Zprávy / Pozvánky

Dubnový Kabinet múz

Dubnový Kabinet múz

redakce | Zprávy / Pozvánky | 31.03.2023

Duben bude v Kabinetu múz pořádně nabitý, na co se těšit? Série koncert začne křtem elektropopové dvojice Hello Marcel, kterou doprovodí Mutanti Hledaj Východisko a Don Juan Disco. Následovat bude klubová noc Softspot, na které vystoupí ugandský Ecko Bazz, kterého zdobí nálepka Hakuna Kulala, tedy název sublabelu Nyege Nyege, kterým jsme věnovali lednový Full Moon. Se čtvrtou deskou se vrátí crustová parta Hellshock z Portlandu. Tvrdé kytary pak uvedou i Chief Bromden, kteří pracují s intenzitou noisových struktur v moderním pojetí. Doprovodí je domácí The Truth Is Out There a Small Town Life.

A budou se křtít i desky, které vyšly pod hlavičkou Full Moon Forum. Přeložený křest Toyoty Vangelise proběhne na Velikonoční pondělí, doprovodí ho domácí objev Tokyo Drift a Krabs. A slavit bude i Post-hudba, a to rovnou dvěma koncerty najednou, jako support vystoupí Ivy Z a Mat213. S novou deskou se představí i legenda české klubové scény Khoiba. Benefiční večírek Živijó pak chystá čtrnáctideník A2. Na koncertě zahrají Sinks, Snackthief, Tomáš Niesner a Degens. Skvělý večer slibuje také vystoupení krnovské jistoty v podání Bratří Orffů.

Tím ale zdaleka nekončíme. S novou deskou do Brna dorazí také Amelie Siba, která si po svůj bok pozvala i ceněného umělce vystupujícího jako Black Tar Jesus. Čerstvý rap nabídne Saul, který vyráží na turné společně se živou kapelou a novým albem Chaos, Vtedy A Teraz. V Kabinetu vystoupí i tvrdé kytary. Těšit se můžeme na legendární kytarovku Savak, divočáky Portrayal of Guilt nebo polské Weedpecker. A i na závěr měsíce se bude křtít! Nové desky uvede Marie Kieslowski s kapelou, Marie Puttnerová a také Divo Institute, v jejichž čele nestojí nikdo jiný než rapper Násilník. Vyražte do Kabinetu!

Info

Kabinet múz
web klubu

foto © Romana Kovacs

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Sonitus: Kuntari a Do Shaska! v Punctu

redakce 20.04.2024

Kuntari je pozoruhodný nový přírůstek do svěží indonéské scény, který podobně jako jejich slavnější souputníci staví na spojení tradiční a moderní hudby.

Max Cooper přiveze na Flédu 3D/AV show

redakce 20.04.2024

Cooperova tvorba je intenzivním audiovizuálním zážitkem, jelikož běžně propojuje hudbu s výtvarným uměním, kde je patrný i jeho zájem o vědu.

The Cult v pražském prostoru Archa+

redakce 19.04.2024

V rámci výročního turné opráší kapela The Cult všech jedenáct alb diskografie.

Bratři Orffové vyráží na turné

redakce 17.04.2024

Pro fanoušky přichystali Orffové i malé překvapení - vydání Písně pro Stefanii Sauer na streamovacích platformách.

Bára Zmeková pokřtí novou desku

redakce 16.04.2024

O tom, že živá vystoupení Báry Zmekové jsou unikátní zážitek, svědčí i její předchozí Live at Gong.

Cari Cari a Nauzea Orchestra v Kasárnách

redakce 16.04.2024

Jak se často zmiňuje v recenzích, hudba Cari Cari je jako soundtrack nekonečných letních roadtripů a oslava osobní svobody.

Nový singl a album Role

redakce 11.04.2024

Zůstávají věrní kytarám, přesto posouvají svůj zvukový a muzikantský rejstřík o kus dál.

Wave-Gotik-Treffen 2024 mystický

redakce 11.04.2024

Vystoupení se budou konat například na historickém městském koupališti, v kupoli Volkspalastu nebo v historických sklepeních Moritzbastei.

Festival Bonjour Brno slaví

redakce 11.04.2024

Brno ožije francouzskou kulturou. Prožijte ji všemi smysly na některé z mnoha akcí, které se tematicky zaměří na surrealismus a nechají se inspirovat i letošními olympijskými hrami.

Lord Spikeheart v Underdogs'

redakce 10.04.2024

Na nahrávání nové desky si přizval pestré spektrum hudebníků a hudebnic, od Backxwash nebo Brodinského až po Safety Trance.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace