Zprávy / Pozvánky

Dubnový Kabinet múz

Dubnový Kabinet múz

redakce | Zprávy / Pozvánky | 31.03.2023

Duben bude v Kabinetu múz pořádně nabitý, na co se těšit? Série koncert začne křtem elektropopové dvojice Hello Marcel, kterou doprovodí Mutanti Hledaj Východisko a Don Juan Disco. Následovat bude klubová noc Softspot, na které vystoupí ugandský Ecko Bazz, kterého zdobí nálepka Hakuna Kulala, tedy název sublabelu Nyege Nyege, kterým jsme věnovali lednový Full Moon. Se čtvrtou deskou se vrátí crustová parta Hellshock z Portlandu. Tvrdé kytary pak uvedou i Chief Bromden, kteří pracují s intenzitou noisových struktur v moderním pojetí. Doprovodí je domácí The Truth Is Out There a Small Town Life.

A budou se křtít i desky, které vyšly pod hlavičkou Full Moon Forum. Přeložený křest Toyoty Vangelise proběhne na Velikonoční pondělí, doprovodí ho domácí objev Tokyo Drift a Krabs. A slavit bude i Post-hudba, a to rovnou dvěma koncerty najednou, jako support vystoupí Ivy Z a Mat213. S novou deskou se představí i legenda české klubové scény Khoiba. Benefiční večírek Živijó pak chystá čtrnáctideník A2. Na koncertě zahrají Sinks, Snackthief, Tomáš Niesner a Degens. Skvělý večer slibuje také vystoupení krnovské jistoty v podání Bratří Orffů.

Tím ale zdaleka nekončíme. S novou deskou do Brna dorazí také Amelie Siba, která si po svůj bok pozvala i ceněného umělce vystupujícího jako Black Tar Jesus. Čerstvý rap nabídne Saul, který vyráží na turné společně se živou kapelou a novým albem Chaos, Vtedy A Teraz. V Kabinetu vystoupí i tvrdé kytary. Těšit se můžeme na legendární kytarovku Savak, divočáky Portrayal of Guilt nebo polské Weedpecker. A i na závěr měsíce se bude křtít! Nové desky uvede Marie Kieslowski s kapelou, Marie Puttnerová a také Divo Institute, v jejichž čele nestojí nikdo jiný než rapper Násilník. Vyražte do Kabinetu!

Info

Kabinet múz
web klubu

foto © Romana Kovacs

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

V červenci přijedou Wolfmother

redakce 22.05.2024

Je to o hard rocku, tvrdé kytaře, rytmické base a pořádné sypačce na bicí. Navíc to zní naprosto oldschoolově, a přitom je to vlastně moderní.

Two Another i Bianca Del Rio v Praze

redakce 20.05.2024

Nejnovější stand-up se bude věnovat politice, popkultuře, politické korektnosti, ale nezapomene se ani ohlížet za nejaktuálnějšími událostmi.

The Interrupters v Praze

redakce 19.05.2024

Losangeleská parta v čele s podmanivou Aimee začala svoji činnost v roce 2011 a od té doby toho stihla opravdu hodně.

Alyona Alyona, Hellwana i rap workshop

redakce 16.05.2024

Akce se koná v rámci koncertní série Femme Fatale, která představuje výrazné současné zpěvačky a hudebnice. V Paláci Akropolis.

Dreampopoví Sunnbrella na pár koncertů u nás

redakce 15.05.2024

Po úspěšném působení na britské hudební scéně se David Žbirka vydává s pětičlennou dreampopovou kapelou zpátky k nám.

Prague International Bluenight o čtyřech aktech

redakce 15.05.2024

Bluesový kytarista, trojnásobný držitel ocenění kytarista roku v cenách British Blues Awards a člen Britské bluesové síně slávy Matt Schofield přijede se svým triem.

Blind Künstler v Resistor Sound Sessions

redakce 14.05.2024

Blind Künstler vystoupí opět naživo v červnu, tentokrát se speciálním sólovým setem, kde podpoří dalšího Novozélanďana Delaneyho Davidsona.

Childish Gambino v pražské O2 areně

redakce 14.05.2024

Svůj comeback letos odstartoval po boku Tylera the Creatora na hlavní stagi festivalu Coachella.

Travis Scott poprvé u nás

redakce 12.05.2024

Kulisy připomínající římské Forum Romanum, pyrotechnické efekty a dynamický Travis Scott ve formě.

Fource přivezou The Bygones, Russ a Royel Otis

redakce 10.05.2024

Multiplatinový raper Russ má za sebou vyprodanou domácí tour po arénách i úspěšnou knihu It’s All In Your Head, ve které radí, jak porazit největšího nepřítele každého z nás: sebe…

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace