Zprávy / Pozvánky

Repelent SS a zlej hardcore v Brně

redakce | Zprávy / Pozvánky | 17.03.2016

Zlej hardcore. Repelent SS, kapela, kde si Morava podala ruce s Prahou. Rychlý, drtivý HC v duchu kanadské školy let 90tých (stopy vedou k Left For Dead, The Swärm, Acrid), s krátkou stopáží a skvělými texty. Po debutu, přichází Repelenťáči s novou deskou (Damage Done records), na kterém jsou cítit nejen jizvy času, ale také hudební vývoj a tak nesmlouvavá rychlost dostává na gradaci díky občasným vyhrávkám a volnějšímu tempu, trvajícímu tak akorát na nadechnutí. Allstar team tvoří sestava ve které rozpoznáme staré i známé z Mindlock, Gospel of the Future, Kevorkian, Flowers For Whores, Dussander, Proletáři všech zemí, Tummo, Quentin Tarantino, Mother, Tomáš Palucha, Hanba...


Hodnej hardcore. I am Pentagon je samozřejmě skvělá skladba od The Make Up, ale taky stroj času, který nás transportuje na konec 90tek a počátku novýho tisíciletí. Krev bublá ve středním tempu, vzduchem lítá chytrá melodická kytara a energie se dá krátit. Tady si doslova přijdou na své milovoníci a milovnice kapel GRADE a nebo třeba tuzemských Balaclava. Ostatně hned zpěvák Banán, tady zpívá a jeho team tvoří neméně ostřílení členové kapel Dussander, Kevorkian, Eastern Star. večer doplní nová krev z Holešova. Melodickej hardcore War Reporter.

Info

Repelent SS + I Am Pentagon
Support: War Reporter
17. 3. 2016 20:00
Paradox divadelní studio, Brno

www.facebook.com/events/180969518928136
www.facebook.com/dsparadox

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Kuntari a Julek Ploski v Divadle 29

redakce 21.04.2024

Místy až filmově znějící skladby z alba balancují mezi hardcoreovou naléhavostí a delikátností pohádek, působí vyšperkovaně i dysforicky.

Sonitus: Kuntari a Do Shaska! v Punctu

redakce 20.04.2024

Kuntari je pozoruhodný nový přírůstek do svěží indonéské scény, který podobně jako jejich slavnější souputníci staví na spojení tradiční a moderní hudby.

Max Cooper přiveze na Flédu 3D/AV show

redakce 20.04.2024

Cooperova tvorba je intenzivním audiovizuálním zážitkem, jelikož běžně propojuje hudbu s výtvarným uměním, kde je patrný i jeho zájem o vědu.

The Cult v pražském prostoru Archa+

redakce 19.04.2024

V rámci výročního turné opráší kapela The Cult všech jedenáct alb diskografie.

Bratři Orffové vyráží na turné

redakce 17.04.2024

Pro fanoušky přichystali Orffové i malé překvapení - vydání Písně pro Stefanii Sauer na streamovacích platformách.

Bára Zmeková pokřtí novou desku

redakce 16.04.2024

O tom, že živá vystoupení Báry Zmekové jsou unikátní zážitek, svědčí i její předchozí Live at Gong.

Cari Cari a Nauzea Orchestra v Kasárnách

redakce 16.04.2024

Jak se často zmiňuje v recenzích, hudba Cari Cari je jako soundtrack nekonečných letních roadtripů a oslava osobní svobody.

Nový singl a album Role

redakce 11.04.2024

Zůstávají věrní kytarám, přesto posouvají svůj zvukový a muzikantský rejstřík o kus dál.

Wave-Gotik-Treffen 2024 mystický

redakce 11.04.2024

Vystoupení se budou konat například na historickém městském koupališti, v kupoli Volkspalastu nebo v historických sklepeních Moritzbastei.

Festival Bonjour Brno slaví

redakce 11.04.2024

Brno ožije francouzskou kulturou. Prožijte ji všemi smysly na některé z mnoha akcí, které se tematicky zaměří na surrealismus a nechají se inspirovat i letošními olympijskými hrami.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace