Zprávy / Pozvánky

DJ Krush vydá desku den před pražskou show

DJ Krush vydá desku den před pražskou show

redakce | Zprávy / Pozvánky | 15.02.2024

Jeden z nejvýznamnějších a nejvlivnějších DJů Hideaki Ishi aka DJ Krush oznámil vydání nového alba. Po čtyřech letech se tak fanoušci dočkají nové tvorby a ti evropští navíc i exkluzivní tour. Ta bude mít jen devět zastávek a máme to štěstí, že jednou z nich bude i Praha. 22. února, den po vydání desky Saisei, si tak fanoušci v Lucerna Music Baru budou moct užít ten nejčerstvější set, který kdy DJ Krush do Evropy přivezl.

DJ Krush je považovaný za jednoho z průkopníků hiphopové a elektronické scény. Svoji kariéru zahájil v devadesátých letech a od té doby si vytvořil jedinečný a nezaměnitelný zvuk, který spojuje prvky hip hopu, downtempa, ambientu a trip-hopu. Po čtyřech letech od poslední desky TRICKSTER si připravil pro fanoušky novinku – album s názvem Saisei. Saisei má v japonštině hned několik významů, patří mezi ně třeba „znovuzrození“, „obnovení“ nebo „hraní“ ve smyslu hraní hudby a tvorba umění.

Pro Krushe je to první deska, kterou vydává ve své nové éře. Během covidové pandemie věnoval čas hlavně sám sobě a sebereflexi. Zdokonaloval se, snažil se překonat a osamostatnil se. Na své nové nezávislé cestě chce především podstatu „saisei“ uctít a naplnit a chce vdechnout svojí tvorbě nový život.

Info

DJ Krush (jp) + Philip T.B.C. feat. LifeSize MC and Nisha Di
22. 2. 2024 20:00
Lucerna Music Bar, Praha
Fb událost

foto © se svolením cnfrnc.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nový singl a album Role

redakce 11.04.2024

Zůstávají věrní kytarám, přesto posouvají svůj zvukový a muzikantský rejstřík o kus dál.

Wave-Gotik-Treffen 2024 mystický

redakce 11.04.2024

Vystoupení se budou konat například na historickém městském koupališti, v kupoli Volkspalastu nebo v historických sklepeních Moritzbastei.

Festival Bonjour Brno slaví

redakce 11.04.2024

Brno ožije francouzskou kulturou. Prožijte ji všemi smysly na některé z mnoha akcí, které se tematicky zaměří na surrealismus a nechají se inspirovat i letošními olympijskými hrami.

Lord Spikeheart v Underdogs'

redakce 10.04.2024

Na nahrávání nové desky si přizval pestré spektrum hudebníků a hudebnic, od Backxwash nebo Brodinského až po Safety Trance.

Fource uvádí: Aurora, Alfie Jukes a Oska

redakce 08.04.2024

„We Are the Earth“ – tak zněl nadpis textu, který změnil Aurořin pohled na svět.

Duben s Rachotem

redakce 08.04.2024

Aquaserge vznikli v jihofrancouzském Toulouse a sami sebe definují především jako kolektiv, který se v průběhu času stále obnovuje a proměňuje.

Jednota v noci: live set Azu Tiwaline i strhující destrukce Shapednoise

redakce 05.04.2024

Headlinuje zvukový extremista, který kombinuje industrial, hip hop, bass a techno a za doprovodu vizuálního umělce Seviho Ika Dømochevskyho představí aktuální album.

Smash Into Pieces na podzim v Roxy

redakce 05.04.2024

V téhle muzice slyšíte progressive rock i pop rock, je v ní alternativní metal i industrial a přitom prvky EDM.

Duben v Bike_Jesus

redakce 04.04.2024

Eklekticismus ve jménu „low bass“, alternativní elektronika, tajný vesmír Olivera Torra a autentická osa Praha - Kyjev - Varšava. Na Štvanici.

Ghost-Note se vrací s novým albem

redakce 03.04.2024

Žánrově navazují na funkové základy, které položili Fela Kuti, Talking Heads či James Brown.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace