Zprávy / Pozvánky

Piper Records Night #7

Piper Records Night #7

redakce | Zprávy / Pozvánky | 01.11.2022

„Máte rádi indie rock, kraut-rock, lo-fi folk, psychedelii, elektroniku anebo neučesaný gárážový punk zahraný tím nejvíc fuck you stylem? Anebo snad stylovou pestrost a chuť experimentovat? V tom případě pro vás máme samé dobré zprávy a ještě něco víc,“ říkají pořadatelé letošní Piper Records Night s pořadovým číslem 7. Jak naznačují, headlinerů bude tentokrát více...

Večírek labelu otevře sólový projekt Lenky Zbořilové Ivy Z z dreampopových Billow inspirovaný slowcorem, lo-fi folkem nebo třeba weird popem. Českobudějovické krautové dynamo Fotbal přiveze průsečík indie popu, shoegazu i krautrockových repetic.

Punkový kabaret a odkazy na staré české punkové kapely jako Šanov nebo Hrdinové nové fronty zahrané tím nejvíc neučesaným garážovým fuck you stylem přivezou z Prahy chasníci z Kurvy Češi. Čekejte performance s pořádnou dávkou vyšinutosti a čirého šílenství. Debutová deska We are Family vyšla na pardubickém kultu Stoned to Death Records a hláška "Tyvole, to zní jak extra nafrčenej Pražskej Výběr" už téměř zkultovněla. Závěr bude patřit Nichi Mlebom, kteří přivezou čerstvý kytarový vánek z Rakouska. Lo-fi, uvolněný vibe, chytlavé melodie a rozladěné kytary nad kterými poletují dojemné zpěvy. Ryzí láska k hudbě.


Výjimečnost celého večírku umocní premiérová projekce nového klipu Panenských plamenů k písni Had, která pochází z ceněného alba Herostratus vydaného letos v lednu.

Info

Piper Records Night #7
4. 11. 2022 19:00
Katolický dům, Kopřivnice
Fb událost

foto © Dag Markl

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

The Interrupters v Praze

redakce 19.05.2024

Losangeleská parta v čele s podmanivou Aimee začala svoji činnost v roce 2011 a od té doby toho stihla opravdu hodně.

Alyona Alyona, Hellwana i rap workshop

redakce 16.05.2024

Akce se koná v rámci koncertní série Femme Fatale, která představuje výrazné současné zpěvačky a hudebnice. V Paláci Akropolis.

Dreampopoví Sunnbrella na pár koncertů u nás

redakce 15.05.2024

Po úspěšném působení na britské hudební scéně se David Žbirka vydává s pětičlennou dreampopovou kapelou zpátky k nám.

Prague International Bluenight o čtyřech aktech

redakce 15.05.2024

Bluesový kytarista, trojnásobný držitel ocenění kytarista roku v cenách British Blues Awards a člen Britské bluesové síně slávy Matt Schofield přijede se svým triem.

Blind Künstler v Resistor Sound Sessions

redakce 14.05.2024

Blind Künstler vystoupí opět naživo v červnu, tentokrát se speciálním sólovým setem, kde podpoří dalšího Novozélanďana Delaneyho Davidsona.

Childish Gambino v pražské O2 areně

redakce 14.05.2024

Svůj comeback letos odstartoval po boku Tylera the Creatora na hlavní stagi festivalu Coachella.

Travis Scott poprvé u nás

redakce 12.05.2024

Kulisy připomínající římské Forum Romanum, pyrotechnické efekty a dynamický Travis Scott ve formě.

Fource přivezou The Bygones, Russ a Royel Otis

redakce 10.05.2024

Multiplatinový raper Russ má za sebou vyprodanou domácí tour po arénách i úspěšnou knihu It’s All In Your Head, ve které radí, jak porazit největšího nepřítele každého z nás: sebe…

Caligula's Horse v Rock Café

redakce 10.05.2024

Pochází z australského Brisbane a jsou jedním z představitelů současného progresivního metalu.

Další akce Sonitus

redakce 09.05.2024

Australská, v Londýně usazená umělkyně pomyslně navazuje na temně dubovou melbournskou mikroscénu kolem HTRK a Carly dal Forno.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace