Zprávy / Offtopic-Novinky

Čtvrté vydání zinu ZAK o japonské kultuře je za rohem

Čtvrté vydání zinu ZAK o japonské kultuře je za rohem

redakce | Zprávy / Offtopic-Novinky | 01.01.2020

Spojením vizuálů od Intrika Design a autorů Lukáše Holinky a Václava Stránského vznikl ZAK - vizuální zin, který zaznamenává japonskou kulturu, zejména v její současné, až frenetické podobě. ZAK se zajímá, představuje a vyhledává významné, progresivní japonské umělce, designéry, galerie, místa, ale i značky a produkty. Svým obsahem může občas provokovat, ne však toho, kdo Japonsko navštívil. Pro ty, kteří zatím neměli to štěstí, je připraveno 52 stran Japonska, jak ho neznají.


Čtvrté vydání zinu spatří světlo světa v únoru 2020 a představí práce mnoha japonských umělců. Daisak XXL vytváří keramiku se starou i novou tváří s odkazem všeho na planetě Zemi. Ilustrátor face, který už spolupracoval se subjekty a značkami jako Human made, Adidas, Komono, New Era nebo GoodHood. Originální produkty od Gelchop tvořené metodou DIY DEPT (práce vzniklé kombinováním již hotových produktů) ale i tvorba Petra Holého, specialisty na divadlo Kabuki, japanologa, překladatele a spisovatele, si našly svou cestu do chystaného, čtvrtého vydání. ZAK je k dostání zcela zdarma na vybraných místech, která se postupně rozrůstají.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nenalezeny žádné záznamy.

Kino u vás doma: Aerovod

redakce 18.03.2020

Původní česká online videopůjčovna Aerovod nabízí kurátorovaný výběr více než 300 snímků, jejichž kvalitu prověřila plátna kin.

Web pro koordinaci dobrovolníků SousedskaPomoc.cz

redakce 17.03.2020

Zapojit se můžete podle času, který na to máte, a v libovolném městě. Zaregistrujte se a pomozme si mezi sebou.

Giudi vydává singl

redakce 26.02.2020

Jako každý z nás, i Sleeping Boy má své stinné kapitoly a hledá svobodu. Kdo je Sleeping Boy, který stojí za hudební stránkou?

Milý Laco aneb historky ze života

redakce 15.01.2020

Devatenáctidílné vyprávění divokých historek ze života před i za železnou oponou od trumpetisty a jazzmana Laca Decziho.

Je tu december a s ním nový klip Noisecut

redakce 23.12.2019

Singel obnovenej kapely je zachytením súčasného zvuku kapely, kde sú v rovnováhe akustické nástroje a elektronické zvuky.

Pozdní skladby Mortona Feldmana v knize

redakce 25.09.2019

V Nakladatelství AMU právě vychází monografie věnovaná pozdní tvorbě vlivného hudebního skladatele Mortona Feldmana.

Podpořte kampaň na podporu vydání souborného díla Mariána Vargy

redakce 14.06.2019

Už přes rok na tomto projektu pracuje skupina nadšenců. Hudební veřejnost získá silný artefakt jak obsahem, tak i formou.

Kniha o lidech, kteří dělají něco sexy

redakce 08.06.2019

Ve dvaceti kapitolách se čtenář seznámí s velmi osobními příběhy lidí, kteří se při své zájmové nebo profesní činnosti dotýkají i oblasti erotiky.

Zaplňte společně Prostor39

redakce 26.02.2019

Před rokem se pustili do oživování prázdného domu v samém srdci Žižkova a teď potřebují pomoc zaplnit ho potřebným vybavením.

Olga Sommerová točí o Jiřím Suchém

redakce 21.02.2019

Nyní své portfolium rozšíří také o životní cestu skvělého muže talentovaného v mnoha profesích, jímž je legendární Jiří Suchý.