, že v případě Slut nejde o nějaký hloupě nostalgický reunion.

Další koncerty Rachot v září

redakce 10.09.2021

Na rozdíl od jiných avantgardistů jsou Lotto pravým opakem akademického přístupu. Jejich hudba pulsuje, vysílá seismické vibrace.

Kabinet múz slaví třicet let

redakce 09.09.2021

Ačkoliv rekonstrukční práce ještě pokračují, veřejnosti se Kabinet múz představí v nové podobě už v září.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace