Zprávy / Festivalové

Venkovní klubovka Summer Vibration za pár

Venkovní klubovka Summer Vibration za pár

redakce | Zprávy / Festivalové | 24.06.2020

V sobotu 27. června 2020 se na zahrádce klubu Nětčice uskuteční venkovní klubovka Summer Vibration. Jak název a datum napovídá, akce bude vítáním optimistického léta, nastartováním lepších časů. Rozvibrují ji jak beaty techna, jehož je starý dobrý klub na kopci kolébkou, tak i jemnější sound house a tech-house.

Pozvání přijal rodák z britského Notthinghamu, který se před dvaadvaceti lety přestěhoval do Prahy, kde započal svou kariéru. Po dvou letech hraní získal residenturu klubové noci Climax v pražské Roxy, která se koná dodnes a kterou britský časopis Mixmag popsal jako „epicentrum zdravé house scény v České republice“. Někteří už tuší, že jde o živoucí legendu české house music Chrise Sadlera. Ten se tak vedle pořádání akcí a djingu věnuje vlastní tvorbě a labelu Climax Digital Recordings. Pro někoho z nedaleké Skalice, pro jiné zahraniční host. Ať tak či onak platí, že dorazí DJ Neusanf, kterému nejsou cizí ani styly jako afrohouse, UK garage, jackin, downtempo. Následující host se elektronické hudbě věnuje již třicet let a má tak za sebou mnoho počinů, včetně založení vlastního labelu Naked Records. Za touto značkou se neskrývá nikdo jiný než DJ Luis. Posledním pánem z techhousové rodinky tohoto večera bude spoluzakladatel festivalu Djs4charity, který není v místních luzích a hájích rozhodně neviditelný, DJ Josh Singer.

Zástup zveřejněných jmen doplňuje také DJ, který se na scéně pohybuje přes dvacet let, v rámci nichž vybudoval známou a úspěšnou pořadatelskou agenturu Strobe. Ta stála u zrodu parties na uherskohradišťsku. Za mix se postaví DJ Lucasch a provede Vás směsicí techhouse, elektra a techna. Roztáčet ozubená kolečka šlapající techno party bude také producent a DJ Endlok, zástupce kyjovského labelu Techno Terrorist! Hudební fajnšmekr představí netradiční pojetí techna a bass music inspirované především současnou UK scénou. Od drum & bass plotny a svého vinyl shopu drumandbassvinyl.cz si odskočí DJ Soldik, kterému techno nikdy nebylo cizí a pro náš večer si připraví speciální nálož tribalu.

Jak už bývá zvykem, na naší akci nemůže chybět rezidentní zástupce. Nositelem tradice bude tentokrát nikdo jiný než veterán při síle, techno mág(istr) Paul Hawk. Jeho kufr plný vinylů dává příslib řádného techno diktátu jak vystřiženého z jančovkového pekla. Kromě super hudby se můžete těšit na výběr kvalitních vín, piv okolních výrobců a také něco dobrého k snědku.

Info

Summer Vibration Open Air
27. 6. 2020 15:00
Klub Nětčice, Kyjov
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Bratislavské intermezzo Hradeb Samoty

redakce 02.07.2020

Bude sa jednať o špeciálny event, či už z pohľadu jeho realizácie v kluboch a nie na pamiatke, ako aj dramaturgiou.

Shotgun Festival ohlašuje první jména

redakce 02.07.2020

Po několika měsících nejistoty se však blýsklo na lepší časy a pokud se situace nezmění, brány festivalu se na konci léta opět otevřou.

Pohoda in the Air

redakce 01.07.2020

Kronos Quartet, Marina Satti & Fonés, Donny Benét, Liraz, Shht, Bazzookas, Space Lady a další na Pohoda in the Air.

Lunchmeat festival ohlašuje Roberta Henkeho nebo Lyru Pramuk

redakce 28.06.2020

Epidemie Covid-19 přepisuje plány hudebních festivalů po celé Evropě, Lunchmeat je naštěstí jedním z těch šťastných, kterých se rušení netýká.

Filmové léto s Marienbad Film Festivalem zpestří kulturní život

redakce 27.06.2020

Každou druhou sobotu tak nabídne divákům dvojici filmů, které doplní debata s pozvaným hostem. Festival vyvrcholí na konci srpna tradiční přehlídkou experimentálních filmů.

Rock for People oznamuje datum i první dvacítku potvrzených umělců

redakce 26.06.2020

Vystoupí s netrpělivostí očekávaní headlineři Green Day, které doprovodí rockeři Fall Out Boy a Weezer, svou účast znovu potvrdili The 1975.

Zahraniční legendy na Blues Alive

redakce 26.06.2020

Na diváky v Domě kultury čekají zahraniční legendy jako například přední představitel chicagského blues, vynikající slidekytarista Lil' Ed Williams.

Tématem letošního Respect Festivalu je "Female Power"

redakce 25.06.2020

Základní ideou bylo představit silné ženské osobnosti, bohužel některé z nich se nepodařilo přesunout na náhradní termín.

Festival Alternativa odhaluje eklektický program plný extrémních hudebních poloh

redakce 24.06.2020

Už dvacátý osmý ročník chystá festival Alternativa, který se odehraje o dvou listopadových víkendech v několika pražských prostorech.

Kulturní magazín Uni slaví a naděluje

redakce 24.06.2020

U úplných začátků Uni bylo pár lidí, kteří vydávali samizdatový fanzin „za dvě piva“...