Zprávy / Pozvánky

Březnový Kabinet múz

Březnový Kabinet múz

redakce | Zprávy / Pozvánky | 03.03.2024

Blíží se jaro a s ním i nabitý program našeho oblíbeného brněnského klubu a výběr z nabídky tamních koncertů. Žhavé jméno věhlasného labelu Sacred Bones, kapela Constant Smiles z amerického Massachusetts se na kytarové scéně pohybuje více než dekádu a během posledních pěti let vytvořila jedny z nejlepších nahrávek své diskografie. Pomyslným vrcholem je letošní Kenneth Anger a právě tu přivezou 6. března, předskočí sesterské duo Clementine Valentine z Nového Zelandu. O další večer (7. 3.) se postará hardcorová kapela Thulsa v čele s Banánem. Pokřtí novou desku Přikryti stíny, která vyjde ten den u Kabinet Records.


Hudební i životní partnerské duo Alexander Hacke a Danielle de Picciotto pod hlavičkou Hackedepicciotto doveze (13. 3.) nové album Keepsakes věnované tématu "přátelství". Následující den přijedou Chiki Liki Tu-a, prešovská alternativní skupina, jejíž tvorba je inspirována velkým množstvím žánrů. Darkside večer zařídí (15. 3.) bratislavská hardcore-crust-metal-punková legenda Adacta a taky Fvtvre, Remdik, blackened hardcore kapela Kronstadt, Macocha a čerstvá hardcore-punková petarda G.U.T.S..

Pátek 22. 3. ovládne Pain a jeho nakažlivá energie daná i dnb rytmy od Magenty , přijďte si poslechnout hity z nového alba zeetape, vol. 1. Paina doprovodí lokalní djs DJ Rubenz, Gervais a kluci z Soul EX Machina. Bren pokřtí (23. 3.) Tmu, nabízející posluchačům hluboký a upřímný pohled do jejich světa. Nečekejte nic jiného než desku prozářenou temnými a sugestivními emocemi.


Na závěr vás pozveme na zběsilé rytmy, neotřelé melodie a naléhavý zpěv. Chief Bromden právě vydávají třetí album in/tense logic na labelu Full Moon Forum a v plném znění ho představí 28. března. V rámci večera vystoupí se svými sety i hosté - slovenský raper a král trýzně Edúv syn a magická Barbora Hora.

Info

Kabinet múz
web klubu

foto © se svolením kapely Bren

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nový singl a album Role

redakce 11.04.2024

Zůstávají věrní kytarám, přesto posouvají svůj zvukový a muzikantský rejstřík o kus dál.

Wave-Gotik-Treffen 2024 mystický

redakce 11.04.2024

Vystoupení se budou konat například na historickém městském koupališti, v kupoli Volkspalastu nebo v historických sklepeních Moritzbastei.

Festival Bonjour Brno slaví

redakce 11.04.2024

Brno ožije francouzskou kulturou. Prožijte ji všemi smysly na některé z mnoha akcí, které se tematicky zaměří na surrealismus a nechají se inspirovat i letošními olympijskými hrami.

Lord Spikeheart v Underdogs'

redakce 10.04.2024

Na nahrávání nové desky si přizval pestré spektrum hudebníků a hudebnic, od Backxwash nebo Brodinského až po Safety Trance.

Fource uvádí: Aurora, Alfie Jukes a Oska

redakce 08.04.2024

„We Are the Earth“ – tak zněl nadpis textu, který změnil Aurořin pohled na svět.

Duben s Rachotem

redakce 08.04.2024

Aquaserge vznikli v jihofrancouzském Toulouse a sami sebe definují především jako kolektiv, který se v průběhu času stále obnovuje a proměňuje.

Jednota v noci: live set Azu Tiwaline i strhující destrukce Shapednoise

redakce 05.04.2024

Headlinuje zvukový extremista, který kombinuje industrial, hip hop, bass a techno a za doprovodu vizuálního umělce Seviho Ika Dømochevskyho představí aktuální album.

Smash Into Pieces na podzim v Roxy

redakce 05.04.2024

V téhle muzice slyšíte progressive rock i pop rock, je v ní alternativní metal i industrial a přitom prvky EDM.

Duben v Bike_Jesus

redakce 04.04.2024

Eklekticismus ve jménu „low bass“, alternativní elektronika, tajný vesmír Olivera Torra a autentická osa Praha - Kyjev - Varšava. Na Štvanici.

Ghost-Note se vrací s novým albem

redakce 03.04.2024

Žánrově navazují na funkové základy, které položili Fela Kuti, Talking Heads či James Brown.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace