Zprávy / Festivalové

Venkovní klubovka Summer Vibration za pár

Venkovní klubovka Summer Vibration za pár

redakce | Zprávy / Festivalové | 24.06.2020

V sobotu 27. června 2020 se na zahrádce klubu Nětčice uskuteční venkovní klubovka Summer Vibration. Jak název a datum napovídá, akce bude vítáním optimistického léta, nastartováním lepších časů. Rozvibrují ji jak beaty techna, jehož je starý dobrý klub na kopci kolébkou, tak i jemnější sound house a tech-house.

Pozvání přijal rodák z britského Notthinghamu, který se před dvaadvaceti lety přestěhoval do Prahy, kde započal svou kariéru. Po dvou letech hraní získal residenturu klubové noci Climax v pražské Roxy, která se koná dodnes a kterou britský časopis Mixmag popsal jako „epicentrum zdravé house scény v České republice“. Někteří už tuší, že jde o živoucí legendu české house music Chrise Sadlera. Ten se tak vedle pořádání akcí a djingu věnuje vlastní tvorbě a labelu Climax Digital Recordings. Pro někoho z nedaleké Skalice, pro jiné zahraniční host. Ať tak či onak platí, že dorazí DJ Neusanf, kterému nejsou cizí ani styly jako afrohouse, UK garage, jackin, downtempo. Následující host se elektronické hudbě věnuje již třicet let a má tak za sebou mnoho počinů, včetně založení vlastního labelu Naked Records. Za touto značkou se neskrývá nikdo jiný než DJ Luis. Posledním pánem z techhousové rodinky tohoto večera bude spoluzakladatel festivalu Djs4charity, který není v místních luzích a hájích rozhodně neviditelný, DJ Josh Singer.

Zástup zveřejněných jmen doplňuje také DJ, který se na scéně pohybuje přes dvacet let, v rámci nichž vybudoval známou a úspěšnou pořadatelskou agenturu Strobe. Ta stála u zrodu parties na uherskohradišťsku. Za mix se postaví DJ Lucasch a provede Vás směsicí techhouse, elektra a techna. Roztáčet ozubená kolečka šlapající techno party bude také producent a DJ Endlok, zástupce kyjovského labelu Techno Terrorist! Hudební fajnšmekr představí netradiční pojetí techna a bass music inspirované především současnou UK scénou. Od drum & bass plotny a svého vinyl shopu drumandbassvinyl.cz si odskočí DJ Soldik, kterému techno nikdy nebylo cizí a pro náš večer si připraví speciální nálož tribalu.

Jak už bývá zvykem, na naší akci nemůže chybět rezidentní zástupce. Nositelem tradice bude tentokrát nikdo jiný než veterán při síle, techno mág(istr) Paul Hawk. Jeho kufr plný vinylů dává příslib řádného techno diktátu jak vystřiženého z jančovkového pekla. Kromě super hudby se můžete těšit na výběr kvalitních vín, piv okolních výrobců a také něco dobrého k snědku.

Info

Summer Vibration Open Air
27. 6. 2020 15:00
Klub Nětčice, Kyjov
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Scandi 2021 proběhne online ve virtuálním kinosále

redakce 17.01.2021

Rodinná oslava, Chlast, Rytíři spravedlnosti a další veselé filmy na každý den, ovšem jen pokud bude leden.

Eurosonic Noorderslag 2021 na Spotify

su 11.01.2021

Štěstí v neštěstí, znáte to. Přehlídku mladých talentů si můžete tedy pustit i doma za stránkách festivalu.

Festival Eurosonic Noorderslag se blíží

redakce 07.01.2021

Umělci měli tento rok málo šancí se představit, online festival je tedy alespoň jednou z nich.

Festival otrlého diváka uvede dvoják s dabingem

redakce 06.01.2021

Dvojitá dávka audiovizuální zoufalosti v double feature, kde se řemeslná inkompetence překlápí do inkontinence tvůrčí nesoudnosti.

Brutal Assault 2021 rozšiřuje sestavu

redakce 05.01.2021

A jde opravdu o várku, protože nových kapel do sestavy festivalu máme hned dvacet a pokrývají celé spektrum žánrů.

Rock for People do herního prostředí

redakce 05.01.2021

Fanoušci se budou moci projít po festivalovém areálu, zazpívat si s českými i zahraničními kapelami, zatančit si v kotli pod pódiem, prohlédnout si partnerské zóny nebo nabídku stánkařů.

Poslední letošní koncert Amerického jara

redakce 28.12.2020

Americké jaro bude patřit zpěvačce Lence Dusilové a kapelám Vertigo, -123min. a Jan P. Muchow & The Antagonists.

Severská přehlídka Scandi pojede na hybridní pohon

redakce 27.12.2020

V případě uvolnění opatření přehlídka proběhne i v kamenných kinech. Hlavním filmem letošního ročníku je bezesporu očekávaná Greta.

Creepy Teepee Sabbatical online

redakce 26.12.2020

Finální a nejnabitější víkend s Creepy Teepee Sabbatical přichází v době těsně povánoční: v sobotu 26. prosince a v neděli 27. prosince.

Teepee na Budapest Showcase Hubu

redakce 18.12.2020

Povětšinou neznámé kapely se nakonec představily pomocí série videí Bush extravaganza.