Zprávy / Festivalové

Q3Ambientfest proběhne v německé Postupimi

Q3Ambientfest proběhne v německé Postupimi

redakce | Zprávy / Festivalové | 05.02.2023

V německé Postupimi se na festivalu Q3Ambientfest potká léto s různými žánry. Červnový festival kurátorují Brueder Selke a bratři Sebastian a Daniel Selkeovi, působící také jako oceňované duo Ceeys. Festival zve k návštěvě všechny milovníky hudby s myslí připravenou na objevování širokého zvukového spektra. Na společném pódiu se tak potká akademická avantgarda s přístupným popem a vytvoří soundtrack k eklektické architektuře Filmstadtu Postupim s jeho neoklasicistními paláci i brutalismem.

Letos budou na festivale uvedena analogová i virtuální vystoupení umělců, jako jsou Jakob Lindhagen & Vargkvint, Dirk Markham, Julia Reidy, Alex Stolze & Ben Osborn, Austarda, Sofia Paez, Laura Cannell, Grand River, Mabe Fratti, Yair Elazar Glotman & Johannes Malfatti, Brueder Selke, Sergio Díaz de Rojas & Cedric Vermue, Villemin, Will Samson, Ben Osborn, Hélène Vogelsinger, Tim Linghaus a Simon Ansing. Q3A se méně zaměřuje na headlinery a vnímá akci především jako doplněk místní kulturní scény. Je také součástí celosvětového hnutí Keychange, které se zasazuje o udržitelný hudební průmysl a genderovou vyváženost.

Info

Q3Ambientfest 2023
2.-4. 6. 2023
Kesselhaus + Waschhaus Potsdam, Německo
web festivalu

foto © Tyn Týna

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Továreň v Smolníku na 66 hodín ožije kultúrou

redakce 24.06.2024

Volovské vrchy a kráľovské banské mestečko Smolník ponúka prechádzky po okolí, objavovanie baníckej štôlne aj kúpanie sa v Smolníckom tajchu.

Jubilejní Letní filmovou školu zakončí Vlny

redakce 23.06.2024

Vrátí se oceňovaní zahraniční režiséři, kteří Filmovku navštívili v uplynulých letech – Fridrik Thór Fridriksson, Mohsen Makhmalbaf či Sean Ellis.

Desetidenní Ji.hlava láká k objevování

redakce 22.06.2024

Program nabídne velkou retrospektivu režisérů Víta Klusáka a Filipa Remundy a jejich producentské společnosti.

Hosti MFF Karlovy Vary a zahajovací koncert Kosheen

redakce 21.06.2024

Respektovaný tvůrce uvede své dva filmy Kafka a Mr. Kneff, zařazené do sekce Touha stát se Indiánem: Kafka a film.

Grape ohlásil Michaela Kiwanuku, Toma Odella nebo Charlotte De Witte

redakce 18.06.2024

Hip hop má aj tento rok dramaturgicky na starosti NobodyListen s jeho projektom Addict.

Unsound a první vlna jmen

redakce 17.06.2024

To nejlepší z alternativní a elektronické scény, letos pod mottem NOISE. Kali Malone, Mica Levi, Actress a mraky dalších.

Hudební maraton Bear Stone v nedotčené příhodě

redakce 16.06.2024

Headlinery jako High On Fire a Kadavar doplní třeba Colour Haze, 1000mods a Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs a další.

Knižní lázně na čtyři dny

redakce 15.06.2024

Vedle autorských čtení a rozhovorů Knižní lázně připomenou také výročí Franze Kafky, který Mariánské Lázně navštívil uprostřed první světové války.

Kompletní program festivalu Vivat vila!

redakce 14.06.2024

Pro pátý ročník si dramaturgický tým dává za úkol inovativnější využití přilehlé zahrady za vilou, kde se odehrají táborové koncerty folkového zaměření.

HALP prinesie klubový zvuk do historického kaštieľu

redakce 13.06.2024

Na pôde kaštieľa v Moravanoch nad Váhom bude znieť techno, post-club, jungle, východoafrické polyrytmy, extatické zvukové krajiny aj industriálne ozveny.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace