Zprávy / Nové desky

Ivy Z vydává EP

Ivy Z vydává EP

redakce | Zprávy / Nové desky | 10.04.2024

Rok po vydání Let Yours be the Last Burning Heart se Lenka Zbořilová vrací s čtyřpísňovým EP, které vychází 10. dubna u ostravského labelu Korobushka Records. EP 23 je dostupné jak digitálně, tak fyzicky na sedmipalci v limitované edici.


„Celý rok 2023 byl rok zvratů a tuto kapitolu chci aspoň z části uzavřít vydáním nového materiálu. Skončila spousta dlouholetých vztahů lidí kolem mě a tyto písničky jsou tak trochu věnované všem, koho se toto téma dotýká, jakkoliv kýčovitě to může znít. Všechny písničky vznikaly na akustickou kytaru a tu jsem, jako hlavní prvek, zanechala až do finální podoby. Bylo pro mě taky velmi důležité na těchto písničkách pracovat sama - protrpět si nejen celý proces, ale všechno bolavé ještě jednou, takže jsem se postarala o vše - od prvotních nápadů, přes nahrávání až po finální mix a master,“ říká Ivy Z.

fotogalerie z loňského vystoupení v Praze zde

Info

Ivy Z –⁠ 23 (Korobushka Records, 2024)
Fb interpretky

foto © Anna Stepanova

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Tramhaus - nový singl i klip

redakce 24.05.2024

Upozorňuje na zvláštní fenomén, kdy lidé nahrávají na YouTube nesestříhaná videa, aniž by jim dali název nebo kontext.

Stroon: Tectoniclifting

redakce 20.05.2024

Prostřednictvím éterických trav, japonských perkusí, tranceových syntezátorů a mlžné sirény zprostředkovává velikost i marnost snahy stát se jiným, než jsem.

Hobby Horse Cowboy vydali Branko’s Bridge

redakce 15.05.2024

Žánrově doširoka rozkročené album propojuje vokál Vojtěcha Váchy i snivé aranže, které jsou pro Branko’s Bridge tak typické.

Debut Jana Váni

redakce 14.05.2024

Ve spolupráci s badfocusem natočil už dříve dva singly a v přípravě na debutové album se nashromáždilo i několik skladeb.

Eremen a jeho prvý album

redakce 13.05.2024

Pestré beaty od chillovejších lo-fi produkcií až po úderný boombap, hravé texty a inšpiratívne spolupráce.

Kadé chim? Rez želez

redakce 13.05.2024

Deska obsahuje třináct skladeb, většina z nich je nových či novějších, jen na úvod alba zní pár písniček, z nichž některé pamatují ještě 90. léta a formaci Sen Vesen.

Nový album The Ills

redakce 12.05.2024

Zvláštnosťou inštrumentálneho albumu sú aj texty - sonety ku každej skladbe.

Wolf Lost in the Poem vydává novou desku

redakce 10.05.2024

Druhý díl s názvem Indigem je věnován opět básnířkám, ale tentokrát výhradně českým.

Nové album Manon meurt

redakce 07.05.2024

Název Unravel odkazuje k vývoji kapely a naplňování potenciálu všech hudebníků, nástrojů a hudebních motivů i procesu odkrývání vrstevnatosti skladeb a emocí.

Kluci z garáže mají EP

redakce 06.05.2024

Klubový boyband s nejaktuálnějším sound designem ohledávající žánrové mutace UK garage, reggaetonu, Baile funku či anime soundtracků.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace