Zprávy / Pozvánky

Alison Wonderland poprvé v Praze

Alison Wonderland poprvé v Praze

redakce | Zprávy / Pozvánky | 24.07.2018

Do Prahy se poprvé chystá australská zpěvačka, producentka a DJka Alison Wonderland. Drobná slečna z muzikantskými kořeny, které nedělá problém vzít do ruky violoncello nebo baskytaru, se však nakonec zhlédla v produkci elektronické hudby. Odměnou ji nyní budiž mnohatisícové davy, které navštěvují její vystoupení po celém světě a zbožňují její drsný future bass/trap s něžným vokálem.

Rok 2015 se stal pro Alison velmi úspěšným poté, co její debutové album Run vyletělo na první příčku US Billboard Electronic Chart. V tom samém roce poprvé zahrála na dvou největších amerických festivalech Coachella a Electric Daisy Carnival. K tomu nutno ještě přičíst úspěšné evropské turné a rozsáhlé australské Warehouse tour, které bylo kompletně vyprodané. Rok 2016 byl však ještě úspěšnější. Proběhlo vyprodané US tour s 30 zastávkami, včetně New Yorku, Miami a Chicaga, a v rámci EDC se ten rok stala historicky první ženou - djkou, která vystoupila na hlavní stagei tohoto prestižního festivalu.


Album Run je osobité a má široký stylový záběr - od elektroniky, future beats, trapu a dancehallu, až po klasickou hudbu a pop. Alison do alba promítla zkušenosti z jejího pobytu v Los Angeles a vyjadřuje na něm pocity z lidí, se kterými se setkala, lásky, úzkosti a zkušenosti z hudební branže. Letos přišla s novým albem Awake, kterou předeslaly první dva singly Easy a Church.Před vystoupením na belgickém Tomorrowlandu se zastaví v Praze, aby předvedla své umění naživo. Stane se tak ve čtvrtek 26. července 2018 v klubu Roxy, kde ji doplní Dj NobodyListen a dvojice DJs Vinfield a DE.

Info

Alison Wonderland (au)
26. 7. 2018 23:00
Roxy, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články