Zprávy / Pozvánky

Slim Cessna's Auto Club v Přístavu 18600

Slim Cessna's Auto Club v Přístavu 18600

redakce | Zprávy / Pozvánky | 28.06.2023

Ano, Slim Cessna's Auto Club jsou zpět. Na všeobecné přání po pěti letech konečně opět také v Praze.

Však už je dobře znáte a víte, proč tato parta z Colorada patří mezi ty nejceněnější koncertní atrakce poslední dekády i u nás… Velice originálně pojatá a přitom vkusná a (v tom nejlepším slova smyslu) zábavná směsice rock'n'rollu, drsného blues, tradiční country, gospelu, ovšem i punku, gotiky, či tzv. folku noire, ale také nenucené, spontánní ztvárnění vizuální stránky svého vystoupení (hlavně taneční choreografie obou frontmanů bývá vždy dech beroucí), to vše ze Slim Cessna's Auto Clubu dělá už dlouho tu nejlepší živou formaci současnosti.


A neboť má být tato akce oslavou konce školního roku a začátku letních prázdnin, v roli speciálního otvíráku večera uvidíme duo Sun+Dead ... Znalci už vědí – za touto slovní hříčkou se neskrývá nikdo jiný než dad Václav Havelka (Please The Trees) a jeho (a herečky Lenky Krobotové) prvorozený son Šimon Havelka. V repertoáru ovšem SUN+DEAD nemají popěvky pro děti, nýbrž písně ať už autorské, většinou z repertoáru Please The Trees, nebo svých oblíbených kapel jako The Beatles, Sonic Youth, Wilco, The Stooges a dalších. No a ve spojení s kamarády ze Auto Clubu Slima Cessny, nás v Přístavu možná čeká malé překvapení.

Info

Slim Cessna's Auto Club (us) + Sun+Dead
29. 6. 2023 19:00
Přístav 18600, Praha
Fb událost

foto © Gary Isaacs

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Sonic Meditation v kostele U Salvátora

redakce 17.06.2024

Nový koncept hudebně-komunitních událostí varhanice Katty, bude hostit její přátele z hudebního prostředí.

Performance mapující vývoj heavy metalu v podání Johna Dorana

redakce 16.06.2024

Editor, hudební publicista, autor a moderátor John Doran (The Quietus, The Guardian, BBC) v MeetFactory před koncertem Chelsea Wolfe.

Multimediální výstava Singularita.

redakce 16.06.2024

Skupina Homo_Digitalis_3.2.1 odhalí v Hradci Králové svou multimediální instalaci #Singularity - Human Expiration: 2045 vytvořenou za pomocí AI nástrojů.

Sungazer v Kampusu Hybernská hned dvakrát

redakce 14.06.2024

V rámci akce Sustain: Hudba a udržitelnost kapela vystoupí hned dvakrát.

Letní kino MeetFactory se vrací na dvorek

redakce 11.06.2024

Filmový program sezóny nese podtitul Save the World a nabídne sérii dvanáct snímků tematizujících globální společenské fenomény.

Jann, Been Stellar i Sam Tompkins v Praze

redakce 10.06.2024

Jak zní New York dnešních dní? Been Stellar v sobě mají dravost The Strokes i melodramatičnost The 1975... Tři jména v režii Fource.

Puuluup v letním saunoví Nuuk

redakce 09.06.2024

Misionáři hudebního nástroje talharpa, který vypadá jako obří kráječ na vajíčka, ale zní jako ta nejdivočejší tancovačka i sladká ukolébavka zároveň.

Jessica Pratt přiveze do Futura nové album

redakce 09.06.2024

Podmanivý folk, který láká posluchače k návratu do minulosti, ale zároveň je moderní.

Model/Actriz a Lip Critic poprvé do Česka

redakce 07.06.2024

Živá vystoupení Lip Critic jsou v kontrastu s hyperstylizovanou produkcí desek zaměřená na improvizaci a experimentování.

Červnový Kabinet múz

redakce 07.06.2024

Silný večer slibuje spojení islandské kapely Gróa, slovenských Shallov a Dominika Proka. Od nekontrolovaného hněvu až po formulovanou existenciální úzkost. A dál.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace