Zprávy / Úplňkové

Full Moon #155 na Spotify

Full Moon #155 na Spotify

redakce | Zprávy / Úplňkové | 09.04.2024

Číslo 155 je věnované filmu Duna. „Pouštní“ téma měsíce se rozkládá téměř na dvaceti stránkách: úvodní text Ivana Adamoviče, text věnovaný odkazu Herbertova díla v popkultuře, recenze druhého dílu filmové Duny nebo vzpomínka na jeho první filmové zpracování. V čísle naleznete také profily Alejandra Jodorowského a skladatele Hanse Zimmera, rozhovory s umělkyněmi jako Luci nebo Martyna Basta, skupinami Berlin Manson a Dukla, egyptským producentem QOW nebo zpěvačkou Cobrah.

Recenzní sekci ovládla zmíněná skupina Berlin Manson, jejíž nové album Poor but Sexy se stalo deskou měsíce. V dalších recenzích objevíte novinky Chelsea Wolfe, Josefiny Dusk, Idles, Eriky de Casier, Sleater-Kinney, Dukly, Bena Frosta nebo Chief Bromden. A samozřejmě máme pro vás knižní rubriku, Moonfive a další. Poslouchejte a čtěte s námi!

Info

Tištěné číslo hledejte v trafikách nebo na e-shopu.

Full Moon #155 na Spotify
Full Moon Facebook
Full Moon Instagram

foto © Vertical Entertainment

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Full Moon #156 na Spotify

redakce 08.05.2024

V dubnovém vydání najdete profil americké R&B umělkyně Liv.e, inovátora žánru flamenco Niña de Elche a australského hudebníka Genesise Owusua.

Moody Moon Noize vol. 5: Pustá země, Experimenty i tance na hladině

redakce 30.04.2024

S jedním ze svých pověstných DJ setů vystoupí na hladině místního Kamencového jezera slovenský producent Fvlcrvm.

Full Moon #156: „Dám si víc, já nechci málo“

redakce 24.04.2024

„Dám si víc, já nechci málo,“ zíůvá Annet X na novém albu a Full Moon k tomu ve chvíli, kdy ona ve dvojici s NobodyListenem obráží české kluby, přidává celé…

Full Moon Coffee: Svěží africké vize

redakce 05.04.2024

K nadcházejícímu jaru jistě přijde k chuti lehká a svěží káva odrůdy Red Bourbon, s malebným chuťovým profilem s výraznými tóny zralých jablek a čaje Roiboos.

Full Moon #155: Na pouštní planetě

redakce 26.03.2024

Čísla věnovaná filmu nejsou v historii Full Moonu ničím výjimečným, drobnohled si zasloužil už vesmír Star Wars nebo stoky Trainspottingu, nyní je na řadě planeta Arrakis.

Full Moon #154 na Spotify

redakce 07.03.2024

Holky v punku, Bibione, Nadine Shah a spoustu dalšího.

Full Moon #154: Holky v punku

redakce 22.02.2024

Titulní téma je věnováno holkám v punku. V punku nikoli žánrovém, ostatně i jeho vnímání se v průběhu let notně měnilo, ale ve smyslu postoje, vzdoru, protestu.

Ment Moon 2024 na Spotify

redakce 19.02.2024

Festival hraje především na objevování nových tváří (nejen) postjugoslávského a balkánského undergroundu. Pojďte se s námi připravit na narozeninový Ment s naším playlistem!

Od chaosu a hluku k síle písně. Chief Bromden v březnu vydají novou desku

redakce 02.02.2024

Pětice hudebníků z eklektických hudebních kruhů se na novém albu stává něčím větším než jen součtem svých částí.

Moody Moon Noize vol. 5: Jezero, lázně a extáze. Podruhé v Chomutově.

redakce 31.01.2024

Loňská edice oživila hned několik pozoruhodných prostor v městském centru, pro aktuální ročník pořadatelé slibují další exkluzivní lokace – například Kamencové jezero nebo Městské lázně.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace