Zprávy / Pozvánky

Prosinec ve Fuchs2

Prosinec ve Fuchs2

redakce | Zprávy / Pozvánky | 07.12.2023

Jaký bude prosinec v pražském klubu Fuchs2? Bude tam vystupovat třeba britská pop star Shygirl, nebo turecké dark-wave / post-punk duo She Past Away.

Britský veterán DJ/MC Top Cat, ikona britské 90s basové hudby, přijede 9. prosince do Prahy. Známý svými hity jako Champion DJ, Love Mi Sess a Rip Groove, se představí za DJským pultem společně s Douglasem Paineem z Mungo's Hi Fi. Před Top Catem vystoupí berlínský producent Hotta Henne, a pařížský MC Tonto Addi, představující směs berlínského digital reggae a francouzského raggamuffinu. Lokální scénu zastoupí Peeni Walli a Ramon Ramirez z Pawlač Zewls. Na druhé stagi – v Salo, si můžete užít jungle & jump-up v režii Hundread, MAD4CE & Raveboy.

Britská superstar, umělkyně a performerka Shygirl vystoupí ve Fuchsu 14. prosince. Spoluzakládala zásadní klubový label Nuxxe – jeho dva další členi Sega Bodega a Coucou Chloe už tento rok v F2 vystoupili, Shygirl tak v prosinci uzavře pomyslný kruh. Shygirl letos vydala dlouho očekávané dubtové album. Nymph, vydané tento rok, zkoumá art pop a kombinuje glitch pop, garage, blog house, hip hop, reggaeton a r&b. Na debut si Shygirl přizvala producenty podobného smýšlení jako je třeba Arca nebo Mura Masa.

She Past Away je turecké dark wave/post-punkové duo, jehož jádro tvoří Volkan Caner a Doruk Ozturkcan. S omamným zvukem a minimalistickou poezií zazpívanou v turečtině se kapela etablovala jako jedno z nejvlivnějších a úspěšných seskupení v tomto žánru. Jejich kritikou oceňovaná alba, jako jsou Belirdi Gece, Narin Yalnızlık a Disko Anksiyete, nabízejí kombinaci syntezátorové a kytarové hudby. Koncert podpoří domácí kapely CosmoBrigade a Cold Venus Revisited a o afterparty se postarají Djs z kolektivu Rare.


Silvestrovský večer a noc na Štvanici. Tři stage a zástup zahraničních a lokálních hudebníků a umělců, tentokrát ve spolupráci s kolektivem noRomerse a labelem Ute.records. Pozvání přijali v Oslu usazení Accelerationismu a Omformeru, ukrajinský producent Omon Breaker a britská bass DJka Ila Brugal. Ty doplní Fuchs2 rezidenti a přátelé: Nina Farrina, SJ Yellow, TMK, 3ever, yo haan, Nastya Muravyova, Kaa Glo, New Magic Media, Martyyna, Trauma, Midirama, INTT, Theya, Dj Alyaz, Vision Of 1994 aka Silhouette, Andriy K., AXT, Dash a Kuba'93. Večer zazní všechny žánry progresivní elektronické hudby a vytvoří tak bezchybný soundtrack vašim novoročním předsevzetím, zatímco si můžete vychutnat první východ slunce roku 2024 na břehu Vltavy.

Info

Fuchs2
web klubu

foto © Jacqueline Landvik

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nový koncertní projekt Sounds of Diversity

redakce 04.03.2024

Mezinárodní koncertní turné představí na třech koncertech celkem pět autorských kompozic, které zazní ve světových premiérách, i nový ansámbl.

Březnový Kabinet múz

redakce 03.03.2024

Blíží se jaro a s ním i nabitý program našeho oblíbeného brněnského klubu a výběr z nabídky tamních koncertů.

Avéčko uvádí AV show Deeny Abdelwahed

redakce 03.03.2024

Těžkopádné beaty, dusná atmosféra a očekávání, že přijde něco velkého. Deska Jbal Rrsas.

Rekreace na Koberci a v Kasárnách

redakce 01.03.2024

Videoklip vznikl během jednoho lednového víkendu, který byl posledním rozloučením s věcmi reprezentující společný život dvou lidí,

Dorian Concept & Cid Rim v MeetFactory

redakce 01.03.2024

Syntezátorový mág Oliver Johnson alias Dorian Concept se vrací do Prahy s novou deskou What We Do For Others, která vyšla loni na podzim.

Produkce hudby, Současné umění a Marketing v kultuře se Skvot Czech

redakce 29.02.2024

Exkluzivně pro naše předplatitele nabízíme 50 % slevu na všechny krátkodobé kurzy Skvot.

Frankie Rose z Dum Dum Girls ve Vrátnici

redakce 28.02.2024

Aktuální nahrávka Frankie Rose je o tom, že musíme soustředit naši společnou energii na malé věci kolem nás které máme pod kontrolou, abychom našli svou radost.

Massimo Pupillo ve své industriální poloze

redakce 28.02.2024

Neúnavný kolaborátor a baskytarista Zu představí sólový industrial dubový projekt v pražském Punctu.

Tindersticks přijedou s novou deskou

redakce 27.02.2024

Nové album tentokrát vznikalo ve španělské Gironě.

Zara Larsson zavítá do Fora Karlín

redakce 27.02.2024

Spolupracovala s umělci jako David Guetta, Kygo, Tyga, Ty Dolla $ign a Sabrina Carpenter.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace