Články / Seriály / / KlipyTipy

KlipyTipy: Zvíře jménem Podzim - Horizont

KlipyTipy: Zvíře jménem Podzim - Horizont

redakce | Články / Seriály / / KlipyTipy | 23.11.2018

Kapela Zvíře jménem Podzim navázala na loňský úspěch svého eponymního alba a vydala se letos v říjnu na krátké, ale intenzivní turné. Na jeho plzeňské zastávce pak mohli lidé poprvé naživo zhlédnout i nový klip k písni Horizont z dílny nezávislé kreativní skupiny Alternaut collective režiséra Jiřího Horenského. Jedná se o zatím nejambicióznější audiovizuální počin, do kterého se 16-členný hudební projekt v čele s kapelníkem Jakubem Königem pustil.

Superskupina čítající ve svých řadách např. Terezii Kovalovou (Calm Season, Vivaldiano), Aid Kida, Marii Kieslowski (Kieslowski), či Tomáše Neuwertha (Tata Boys, Kafka Band) se tentokrát nebála vykročit zcela novým, pro kapelu netypickým, vizuálním směrem a důvěru naplno svěřila režisérově vizi.

Tvůrci pro vyprávění příběhu písně sáhli po silně výtvarné až snové estetice. Pomocí vizuálních kontrastů, symbolů a odkazů k výtvarnému umění tak ilustrovali osobní a intimní zpověď frontmana kapely. V hlavních rolích ethanolové surrealistické básně můžete vidět tanečnici a choreografku Kristínu Tukan Martanovičovou a Ondřeje Mataje (kapela 27), herce a člena kapely.

Info

Zvíře jménem Podzim
web interpreta

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články