Zprávy / Pozvánky

Hard to Frame představí klip s foodblogerkami

Hard to Frame představí klip s foodblogerkami

redakce | Zprávy / Pozvánky | 01.03.2016

Kapela Hard to Frame kombinující drum and bass, dubstep nebo breakbeat pokřtí v březnu svůj první videoklip. Z EP Out of Frame, které kapela vydala v prosinci na flash discích, byla pro klip vybrána píseň Everything Is Yellow. Nakoplý track, v němž rapper eFox řeší, zda má po vlastních zkušenostech smysl i nadále věřit v člověka, tak dostane i svou vizuální podobu. Atmosféru skladby dokresluje a umocňuje zpěvačka N, která vás v kombinaci s precizním živým doprovodem nenechá od poslechu chytlavého Everything Is Yellow, stejně jako od ostatních tracků této party, nikoho odtrhnout.


Premiéra klipu, na kterém kapela spolupracovala s inovativním grafickým studiem Alfréd Kašpar, se uskuteční ve středu 2. 3. ve 20:30 v klubu CROSS v Praze - Holešovicích. Hard to Frame vyjádřil podporu m.j. i Stanislav Zima (DJ a moderátor Rádia 1): "Není zde moc part, které zvládají d'n'b naživo, tak určitě big up za odhodlání," uvedl. K němu se přidává i jeho kolegyně Babe LN: "Musím říct, že jste mě fakt překvapili, něco tak dobrého jsem neslyšela ani nepamatuju!"

Hard To Frame na pódiu vystřídá Thom Herian se svým projektem. A závěrem to nejdůležitější: před i během jejich setu budete mít možnost ochutnat speciální jednohubky od slečen z foodblogu Taste Actually v oblíbených kombinacích jednotlivých členů kapely. Vstup na akci je volný.

Info

Hard to Frame (křest klipu)
Support: Thom Herian
2. 3. 2016 20:30
cross][club, Praha
Vstupné: volné

www.facebook.com/events/592141630934065
www.facebook.com/hardtoframe
www.facebook.com/crossclubpraguecz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nový singl a album Role

redakce 11.04.2024

Zůstávají věrní kytarám, přesto posouvají svůj zvukový a muzikantský rejstřík o kus dál.

Wave-Gotik-Treffen 2024 mystický

redakce 11.04.2024

Vystoupení se budou konat například na historickém městském koupališti, v kupoli Volkspalastu nebo v historických sklepeních Moritzbastei.

Festival Bonjour Brno slaví

redakce 11.04.2024

Brno ožije francouzskou kulturou. Prožijte ji všemi smysly na některé z mnoha akcí, které se tematicky zaměří na surrealismus a nechají se inspirovat i letošními olympijskými hrami.

Lord Spikeheart v Underdogs'

redakce 10.04.2024

Na nahrávání nové desky si přizval pestré spektrum hudebníků a hudebnic, od Backxwash nebo Brodinského až po Safety Trance.

Fource uvádí: Aurora, Alfie Jukes a Oska

redakce 08.04.2024

„We Are the Earth“ – tak zněl nadpis textu, který změnil Aurořin pohled na svět.

Duben s Rachotem

redakce 08.04.2024

Aquaserge vznikli v jihofrancouzském Toulouse a sami sebe definují především jako kolektiv, který se v průběhu času stále obnovuje a proměňuje.

Jednota v noci: live set Azu Tiwaline i strhující destrukce Shapednoise

redakce 05.04.2024

Headlinuje zvukový extremista, který kombinuje industrial, hip hop, bass a techno a za doprovodu vizuálního umělce Seviho Ika Dømochevskyho představí aktuální album.

Smash Into Pieces na podzim v Roxy

redakce 05.04.2024

V téhle muzice slyšíte progressive rock i pop rock, je v ní alternativní metal i industrial a přitom prvky EDM.

Duben v Bike_Jesus

redakce 04.04.2024

Eklekticismus ve jménu „low bass“, alternativní elektronika, tajný vesmír Olivera Torra a autentická osa Praha - Kyjev - Varšava. Na Štvanici.

Ghost-Note se vrací s novým albem

redakce 03.04.2024

Žánrově navazují na funkové základy, které položili Fela Kuti, Talking Heads či James Brown.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace