Zprávy / Festivalové

Kávový festival Two Coffee Champs v Novej Cvernovke

Kávový festival Two Coffee Champs v Novej Cvernovke

redakce | Zprávy / Festivalové | 30.04.2024

Druhý májový víkend sa uskutoční tretí ročník kávového festivalu Two Coffee Champs, na ktorom sa predstavia pražiarne zo Slovenska, Českej republiky, Poľska, Rakúska, Ukrajiny a Slovinska. Hlavnou témou tohto ročníka je umenie, hudba a káva.

O hudobnú dramaturgiu sa postará slovenská kaviareň Ost Block, vystúpi niekoľko DJ-ov, ktorí sami aktívne milujú kávu a žijú jej kultúrou. Nebudú chýbať daniu, Maikl Knight, VKTRD, Otec Mirec, Lixx, Spacer, CLV, Caravan Sound Systema či Carl. Piatkovú afterparty bude hostiť miestne duo Bali G a Rhuby Wax.


V sobotu sa v hlavnej súťažnej hale uskutoční Crush the Rush – prvýkrát v česko-slovenskom prostredí –, koncept, ktorý vytvorila spoločnosť La Marzocco. Ide o slovenskú národnú súťaž pre trojčlenné družstvá. Cieľom bude preskúmať skúsenosti baristov, pracovné postupy za kávovarom a tímovú spoluprácu. Tímy budú musieť optimalizovať svoje pracovné postupy a povinnosti, aby zlepšili svoj výkon počas jednotlivých úloh.

Info

Two Coffee Champs
10.-11. 5. 2024
Nová Cvernovka, Bratislava
web

foto © Two Coffee Champs

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Hosti MFF Karlovy Vary a zahajovací koncert Kosheen

redakce 21.06.2024

Respektovaný tvůrce uvede své dva filmy Kafka a Mr. Kneff, zařazené do sekce Touha stát se Indiánem: Kafka a film.

Grape ohlásil Michaela Kiwanuku, Toma Odella nebo Charlotte De Witte

redakce 18.06.2024

Hip hop má aj tento rok dramaturgicky na starosti NobodyListen s jeho projektom Addict.

Unsound a první vlna jmen

redakce 17.06.2024

To nejlepší z alternativní a elektronické scény, letos pod mottem NOISE. Kali Malone, Mica Levi, Actress a mraky dalších.

Hudební maraton Bear Stone v nedotčené příhodě

redakce 16.06.2024

Headlinery jako High On Fire a Kadavar doplní třeba Colour Haze, 1000mods a Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs a další.

Knižní lázně na čtyři dny

redakce 15.06.2024

Vedle autorských čtení a rozhovorů Knižní lázně připomenou také výročí Franze Kafky, který Mariánské Lázně navštívil uprostřed první světové války.

Kompletní program festivalu Vivat vila!

redakce 14.06.2024

Pro pátý ročník si dramaturgický tým dává za úkol inovativnější využití přilehlé zahrady za vilou, kde se odehrají táborové koncerty folkového zaměření.

HALP prinesie klubový zvuk do historického kaštieľu

redakce 13.06.2024

Na pôde kaštieľa v Moravanoch nad Váhom bude znieť techno, post-club, jungle, východoafrické polyrytmy, extatické zvukové krajiny aj industriálne ozveny.

Festival Břeh podruhé v Ostravě

redakce 12.06.2024

Mezi domácími interprety je například EBM projekt Bunkerer nebo experimentální audiovizuální raperka Klara Wodehn.

Olomouc (o)žije pouličním festivalem

redakce 12.06.2024

Je na divácích, zda se rozhodnou některého z nich během vystoupení podpořit, ať už příhozem do kasičky nebo digitálně prostřednictvím QR kódu.

Prague Sounds: Branford Marsalis, Nubya Garcia, Tigran Hamasyan nebo Oneohtrix Point Never

redakce 11.06.2024

Velká světová jména jazzu, vokální hudby, elektroniky, alternativního hip hopu i world music na pomezí s klasikou, české premiéry a unikátní jednorázové projekty.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace